|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
mam juz jedno konto w MB na swoje dane, czy moge zalozyc drugie ???? jest mi niezbedne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB? Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB? Dzieki np w poniedzialek rano robisz przelew w wtorek juz masz (jeszcze niedawno bybylo w srode ale sie polepszylo) btw robiac przelew ze swojego konto weryfikuje sie je bez zadnych kodow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
we wakacje sie pogorszylo conajmniej i pisza ze do 5 dni roboczych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
we wakacje sie pogorszylo conajmniej i pisza ze do 5 dni roboczych wyplata to moze i tak ale wplaty szybka ksieguja nawet w wakacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205 |
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB? Dzieki Jak masz inteligo to czemu karty nie uzyjesz ?? ja wplacam zawsze karta kase mam w pare sekund
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB? Dzieki Jak masz inteligo to czemu karty nie uzyjesz ?? ja wplacam zawsze karta kase mam w pare sekund wplata karta jest szybka i dobra, ale nie przy duzych stawkach, bo w pobieraja 2,5% prowizji to jest sporo, dlatego czasem lepiej poslac przelewik, albo sie wyminenic z kims na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB? Dzieki Jak masz inteligo to czemu karty nie uzyjesz ?? ja wplacam zawsze karta kase mam w pare sekund wplata karta jest szybka i dobra, ale nie przy duzych stawkach, bo w pobieraja 2,5% prowizji to jest sporo, dlatego czasem lepiej poslac przelewik, albo sie wyminenic z kims na forum a po takiej wymianie mozna miec zablokowane konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet po latach uzytkowania radze miec to na uwadze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Gdzie w MB polecona osoba może wpisać ID polecającego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Gdzie w MB polecona osoba może wpisać ID polecającego? nie zawracaj sobie glowy ich programem partnerskim...chyba, ze interesuje Cie zysk 50 groszy za poleconego po rejestracji napewno tego ID wpisac juz nie mozna, a przed rejestracja to najlepiej sie z linku polecajacego zarejestrowac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
po pierwszej wypłacie od nich , nie dostałem kodu w celu weryfikacji konta bankowego czy wystarczy wysłać sreena z operacji wypłaty - do nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
po pierwszej wypłacie od nich , nie dostałem kodu w celu weryfikacji konta bankowego czy wystarczy wysłać sreena z operacji wypłaty - do nich wystarczy wyslac kase do nich z tego konta jakis depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Radze unikac jakichkolwiek wymian. Przez to wszystko mialem problemy z zablokowanym kontem, musialem wysylac maile, od nowa skany dowodu, oraz dokonac przelewu z mojego konta. Po prostu wymienilem sie z kims podejrzanym i powstalo wielkie zamieszanie. Po tych mekach wreszcie moge dalej uzywac swojego konta...i nigdy wiecej wymian...juz wole wysokie prowizje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
4 tygodnie po zablokowaniu transakcji wychodzacych na moim koncie mb dostalem decyzje dzialu bezpieczenstwa, ktory zadecydowal ze dzialania na moim koncie (wymiana kasy z innymi uzytkownikami np na neteller) byla niezgodna z ktoryms tam punktem regulaminu (LOL). Zablokowano mi konto dozywotnio i zabrano z niego 200 zl (!!!!!) jako kare. Pozostale 400 zl pozwolili mi wyplacic na konto bankowe.
MONEYBOOKERS TO ZLODZIEJE!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
4 tygodnie po zablokowaniu transakcji wychodzacych na moim koncie mb dostalem decyzje dzialu bezpieczenstwa, ktory zadecydowal ze dzialania na moim koncie (wymiana kasy z innymi uzytkownikami np na neteller) byla niezgodna z ktoryms tam punktem regulaminu (LOL). Zablokowano mi konto dozywotnio i zabrano z niego 200 zl (!!!!!) jako kare. Pozostale 400 zl pozwolili mi wyplacic na konto bankowe.
