|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
Witam
Nie wiem co to za buk , ale nic napisze. Wkońcu po wielu dniach poszukiwan znalazlem cos za friko. W betshop oferuja nam wirtualna sumę 30 E , jesli przy ich pomocy dobijaem,y do 500 lub ponad dostajemy od firmy 30 E za friko. Powodzonka!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał djek81: [qb]Witam
Nie wiem co to za buk , ale nic napisze. Wkońcu po wielu dniach poszukiwan znalazlem cos za friko. W betshop oferuja nam wirtualna sumę 30 E , jesli przy ich pomocy dobijaem,y do 500 lub ponad dostajemy od firmy 30 E za friko. Powodzonka!!![/qb] no to jedziem ich na pare kont -- ea$$$$$$$y hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
hmmmm warto probowac...? co sadzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb] Oryginalnie wysłał djek81: [qb]Witam
Nie wiem co to za buk , ale nic napisze. Wkońcu po wielu dniach poszukiwan znalazlem cos za friko. W betshop oferuja nam wirtualna sumę 30 E , jesli przy ich pomocy dobijaem,y do 500 lub ponad dostajemy od firmy 30 E za friko. Powodzonka!!![/qb] no to jedziem ich na pare kont -- ea$$$$$$$y hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] no juz zalozylem ale tylko jedno - nie dali bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
no juz wiem gdzie jest te 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - mozna za nie grac Cope Americe ( zaklady oznaczone gwiazdka " * ")
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb]no juz wiem gdzie jest te 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - mozna za nie grac Cope Americe ( zaklady oznaczone gwiazdka " * ")[/qb] a jednak ich nie ma - po je balo mi sie klikajac help i tam bylo 30 jako przyklad - walic ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb] Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb]no juz wiem gdzie jest te 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - mozna za nie grac Cope Americe ( zaklady oznaczone gwiazdka " * ")[/qb] a jednak ich nie ma - po je balo mi sie klikajac help i tam bylo 30 jako przyklad - walic ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] co ty piszesz ??? zdecyduj sie i napisz w miare jasno bo zakreciles stary jak *&^*^...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
za te 30 wirtualnych możesz grać wszystko co chcesz,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 4 |
Promocja wygląda tak - zakładasz konto 'bet for fun' i dostajesz od nich 30 wirutalnych funciakow - jesli z nich zrobisz ponad 500 funtów to Twoje konto 'bet for fun' staje sie pelnoprawnym kontem a od firmy dostajesz wtedy prawdziwe 30 funtow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Spróbować zawsze można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Macie może jakieś info o wypłatach? Minimum wypłaty itp? Aha i czy można wyrobić te 500 Funtów na casynie i czy będzie to zaliczone?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 4 |
na kasynie niestety nie można...
a co do wypłat - minimalnej stawki nie ma - ale wypłacają tylko w formie czeku bądź przelewu - biorąc za to dość wysoki opłaty - za czek - 5 funtów a za przelew az 30 funtów - chyba ze sie wypłaca ponad 1000 funtów - wtedy przelew jest za darmo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Zdaje mi się, że dość istotne pytanie. Czy jest jakieś ograniczenie czasowe, w którym trzeba dobic do tych pięciu stówek?
P.S. USA - POLSKA - 1 za 1,8, nistety w 3 kombinacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
ta promocja jest od dawna, i chyba przeszła w stalą promocję
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 4 |
Z tego co czytam na ich stronce to ograniczenia czasowego nie ma.... ale trzeba by napisać do nich maila z zapytaniem by być pewnym!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
to trzeba skorzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> może sie uda... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
zalozylem jedno konto i dostalem te 30 E, ale jak juz zalozylem drugie to tych 30 E nie widze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Oryginalnie wysłał Octus: [qb]na kasynie niestety nie można...
a co do wypłat - minimalnej stawki nie ma - ale wypłacają tylko w formie czeku bądź przelewu - biorąc za to dość wysoki opłaty - za czek - 5 funtów a za przelew az 30 funtów - chyba ze sie wypłaca ponad 1000 funtów - wtedy przelew jest za darmo....[/qb] he he to jak bede chcial przelac te 30 Funtów to nic nie dostane bo opłata kosztuje aż 30 Funtów ! Parodia !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
jak dostac te 30 E bonusa zalozylem konto i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał KAZIK WICHURA: [qb]jak dostac te 30 E bonusa zalozylem konto i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] oj kaziu kaziu po co ci te 30 euro jak takie świetne mecze jak medina grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ( trza było słuchać wujka jak mówił flipkens i dulko i lisnard i kindlman wujeo jest znawcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
Oryginalnie wysłał KAZIK WICHURA: [qb]jak dostac te 30 E bonusa zalozylem konto i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] ludzie przeczytajcie dokaldnie temat a bedziecie wiedziec gdzie bład robicie :rolleyes: a mam taki rpoblem czy mzoe mi ktos pomoc pisze tak? The number of events included in your bet is less than minimum selection requested for this sport, event group or bet type. to znaczy ze trzeba grac w ilus kominacjach czy jak bo moj angielski to kapota
|
|
|
Link skopiowany do schowka