Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#63978 23/07/2004 17:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Zalogowałem się u tego buka i mam na koncie 0,00!A miało być 30 VM!CO zrobic???

Bonus: Unibet
#63979 23/07/2004 17:15
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
Witam,
jak już wcześniej napisałem będę informował o dalszych losach w betshop. Dziś dostałem maila, że brakuje w moim 'personal details' nazwiska - surname. No faktycznie przeoczyłem , myśląc że przy wirtualnym koncie nie będzie ono potrzebne. Wszystko inne wypełniłem.
Echh... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> sądzę że zmaściłem sprawę i nie dostanę tych 30 real money <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . No cóż ale za błędy niestety trzeba płacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Qrwa nieżle jestem wqrwiony, ale cóż...Wysłałem maila i przedstawiłem jak sprawa stoi. Nie oszukujmy się moja sprawa jest już przegrana, bo nie sądzę, żeby betshop był łaskawy :rolleyes:

pozdrawiam,
TdF

p.s. djek81 - Gratulacje ode mnie - dobrze że nie odpuściłeś !
Ja maila wysyłam na customer service czyli service@betshop.com [czy jakoś tak]

#63980 23/07/2004 18:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Zalogowałem się u tego buka i mam na koncie 0,00!A miało być 30 VM!CO zrobic???[/qb]
widocznie załozyłes normalne konto, a to ma byc bet for fun
spróbuj z tego linka

http://static.betshop.com/html/bet_for_fun.asp?language=ENGLISH&f=1

#63981 23/07/2004 19:02
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
Dobra chłopaki wplacili mi te 30 Euro!!! wlasnie dostalem maila z potwierdzeniem . Dziś wszystko potoszylo sie błyskawicznie i sprawa tych 30 Euro zostala załatwiona błyskawicznie ( wszystko w ciagu goora 1,5 godziny)

Dla mnie sprawa promocji w betshopie jest juz zamknieta!!!

Życze wszystkim powodzenia

#63982 24/07/2004 12:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
nie wiem czy ta sprawa byla jush poruszana w tym temacie bo mi sie strony nie laduja do konca, ale w kazdym badz razie znalazlem taka o to informacje na ich stronie:

"AND if you show that you really are the "King of the Punters" with virtual winnings of 1000 units or more, then Betshop.com will give you a betting account with a sum of 30 REAL (not virtual!) GBP or USD or EUR!!! Virtual money becomes real money!"

czyli chlopaki zmienili zasady promocji. teraz trzeba ugrac 1000 VM zeby dostac kase.
dla mnie jest to szok bo wlasnie dzisiaj ugralem ponad 500 VM i jush myslalem, ze mam te 30 funtow a tu taka przykra niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#63983 24/07/2004 15:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Quote
Oryginalnie wysłał majner:
[qb]nie wiem czy ta sprawa byla jush poruszana w tym temacie bo mi sie strony nie laduja do konca, ale w kazdym badz razie znalazlem taka o to informacje na ich stronie:

"AND if you show that you really are the "King of the Punters" with virtual winnings of 1000 units or more, then Betshop.com will give you a betting account with a sum of 30 REAL (not virtual!) GBP or USD or EUR!!! Virtual money becomes real money!"

czyli chlopaki zmienili zasady promocji. teraz trzeba ugrac 1000 VM zeby dostac kase.
dla mnie jest to szok bo wlasnie dzisiaj ugralem ponad 500 VM i jush myslalem, ze mam te 30 funtow a tu taka przykra niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Tak poniewaz za duzo osob ugralo te 500 poczynili odpowiednie kroki zeby nie byc za bardzo stratnym.
ale mozna te 500 zagrac ako 2.0 i juz jest 1000 .

#63984 24/07/2004 15:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
W zasadzie zawsze jest tak, że obejmują Cię warunki promocji, które były obowiązujące w momencie Twojego do niej przystępowania. Nowe warunki obejmują tych, którzy rejestrują się już po zmianie. Tak być powinno, ale jak jest...?

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik, aker), 1,456 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,260
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1