MONEYBOOKERS TO ZLODZIEJE! a czytales ich regulamin? z tego co tu napisales chyba nie...wiec dlaczego nazywasz kogos zlodziejem, kiedy to Ty zlamales punkt regulaminu, ktory zaakceptowales
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1 |
To co zrobilo moneybookers to juz lekkie przegiecie !! ZLODZIEJE otworzylem dzisiaj konto dostalem od innego urzytkownika moneybookers 1500zl wchodze na konto a tam blokada dopuki nie zostanie zweryfikowany adres zamieszkania. Jakos przez ostatnie 2 lata nigdy nie chcieli zebym weryfikowal adres podany na koncie a tu dzisiaj taki spprais <wow>. Mam w zwiazku z tym pytanie jest mozliwosc zmiany adresu zamieszkania ktory podalo sie przy rejestracji ? np napisac do supportu ze sie pomylilem czy cos w tym stylu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
To co zrobilo moneybookers to juz lekkie przegiecie !! ZLODZIEJE otworzylem dzisiaj konto dostalem od innego urzytkownika moneybookers 1500zl wchodze na konto a tam blokada dopuki nie zostanie zweryfikowany adres zamieszkania. Jakos przez ostatnie 2 lata nigdy nie chcieli zebym weryfikowal adres podany na koncie a tu dzisiaj taki spprais <wow>. Mam w zwiazku z tym pytanie jest mozliwosc zmiany adresu zamieszkania ktory podalo sie przy rejestracji ? np napisac do supportu ze sie pomylilem czy cos w tym stylu ? jakos dziwne otworzylem dzisiaj konto (czyli otworzyles nowe konto) ale od dwoch lat posiadasz inne konto na ktorym nie chcieli zweryfikowac twojego adresu...:D A odpowiadajac:D mozliwosc zawsze jest wchodzisz na swoje konto w MB nastepnie w opcje profil i tam masz rubryke zmien kontakt..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
4 tygodnie po zablokowaniu transakcji wychodzacych na moim koncie mb dostalem decyzje dzialu bezpieczenstwa, ktory zadecydowal ze dzialania na moim koncie (wymiana kasy z innymi uzytkownikami np na neteller) byla niezgodna z ktoryms tam punktem regulaminu (LOL). Zablokowano mi konto dozywotnio i zabrano z niego 200 zl (!!!!!) jako kare. Pozostale 400 zl pozwolili mi wyplacic na konto bankowe.
MONEYBOOKERS TO ZLODZIEJE! a czytales ich regulamin? z tego co tu napisales chyba nie...wiec dlaczego nazywasz kogos zlodziejem, kiedy to Ty zlamales punkt regulaminu, ktory zaakceptowales To pokaz mi punkt regulaminu ktory JASNO zabrania takiej praktyki. Punkt ktory oni mi wskazali nawet na sile nie mozna podciagnac pd takie dzialanie wiec moze najpierw ty przeczytaj regulamin a potem pisz cokolwiek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mi napisali , ze MB rozpoczelo wielka akcje przeciwko praniu brudnych pieniedzy...a takze wyeleminowaniu "maloletnich posiadaczy kont" jak widac ostro zaczeli...beda weryfikowac kazdemu konta, kto dokonywal wymian...ma to mi.in na celu zablokowac i wyeleminowac ze srodowiska MB wszyskich niepelnoletnich! oraz tych co posiadaja wiecej niz 1 konto na swoje IP. Dosc ostre restrykcje z tym zwiazane , wyslanie skanu dowodu, rachunku wplaty, skanu karty, oraz wplata na MB ze swojego konta bankowego, ale to wszystko am sluzyc bezpieczenstwu. Troche mi to utrudnilo zycie ale wszyskie kroki spelnilem. odpisali mi grzecznie ze juz wiecej problemow nie ebdzie i moge korzystac z konta do woli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
To co zrobilo moneybookers to juz lekkie przegiecie !! ZLODZIEJE otworzylem dzisiaj konto dostalem od innego urzytkownika moneybookers 1500zl wchodze na konto a tam blokada dopuki nie zostanie zweryfikowany adres zamieszkania. Jakos przez ostatnie 2 lata nigdy nie chcieli zebym weryfikowal adres podany na koncie a tu dzisiaj taki spprais <wow>. Mam w zwiazku z tym pytanie jest mozliwosc zmiany adresu zamieszkania ktory podalo sie przy rejestracji ? np napisac do supportu ze sie pomylilem czy cos w tym stylu ? To co ty podawales nieprawidlowy adres przy rejestracji? ze piszesz ze sie pomyliles? bez jaj..za takie cos moga ci dozywotnio zablokowac konto..jak widac slusznie wprowadzili te restrykcje chyba...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|