|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
a tak po za tym to widze że ta promocja wisi tam już trochę, znalazłem ją jakis rok temu i zapodałem na forum, podobnie żecz się ma z bluevexem ( tyle że tu to kwestia miesiący 4-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał MiFa: [qb] Oryginalnie wysłał KAZIK WICHURA: [qb]jak dostac te 30 E bonusa zalozylem konto i nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] ludzie przeczytajcie dokaldnie temat a bedziecie wiedziec gdzie bład robicie :rolleyes: a mam taki rpoblem czy mzoe mi ktos pomoc pisze tak? The number of events included in your bet is less than minimum selection requested for this sport, event group or bet type. to znaczy ze trzeba grac w ilus kominacjach czy jak bo moj angielski to kapota[/qb] prawdopodobnie zagrałeś zdarzenie które wymaga gry w kombinacji ( najprawdopodobniej min. 3 zdarzenia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
****a killer wchodz na GG !!!!!!!!!!!1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
ja trez załozyłem tam konto ale nie widze zadnej kasy stan konta 0.00
co z jest z ta promocją? jest czy jej nie ma?
gzdie jest ta mozliwosc załozenia konta "bet for fun"?
spoko juz wszystko znalazłem i zrobiłem pierwsze zakłady, a swoja drogfa to oferte maja bardzo ubogą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
ja tez mam 0.00 :rolleyes:
nawet tenisa tam nie ma :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Na stronie glownej po lewej stronie bedzie informacja Bet-For-Fun nacisnij ja i zarejestruj sie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
mam pytanko orientuje sie ktos po jakim czasie na konto przechodzi wygrana i kiedy sa wyniki meczow bo juz pare meczy mi sie pokonczylo i narazie nie ma wynikow??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ktos obstawial mecze inne niz CA i wie ile kombinacji trzeba postawic zeby przyjeli kupon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
Oryginalnie wysłał NewB3: [qb]Ktos obstawial mecze inne niz CA i wie ile kombinacji trzeba postawic zeby przyjeli kupon?[/qb] 3 kombinacje
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Mifa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to trzeba cos znalezc i dokleic do Usa-Polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb]gzdie jest ta mozliwosc załozenia konta "bet for fun"? [/qb] http://client.betshop.com/UK_html/login/register_for_fun.asp Oryginalnie wysłał Łukaszek: [qb]nawet tenisa tam nie ma :rolleyes: [/qb] Tenis jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
dobra rusedzki zakonczyl mi kupon nie orientujecie sie moze kiedy kasa na konto mi wplynie bo cos na nocke mozna by bylo puscic;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
kuurrwwa ja chce kase na koncie wszytkie mecze sie pokonczyly i weszly a nadal nie ma wynikow na stronce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> spieszyc sie z tym za 20 minut copa zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
nie oreintuje sie ktos moze kiedy wkoncu ten buk rozliczy mi wczorajsze mecze z newport??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Kurcze z tego co się zorientowałem to chyba prawie wszystko trzeba grac w 3 kombinacjach. Poza tym nie wiem czy można na jednym kuponie n. tenis i pilke nozna - bo mi sie jakos nie udalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ale jest dobrze. Na razie jest 70 - teraz trzeba to dalej pomnozyć ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 69 |
jak znalde tenis czy taeraz akurat nie ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Oryginalnie wysłał gambil: [qb]jak znalde tenis czy taeraz akurat nie ma?[/qb] chyba nie ma,i wydaje mi sie ze pilki niemozan z niczym innym laczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Chłopaki unikajcie tego buka ****ni oszusci. Wczoraj zagrałem za 30 Funtów Poppa i Popp wygrał a ****a na koncie mam 00000, a w histori ten kupon znikł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
gsm nie panikuj mam podobna sytuacje ale dalem za 20 na rusedzkiego a za 5 na poppa i rusedzkiego i okolo 40 euro powinienem miec ale narazie nie mam poprostu jeszcze tych meczow nie rozliczyli np kupon z liga brazylijska mi rozliczyli teraz tylko czekac az w result pojawia sie wyniki tenisa z dnia 10 lipca pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka