Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#63938 12/07/2004 01:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 131
dobrze doczytałem zagrałem wczoraj rusedskiego chop wygrał a kasy nie ma i chyba nie bedzie bo trzeba grac minimum 3 kombinacje prawda to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#63939 12/07/2004 01:52
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
owszem prawie na wszystko sa 3 kombinacje, ale chyba nie o to chodzi, bo jak ja próbuje postawić tylko 1 mecz to wyskakuje jakis napisik i nie moge zawrzec takiego zakładu.
Więc wątpie żeby tobie sie udało...
Raczej problem w czymś innym.

#63940 12/07/2004 02:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
Quote
Oryginalnie wysłał gsm:
[qb]Chłopaki unikajcie tego buka ****ni oszusci. Wczoraj zagrałem za 30 Funtów Poppa i Popp wygrał a ****a na koncie mam 00000, a w histori ten kupon znikł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
hehe - normalnie rewelka - chyba nie było to 30 funtów tylko 30 VM (virtual money) - ja bym ich do sądu podał, że okradli Cię z wirtualnych pieniążków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale najpierw wszedłbym w zakładkę "your account" wybrał datę 10.07. - i pewnie kuponik ten bedzie widniał jako nie rozliczony - i nawet jakby go nigdy nie rozliczyli (w co wątpię) - to przecież zadnej kasy tam chłopie nie wpłaciłeś i bluzganie na forum, że to po****ni oszuści mija się chyba z celem
Pozdrawiam

#63941 12/07/2004 02:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 131
bzyku kuponik mi przyjęli i tak jak napisał lamer widnieje jako nierozstrzygnięty te gnojki okradli mnie z wirtualnej kasy oskarże ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#63942 12/07/2004 12:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Fajny buk, Popp z soboty nie rozliczony do dziś. Strach pomyśleć co by było, jakby sie tam własne, ciężko zarobione pieniądze wpłaciło...Olewka, szkoda cennego czasu na takie barachło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#63943 12/07/2004 13:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
widzicie jakies tenisy na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> albo
mam jeszcze kape wczorajsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#63944 12/07/2004 15:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
a mi tam wszystkie wczorajsze mecze roliczyli , a ze wczoraj mialem piekny dzien to mam jusz na koncie 90 Vm , niezly wynik jak na 1 dzien!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#63945 12/07/2004 15:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
rozliczaja powoli ale rozliczaja
juz jestem u nich na małym plusie
ciekawe czy uda sie dociagnac do 500 VM i dostac 30 prawdziwych euro lub funtów na normalne granie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63946 12/07/2004 15:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Witam,
Zazwyczaj nie korzystam z tego typu "bonusow" (wieksza satysfakcje sprawia ugranie $ samemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale skusilem sie na te 30VM, tylko mam pytanie dotyczace tego booka, gdyz w dziwny sposob oznacza on "podwojne szanse"...

1017 Kalmar-Landskrona [1X] 1.85 / 3.30

Chcialem puscic powyzszy qpon, tylko jak mam rozumiec powyzszy opis "podporki"?
Z gory dziekuje za pomoc.
Pzdr

#63947 12/07/2004 15:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał Loop:
[qb]Witam,
Zazwyczaj nie korzystam z tego typu "bonusow" (wieksza satysfakcje sprawia ugranie $ samemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale skusilem sie na te 30VM, tylko mam pytanie dotyczace tego booka, gdyz w dziwny sposob oznacza on "podwojne szanse"...

1017 Kalmar-Landskrona [1X] 1.85 / 3.30

Chcialem puscic powyzszy qpon, tylko jak mam rozumiec powyzszy opis "podporki"?
Z gory dziekuje za pomoc.
Pzdr[/qb]
...hmm..chyba (jezeli dobrze rozumiem), to jest tak, ze jak wejdzie 1, to licza po 1,85, a jak X, to 3,30?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...ale w takim razie jest to chyba pierwszy book, ktory tak liczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63948 12/07/2004 16:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Witam wszystkich Forumowiczów:)
Mam pytanie czy istnieje możliwość gry systemem w tym booku? Nie moge znaleść tej opcji.
z góry dziękuje za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powodzenia

#63949 12/07/2004 18:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
mama pytanko nie wiecie jak krecze rozlicza betshop ??

cos znalazlem ale moj angielski to klapa jak by mi ktos mogl z grupsza wyjasnij co tu pisze

A bet on a tennis match is valid if at least one point is played. If a tennis match is not played because one of the two players withdraws, all bets the match are void and the odds is set to 1.00. If a tennis player abandons the match after it starts, the opponent is considered the winner. All set bets (final score) are void.

#63950 12/07/2004 19:38
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
to znaczy że daja zwroty tylko w przypadku jeśli mecz się nie rozpocznie. Jeśli się rozpocznie to jest porażka kreczującego - tak jak w sts

#63951 12/07/2004 20:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 131
Quote
Oryginalnie wysłał moguai:
[qb]dobrze doczytałem zagrałem wczoraj rusedskiego chop wygrał a kasy nie ma i chyba nie bedzie bo trzeba grac minimum 3 kombinacje prawda to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
a jednak rozliczyli mi to jedno spotkanie

#63952 12/07/2004 21:47
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
dzięki wam za informacje o tym buku zarejestrowałem się i mam jush tą wirtualną kaskę na koncie. Mam jeszcze jedno pytanie bo zbytnio anglika nie kumam czy trzeba wszystkie te pieniądze na jeden kupon obstawiać czy można sobie ją dzielić jeśli można to jaka jest najniższa stawka ???

#63953 12/07/2004 22:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Oryginalnie wysłał Udko:
[qb]Witam wszystkich Forumowiczów:)
Mam pytanie czy istnieje możliwość gry systemem w tym booku? Nie moge znaleść tej opcji.
z góry dziękuje za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
powodzenia[/qb]
Istnieje, pod miejscem do "zwykłego" typowania jest 'For Combination Bets Only'.

#63954 13/07/2004 03:40
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
Quote
Oryginalnie wysłał ekonom0013:
[qb]dzięki wam za informacje o tym buku zarejestrowałem się i mam jush tą wirtualną kaskę na koncie. Mam jeszcze jedno pytanie bo zbytnio anglika nie kumam czy trzeba wszystkie te pieniądze na jeden kupon obstawiać czy można sobie ją dzielić jeśli można to jaka jest najniższa stawka ???[/qb]
nie musisz na jeden kupon wywalać(przegrywać) wszystkiej kasy...minimalnej nie znam ale jak Ci tak zależy po poprubój...najwyżej Ci wywali komunikat i będziesz musiał grać za więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#63955 13/07/2004 11:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
mozna grac za drobne ja np dla jaj dalem wczoraj 2 remisy za 2 vm i weszlo :eek: jak zalluje ze
za 10 niezaryzykowalem :rolleyes: ale na podli
czenie z pewnoscia trza bedzie poczekac :rolleyes:

#63956 13/07/2004 13:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
nie wiem o co chodzilo ludziom którym nie rozliczyli kuponów przez 2 dni, zagralem dzis w nocy tenis w los angeles , wstaje i jusz mam wszystko z nocy rozliczone. Betshop coraz bardziej zaczyna mi sie podobac:)

#63957 15/07/2004 16:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
no i jak chlopaki doszedł któś już do tych 500??? jesli tak niech da znac czy faktycznie daja te 30 funciakoow , ja mam jusz bnie daleko ( na dzis 350 VM) jak bede pierwszy to sie odezwe:))!!!

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11), 655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1