Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#63898 10/07/2004 19:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
Witam

Nie wiem co to za buk , ale nic napisze. Wkońcu po wielu dniach poszukiwan znalazlem cos za friko. W betshop oferuja nam wirtualna sumę 30 E , jesli przy ich pomocy dobijaem,y do 500 lub ponad dostajemy od firmy 30 E za friko. Powodzonka!!!

Bonus: Unibet
#63899 10/07/2004 19:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał djek81:
[qb]Witam

Nie wiem co to za buk , ale nic napisze. Wkońcu po wielu dniach poszukiwan znalazlem cos za friko. W betshop oferuja nam wirtualna sumę 30 E , jesli przy ich pomocy dobijaem,y do 500 lub ponad dostajemy od firmy 30 E za friko. Powodzonka!!![/qb]
no to jedziem ich na pare kont -- ea$$$$$$$y hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#63900 10/07/2004 19:47
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hmmmm warto probowac...?
co sadzicie ?

#63901 10/07/2004 19:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał djek81:
[qb]Witam

Nie wiem co to za buk , ale nic napisze. Wkońcu po wielu dniach poszukiwan znalazlem cos za friko. W betshop oferuja nam wirtualna sumę 30 E , jesli przy ich pomocy dobijaem,y do 500 lub ponad dostajemy od firmy 30 E za friko. Powodzonka!!![/qb]
no to jedziem ich na pare kont -- ea$$$$$$$y hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
no juz zalozylem ale tylko jedno - nie dali bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63902 10/07/2004 20:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
no juz wiem gdzie jest te 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - mozna za nie grac Cope Americe ( zaklady oznaczone gwiazdka " * ")

#63903 10/07/2004 20:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]no juz wiem gdzie jest te 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - mozna za nie grac Cope Americe ( zaklady oznaczone gwiazdka " * ")[/qb]
a jednak ich nie ma - po je balo mi sie klikajac help i tam bylo 30 jako przyklad - walic ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63904 10/07/2004 20:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]no juz wiem gdzie jest te 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - mozna za nie grac Cope Americe ( zaklady oznaczone gwiazdka " * ")[/qb]
a jednak ich nie ma - po je balo mi sie klikajac help i tam bylo 30 jako przyklad - walic ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
co ty piszesz ??? zdecyduj sie i napisz w miare jasno bo zakreciles stary jak *&^*^...

#63905 10/07/2004 20:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
za te 30 wirtualnych możesz grać wszystko co chcesz,

#63906 10/07/2004 20:20
Dołączył: May 2004
Posty: 4
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4
Promocja wygląda tak - zakładasz konto 'bet for fun' i dostajesz od nich 30 wirutalnych funciakow - jesli z nich zrobisz ponad 500 funtów to Twoje konto 'bet for fun' staje sie pelnoprawnym kontem a od firmy dostajesz wtedy prawdziwe 30 funtow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Spróbować zawsze można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63907 10/07/2004 20:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Macie może jakieś info o wypłatach? Minimum wypłaty itp? Aha i czy można wyrobić te 500 Funtów na casynie i czy będzie to zaliczone?

#63908 10/07/2004 20:47
Dołączył: May 2004
Posty: 4
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4
na kasynie niestety nie można...

a co do wypłat - minimalnej stawki nie ma - ale wypłacają tylko w formie czeku bądź przelewu - biorąc za to dość wysoki opłaty - za czek - 5 funtów a za przelew az 30 funtów - chyba ze sie wypłaca ponad 1000 funtów - wtedy przelew jest za darmo....

#63909 10/07/2004 20:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Zdaje mi się, że dość istotne pytanie. Czy jest jakieś ograniczenie czasowe, w którym trzeba dobic do tych pięciu stówek?

P.S. USA - POLSKA - 1 za 1,8, nistety w 3 kombinacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#63910 10/07/2004 21:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
ta promocja jest od dawna, i chyba przeszła w stalą promocję

#63911 10/07/2004 21:29
Dołączył: May 2004
Posty: 4
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4
Z tego co czytam na ich stronce to ograniczenia czasowego nie ma.... ale trzeba by napisać do nich maila z zapytaniem by być pewnym!

#63912 10/07/2004 23:06
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
to trzeba skorzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> może sie uda... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#63913 10/07/2004 23:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
zalozylem jedno konto i dostalem te 30 E, ale jak juz zalozylem drugie to tych 30 E nie widze...

#63914 10/07/2004 23:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Quote
Oryginalnie wysłał Octus:
[qb]na kasynie niestety nie można...

a co do wypłat - minimalnej stawki nie ma - ale wypłacają tylko w formie czeku bądź przelewu - biorąc za to dość wysoki opłaty - za czek - 5 funtów a za przelew az 30 funtów - chyba ze sie wypłaca ponad 1000 funtów - wtedy przelew jest za darmo....[/qb]
he he to jak bede chcial przelac te 30 Funtów to nic nie dostane bo opłata kosztuje aż 30 Funtów ! Parodia !

#63915 10/07/2004 23:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
jak dostac te 30 E bonusa zalozylem konto i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#63916 10/07/2004 23:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał KAZIK WICHURA:
[qb]jak dostac te 30 E bonusa zalozylem konto i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
oj kaziu kaziu po co ci te 30 euro jak takie świetne mecze jak medina grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ( trza było słuchać wujka jak mówił flipkens i dulko i lisnard i kindlman wujeo jest znawcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#63917 11/07/2004 00:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał KAZIK WICHURA:
[qb]jak dostac te 30 E bonusa zalozylem konto i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
ludzie przeczytajcie dokaldnie temat a bedziecie wiedziec gdzie bład robicie :rolleyes:

a mam taki rpoblem czy mzoe mi ktos pomoc pisze tak?

The number of events included in your bet is less than minimum selection requested for this sport, event group or bet type.

to znaczy ze trzeba grac w ilus kominacjach czy jak bo moj angielski to kapota

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec, JelineK), 1,864 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1