Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#63918 11/07/2004 00:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
a tak po za tym to widze że ta promocja wisi tam już trochę, znalazłem ją jakis rok temu i zapodałem na forum, podobnie żecz się ma z bluevexem ( tyle że tu to kwestia miesiący 4-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#63919 11/07/2004 00:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał KAZIK WICHURA:
[qb]jak dostac te 30 E bonusa zalozylem konto i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
ludzie przeczytajcie dokaldnie temat a bedziecie wiedziec gdzie bład robicie :rolleyes:

a mam taki rpoblem czy mzoe mi ktos pomoc pisze tak?

The number of events included in your bet is less than minimum selection requested for this sport, event group or bet type.

to znaczy ze trzeba grac w ilus kominacjach czy jak bo moj angielski to kapota[/qb]
prawdopodobnie zagrałeś zdarzenie które wymaga gry w kombinacji ( najprawdopodobniej min. 3 zdarzenia)

#63920 11/07/2004 00:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
****a killer wchodz na GG !!!!!!!!!!!1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#63921 11/07/2004 01:13
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
ja trez załozyłem tam konto ale nie widze zadnej kasy
stan konta 0.00

co z jest z ta promocją? jest czy jej nie ma?

gzdie jest ta mozliwosc załozenia konta "bet for fun"?

spoko
juz wszystko znalazłem i zrobiłem pierwsze zakłady, a swoja drogfa to oferte maja bardzo ubogą

#63922 11/07/2004 02:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
ja tez mam 0.00 :rolleyes:

nawet tenisa tam nie ma :rolleyes:

#63923 11/07/2004 03:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na stronie glownej po lewej stronie bedzie informacja Bet-For-Fun nacisnij ja i zarejestruj sie...

#63924 11/07/2004 03:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
mam pytanko orientuje sie ktos po jakim czasie na konto przechodzi wygrana i kiedy sa wyniki meczow bo juz pare meczy mi sie pokonczylo i narazie nie ma wynikow??

#63925 11/07/2004 03:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ktos obstawial mecze inne niz CA i wie ile kombinacji trzeba postawic zeby przyjeli kupon?

#63926 11/07/2004 03:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał NewB3:
[qb]Ktos obstawial mecze inne niz CA i wie ile kombinacji trzeba postawic zeby przyjeli kupon?[/qb]
3 kombinacje

#63927 11/07/2004 03:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Mifa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to trzeba cos znalezc i dokleic do Usa-Polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63928 11/07/2004 03:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]gzdie jest ta mozliwosc załozenia konta "bet for fun"?
[/qb]
http://client.betshop.com/UK_html/login/register_for_fun.asp

Quote
Oryginalnie wysłał Łukaszek:
[qb]nawet tenisa tam nie ma :rolleyes: [/qb]
Tenis jest.

#63929 11/07/2004 03:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
dobra rusedzki zakonczyl mi kupon nie orientujecie sie moze kiedy kasa na konto mi wplynie bo cos na nocke mozna by bylo puscic;)

#63930 11/07/2004 04:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
kuurrwwa ja chce kase na koncie wszytkie mecze sie pokonczyly i weszly a nadal nie ma wynikow na stronce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> spieszyc sie z tym za 20 minut copa zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#63931 11/07/2004 14:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
nie oreintuje sie ktos moze kiedy wkoncu ten buk rozliczy mi wczorajsze mecze z newport??

#63932 11/07/2004 15:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Kurcze z tego co się zorientowałem to chyba prawie wszystko trzeba grac w 3 kombinacjach.
Poza tym nie wiem czy można na jednym kuponie n. tenis i pilke nozna - bo mi sie jakos nie udalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ale jest dobrze. Na razie jest 70 - teraz trzeba to dalej pomnozyć ...

#63933 11/07/2004 15:20
Dołączył: Jan 2003
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 69
jak znalde tenis czy taeraz akurat nie ma?

#63934 11/07/2004 15:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Oryginalnie wysłał gambil:
[qb]jak znalde tenis czy taeraz akurat nie ma?[/qb]
chyba nie ma,i wydaje mi sie ze pilki niemozan z niczym innym laczyc

#63935 11/07/2004 16:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
EDIT

#63936 11/07/2004 16:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Chłopaki unikajcie tego buka ****ni oszusci. Wczoraj zagrałem za 30 Funtów Poppa i Popp wygrał a ****a na koncie mam 00000, a w histori ten kupon znikł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#63937 11/07/2004 17:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
gsm nie panikuj mam podobna sytuacje ale dalem za 20 na rusedzkiego a za 5 na poppa i rusedzkiego i okolo 40 euro powinienem miec ale narazie nie mam poprostu jeszcze tych meczow nie rozliczyli np kupon z liga brazylijska mi rozliczyli teraz tylko czekac az w result pojawia sie wyniki tenisa z dnia 10 lipca pozdrawiam

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik, aker), 1,456 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,260
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1