"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#63958 15/07/2004 23:03
Dołączył: May 2003
Posty: 113
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 113
Ja mam 417VM. Jak mi dzisiaj wejdzie to bedzie juz te 500. Zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#63959 16/07/2004 02:26
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
JEEEEEEEEEEE a ja mam jusz ponad 500 zobaczymy teraz czekam na 30 prawdziwych funciakow:)

#63960 16/07/2004 17:49
Dołączył: May 2003
Posty: 113
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 113
Ja mam 544VM. Kiedy to sie zamieni na prawdziwe funciaki? Wie ktoś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#63961 16/07/2004 21:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
Może trzeba do nich maila napisać że ma się już ponad 500 VM i wtedy zamienią na prawdziwą kase?
P.S. Ja mam narazie 74 VM, nie wiem jak wy tak szybko rozmnożyliście virtualne sianko, ciekawe czy tak samo dobrze idzie wam gdy gracie za prawdziwą kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63962 17/07/2004 13:50
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
no powiem ci ze wirtualna idzie mi lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) zdecydowanie , niestety lomoty z betshopu nie odpowiadaja mi na maila , jusz drugi dzien do nich wysylam i zero odpowiedzi!! jak tylko cos odpisza dam znac na forum!!!

#63963 17/07/2004 14:56
Dołączył: May 2003
Posty: 113
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 113
Ja mam to samo. Cały czas mam wirtualna kase. Tez wyslalem e-maila. Jak mi do poniedziałku nie zamienia to sie wykosztuje i do nich zadzwonie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63964 18/07/2004 18:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 148
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 148
Zamienili juz komus ten wirtualny hajs na REAL hajs? bo jestem ciekaw czy to nie zaden mega wałek:)

#63965 19/07/2004 05:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
u mnie tak samo dalej widze wirtualna kase, jak narazie maile do nich pozostaja bez odzewu..moze w weekend sobie wolne chlopaki zrobili zobaczymy jak bedzie w poniedzialek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63966 20/07/2004 04:03
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
i co dostal ktos odpowiedz od nch ?? a moze ktoś dzwonil ???

#63967 20/07/2004 05:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Niestety u mnie nic...lipa jak narazie...moze za duzo tych wirtualnych wygranych bylo i bankrutuja tam teraz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#63968 20/07/2004 07:36
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Musicie być cierpliwi, bo skoro u nich rozliczenie prostego kuponu trwa kilka dni to czego sie po nich spodziewac ? :rolleyes:

#63969 20/07/2004 13:17
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
Witam,
ja również skusiłem się na tą promocję. Jakoś zbyt łatwo mi poszło i ugrałem już ponad wymagane 500 VM [żeby tak łatwo i szybko szło mi z zarabianiem prawdziwej kasy :rolleyes: ].
Teraz czekam do końca tygodnia na tą zamianę w REAL UK POUNDS. Jak ich nie będzie to piszę e-maila. A co do rozliczenia to faktycznie tenis trochę późno rozliczają, ale za to piłkę nożna na drugi dzień. Narazie nie narzekam na tego buka. Mam nadzieję, że dotrzymają słowa tej promocji :rolleyes:

pozdrawiam,
TdF

#63970 20/07/2004 17:21
Dołączył: May 2003
Posty: 113
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 113
Cały czas wirtualna forsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#63971 22/07/2004 02:27
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
OOOOO !!! MY GODNESS !!! :eek:
Betshop ma niezły support ! Napisałem im maila o 12:33 pm, a odpowiedź doszła już 13:48 [piszę to teraz ponieważ nie odbierałem wcześniej poczty]. Oczywiściew mailu, który wysłałem, pytałem się kiedy dostanę te prawdziwe funty. Oto odpowiedź :
Dear Sir,
we would be able to assist you if you supply us with your user name.
Regards

Betshop

czyli chodzi im o user name - jest to o tyle dziwne, że podpisałem się tym user name :rolleyes: , ale wyślę im drugi mail. Liczę że jutro wszystko się roztrzygnie i będę miał prawdziwe GBP na koncie. O dalszych losach na betshop będę informował w miarę rozwoju sytuacji...

pozdrawiam,
TdF

#63972 22/07/2004 14:59
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
na który adres e-mail wysylales do nich wiadomośc??????

#63973 22/07/2004 19:03
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Zalogowałem się i dostałem wirtualne 30f
Od razu postawiłem wszystko na Basel-Xamax i CSKA-Rubin... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63974 23/07/2004 02:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
wiecie co albo mi się wydaje albo z tego buka jeszcze pożądna firma będzie bo chwilowo widze zmiany na lepsze (przynajmniej dziś), ponieważ wcześniej było trzeba czekać cały dzień aby kupon roaliczyli, a tu dzisiaj niespodzianka mecze z kuponika zakończyły się o 19.45 a o 20.10 już kaska na koncie z rozliczonych zakładów, ciekawe czy to wyjątek czy do roboty się wzieli

p.s. ciekawe jeszcze czy przyśpieszo zamiane wirtualnej gotówki na zwykłą i czy wogle zamienią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#63975 23/07/2004 13:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
no ja wyslalem do nich okolo 15 maili na kazdy z mozliwych adresoow , czekam jusz ponad tydz na odpowiedz i nic!!!!!!!!!! zaczyna mnie to jusz wq.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#63976 23/07/2004 13:46
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
mozliwe ze nie chca wyplacac bo znalelzi sie sprytni ktorzy porejestrowali sobie po pare kont i za niedlugo bedzie ze promocja Polakow nie obejmuje :eek:

#63977 23/07/2004 16:31
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
JEEEEEEE!!!!! No to doczelkalem sie !! MAsa meili pomogla oto co dzis optrzymalem od betshopu!!

Dear Sir,


CONGRATULATION! You are now a Betshop.com member and you are entitled to REAL
betting account for the value of 30 Euro!

In order to get your REAL MONEY ACCOUNT activated, please register at Betshop Member Section.

It will take no more than few minutes of your time and your account will be activated within 24 hours if you will send an e-mail confirming your registration at service@betshop.com as soon as it will be completed.

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, Sensei, burbon, Akhu), 2,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,314
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1