|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 113 |
Ja mam 417VM. Jak mi dzisiaj wejdzie to bedzie juz te 500. Zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
JEEEEEEEEEEE a ja mam jusz ponad 500 zobaczymy teraz czekam na 30 prawdziwych funciakow:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 113 |
Ja mam 544VM. Kiedy to sie zamieni na prawdziwe funciaki? Wie ktoś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623 |
Może trzeba do nich maila napisać że ma się już ponad 500 VM i wtedy zamienią na prawdziwą kase? P.S. Ja mam narazie 74 VM, nie wiem jak wy tak szybko rozmnożyliście virtualne sianko, ciekawe czy tak samo dobrze idzie wam gdy gracie za prawdziwą kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
no powiem ci ze wirtualna idzie mi lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) zdecydowanie , niestety lomoty z betshopu nie odpowiadaja mi na maila , jusz drugi dzien do nich wysylam i zero odpowiedzi!! jak tylko cos odpisza dam znac na forum!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 113 |
Ja mam to samo. Cały czas mam wirtualna kase. Tez wyslalem e-maila. Jak mi do poniedziałku nie zamienia to sie wykosztuje i do nich zadzwonie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 148 |
Zamienili juz komus ten wirtualny hajs na REAL hajs? bo jestem ciekaw czy to nie zaden mega wałek:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
u mnie tak samo dalej widze wirtualna kase, jak narazie maile do nich pozostaja bez odzewu..moze w weekend sobie wolne chlopaki zrobili zobaczymy jak bedzie w poniedzialek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
i co dostal ktos odpowiedz od nch ?? a moze ktoś dzwonil ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
Niestety u mnie nic...lipa jak narazie...moze za duzo tych wirtualnych wygranych bylo i bankrutuja tam teraz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Musicie być cierpliwi, bo skoro u nich rozliczenie prostego kuponu trwa kilka dni to czego sie po nich spodziewac ? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
Witam, ja również skusiłem się na tą promocję. Jakoś zbyt łatwo mi poszło i ugrałem już ponad wymagane 500 VM [żeby tak łatwo i szybko szło mi z zarabianiem prawdziwej kasy :rolleyes: ]. Teraz czekam do końca tygodnia na tą zamianę w REAL UK POUNDS. Jak ich nie będzie to piszę e-maila. A co do rozliczenia to faktycznie tenis trochę późno rozliczają, ale za to piłkę nożna na drugi dzień. Narazie nie narzekam na tego buka. Mam nadzieję, że dotrzymają słowa tej promocji :rolleyes:
pozdrawiam, TdF
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 113 |
Cały czas wirtualna forsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
OOOOO !!! MY GODNESS !!! :eek: Betshop ma niezły support ! Napisałem im maila o 12:33 pm, a odpowiedź doszła już 13:48 [piszę to teraz ponieważ nie odbierałem wcześniej poczty]. Oczywiściew mailu, który wysłałem, pytałem się kiedy dostanę te prawdziwe funty. Oto odpowiedź : Dear Sir, we would be able to assist you if you supply us with your user name. Regards Betshop czyli chodzi im o user name - jest to o tyle dziwne, że podpisałem się tym user name :rolleyes: , ale wyślę im drugi mail. Liczę że jutro wszystko się roztrzygnie i będę miał prawdziwe GBP na koncie. O dalszych losach na betshop będę informował w miarę rozwoju sytuacji...
pozdrawiam, TdF
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
na który adres e-mail wysylales do nich wiadomośc??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Zalogowałem się i dostałem wirtualne 30f Od razu postawiłem wszystko na Basel-Xamax i CSKA-Rubin... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
wiecie co albo mi się wydaje albo z tego buka jeszcze pożądna firma będzie bo chwilowo widze zmiany na lepsze (przynajmniej dziś), ponieważ wcześniej było trzeba czekać cały dzień aby kupon roaliczyli, a tu dzisiaj niespodzianka mecze z kuponika zakończyły się o 19.45 a o 20.10 już kaska na koncie z rozliczonych zakładów, ciekawe czy to wyjątek czy do roboty się wzieli
p.s. ciekawe jeszcze czy przyśpieszo zamiane wirtualnej gotówki na zwykłą i czy wogle zamienią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
no ja wyslalem do nich okolo 15 maili na kazdy z mozliwych adresoow , czekam jusz ponad tydz na odpowiedz i nic!!!!!!!!!! zaczyna mnie to jusz wq.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
mozliwe ze nie chca wyplacac bo znalelzi sie sprytni ktorzy porejestrowali sobie po pare kont i za niedlugo bedzie ze promocja Polakow nie obejmuje :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
JEEEEEEE!!!!! No to doczelkalem sie !! MAsa meili pomogla oto co dzis optrzymalem od betshopu!! Dear Sir, CONGRATULATION! You are now a Betshop.com member and you are entitled to REAL betting account for the value of 30 Euro! In order to get your REAL MONEY ACCOUNT activated, please register at Betshop Member Section. It will take no more than few minutes of your time and your account will be activated within 24 hours if you will send an e-mail confirming your registration at service@betshop.com as soon as it will be completed.
|
|
|
Link skopiowany do schowka