Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 57 1 2 14 15 16 17 18 56 57
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Chyba +?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Mnie chodzi o poniedzialkowy final NCAAF a nie dzisiejszy mecz NCAAB smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Aaaaa czek bajera

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Szerszenie+13
Flyers
Nutki

boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Sabres + O5,5 flyers-caps

boks

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by ssaczu
Szerszenie+13 kasa
Flyers kasa
Nutki kasa

boks


Trzeba bylo brac Hornets win, kurs soczysty wink

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Ktos sie skusi na parlaya Pats + Seahawks + Gb + Broncos ? Wychodzi ako @3 grin

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
No wlasnie, juz od jutra kolejne emocje zwiazane z NFL
Niby wszedzie gospodarze sa zdecydowanymi faworytami, ale nie wierze, ze gdzieś nie zobaczymy zonka. Osobiście jeśli miałbym szukać zonka to w Denver albo w Bostonie. No i nie wiadomo do końca co ze zdrowiem QB discount double check smile. Może go ktoś tam przypadkowo "poskrobać po łydce" i zrobi się problem. Uwielbiam w tym sezonie Rogersa i Romo i bardzo zaluje ze jeden z nich musi juz odpasc.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Aaron i Peyton spokojnie pojda dalej.

Ja bede szukal na pewno niespodzianki w postaci Ravens. A i licze tez na close game w Seattle. Pantery w tym seoznie przegraly tam raptem 13-9. Co by nie mowic to ich difens sprawuje sie ostatnio dobrze. Low scoring & close game sie szykuje...

Romki po tym co pokazaly tydzien temu nie zdziwie sie jak zostana rozjebane w pierwszej polowie tak jak to Rogers mial ostatnio w zwyczaju na wlasnym boisku robic z przeciwnikami.


Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Jeśli Cam zagra jak z Zoną to Wilson i spółka ich zniszczy...pytanie tylko czy już od początku siądą na nich czy jak mają w zwyczaju dopiero po przerwie łaskawie wezma się do roboty hmm W sumie to już playoffy i mam nadzieje że serio to potraktują - jakieś hc na moich i over pobiorę

Jeśli AR będzie dobrze chroniony to na Lambeau Dallas nie ma raczej czego szukać. Ale mimo wszystko mam nadzieje na ładny i wyrównany meczyk ze zwycięstwem GB, które pobiore i jakiś overek też pewnie - jeśli uszkodzą AR to tu może byc mała niesodzianka

Co do NE...hmm Kruki jeśli zagrają jak w ostatnich meczach maja szanse...nie przegrać 20 pkt...Zdrowy Gronk plus Edelman powinno na Revens wystarczyć - podstawowa sprawa nie dopuścić do obijania Tomka. Hc na Pats pobiorę...co do pkt to muszę jeszcze pomyśleć

Ostatni mecz to dla mie 50/50 z lekka przewaga Denver ze względu na swój teren. Jeśli Lucky będzie miał czas i dzień to Indy ma szanse...oby meczyk był ładny

Za małe stawki pójdą pewnie overy by się ładnie oglądało...a zreszta co tam ważne by ładne i emocjonujące meczyki były boks
Już się nie moge doczekać jutra piwo
Seahawks lub w ostatecznosći GB po mistrza nfl

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
z Detroit do 3 kwarty aż tak różowo nie było, a to samo Detroit grające dużo lepiej poległo w Dallas (owszem, po sporych kontrowersjach, ale jednak). GB było świetne w tym sezonie u siebie, zwłaszcza w pierwszych połowach. Defensywa Dallas przed sezonem spisywana na straty, niby nie mają żadnych gwiazd, ale w zespole siła i grają zdecydowanie powyżej oczekiwań. Na pewno na Lambeau Field faworytem będą gospodarze, bardzo zimno nie powinno być (patrzyłem na prognozę i ma być letki mrozik - nie to co w tamtym roku -30 hehe).
Ogólnie bardzo podoba mi się ta ofensywa Romka ze względu na jej wszechstronność (nie to co w Seatlle - tylko po ziemi i po ziemi), jest bardzo dobry RB (Murray), są znakomici Reciverzy (Bryant), jest świetny TE (Witten), jest też Cole Beasley, który mi bardzo imponuje. Ogólnie Romek ma sporo opcji, jeśli tylko jego O-line da mu trochę miejsca (z tym było świetnie przez cały sezon zasadniczy, ale słabo tydzien temu z Detroit).
No nie wiem co o tym meczu myśleć, bo jestem rozdarty - najbardziej kibicuję tym dwu zespołom w tym roku. Nie wiem też co stawiać - może Over skoro takie świetne ofensywy? Ale linia dosyć wysoka.
Pewnie skończy się tak jak zwykle, że wygra ten kto popełni mniej strat.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Ogólnie widzę, że nie tylko ja już się nie mogę jutra i niedzieli doczekać smile Ja już powiedziałem żonie, żeby spała z kimś innym bo od 22 do 5 rano oglądam futbol nfl

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Fila - nets iver 190.0 @1.91 boks
Oklahoma over [email protected] boks
Over [email protected] w LA boks

SaS ml 1.48
Pistons +3.5 1.83

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Ja doga bede szukal raczej w Denver... oczekiwania tam jak zwykle wielkie i na pewno jest cisnienie. A Peyton ostatnio mnie nie zachwyca, wiele sie pisze o tym, ze gra z kontuzja. Cos moze byc na rzeczy, bo nie jest tak dokladny jak chociazby na poczatku sezonu.
Luck z Cinci zagral kapitalne spotkanie, jest swietny pod presja, trzymal Rudego przez wiekszosc spotkanie poza boiskiem. Inna sprawa ze mecz mu sie caly czas super ukladal, tutaj moze byc inaczej i moze trzeba bedzie gonic wynik caly czas. No ale od tego maja Hiltona zeby lapal te dlugie podania. Zapowiada sie kolejny kapitalny mecz nfl

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by padik
Ogólnie widzę, że nie tylko ja już się nie mogę jutra i niedzieli doczekać smile Ja już powiedziałem żonie, żeby spała z kimś innym bo od 22 do 5 rano oglądam futbol nfl

w Polsce mało niestety fanów NFL...fajnie gdyby chociaż jeden meczyk w tyg ktoś pokazywał na żywo plus playoffy np polsat sport duch
dobrze że w sobote te nieludzkie godziny bo w poniedz na 8 trzeba wstać...a tak jak skonczy się koło 1-2 ostatni meczyk to te kilka godzinek będzie w niedziele na sen

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by padik
Ja doga bede szukal raczej w Denver... oczekiwania tam jak zwykle wielkie i na pewno jest cisnienie. A Peyton ostatnio mnie nie zachwyca, wiele sie pisze o tym, ze gra z kontuzja. Cos moze byc na rzeczy, bo nie jest tak dokladny jak chociazby na poczatku sezonu.
Luck z Cinci zagral kapitalne spotkanie, jest swietny pod presja, trzymal Rudego przez wiekszosc spotkanie poza boiskiem. Inna sprawa ze mecz mu sie caly czas super ukladal, tutaj moze byc inaczej i moze trzeba bedzie gonic wynik caly czas. No ale od tego maja Hiltona zeby lapal te dlugie podania. Zapowiada sie kolejny kapitalny mecz nfl

te tutaj doga będę szukał...gdyby te łamagi z przodu miały klej na rękaiczkach to tam spokojnie 40 pkt by natrzaskali Cicni...oby tu lepiej hilton i spółka się spisała

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Originally Posted by NotoriousBG
Originally Posted by padik
Ogólnie widzę, że nie tylko ja już się nie mogę jutra i niedzieli doczekać smile Ja już powiedziałem żonie, żeby spała z kimś innym bo od 22 do 5 rano oglądam futbol nfl

w Polsce mało niestety fanów NFL...fajnie gdyby chociaż jeden meczyk w tyg ktoś pokazywał na żywo plus playoffy np polsat sport duch
dobrze że w sobote te nieludzkie godziny bo w poniedz na 8 trzeba wstać...a tak jak skonczy się koło 1-2 ostatni meczyk to te kilka godzinek będzie w niedziele na sen
Ja od kilku tygodni w poniedzialki w robocie wygladam jak zombie tongue ale juz ludzie w robocie wiedza, ze tak musi byc bo ogladam futbol. Inna sprawa, ze jakos dziwnie sie przez to na mnie patrza. Gdyby wiecej ludzi moglo to ogladac, to na pewno by zlapalo bakcyla, bo to sie oglada cudownie a nie te nudy w pilce skopanej nfl

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681
Likes: 10
Tylko od tych reklam można dostać świra

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Originally Posted by padik
Originally Posted by NotoriousBG
Originally Posted by padik
Ogólnie widzę, że nie tylko ja już się nie mogę jutra i niedzieli doczekać smile Ja już powiedziałem żonie, żeby spała z kimś innym bo od 22 do 5 rano oglądam futbol nfl

w Polsce mało niestety fanów NFL...fajnie gdyby chociaż jeden meczyk w tyg ktoś pokazywał na żywo plus playoffy np polsat sport duch
dobrze że w sobote te nieludzkie godziny bo w poniedz na 8 trzeba wstać...a tak jak skonczy się koło 1-2 ostatni meczyk to te kilka godzinek będzie w niedziele na sen
Ja od kilku tygodni w poniedzialki w robocie wygladam jak zombie tongue ale juz ludzie w robocie wiedza, ze tak musi byc bo ogladam futbol. Inna sprawa, ze jakos dziwnie sie przez to na mnie patrza. Gdyby wiecej ludzi moglo to ogladac, to na pewno by zlapalo bakcyla, bo to sie oglada cudownie a nie te nudy w pilce skopanej nfl

gdyby tych przerw tle nie było na pewno w Europie więcej kibiców by mieli...no ale bez reklam nie było by kasy...idę spac by jutro nie paść zanim Seahawks upokorzą Cammie tongue

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Originally Posted by Sensei
Tylko od tych reklam można dostać świra
Przynajmniej można co chwilę iść uzupełnić Whisky w szklaneczce albo zwyczajnie iść się odlać tongue
Inna sprawa że ja tam lubie nawet czasem te hamerykanskie reklamy obejrzec, bo zwyczajnie niektore sa swietnie, nie to co nasze. I want to pump, You up!

Strona 16 z 57 1 2 14 15 16 17 18 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1