Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#639793 23/08/2006 16:07
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
mam juz jedno konto w MB na swoje dane,
czy moge zalozyc drugie ????
jest mi niezbedne

Bonus: Unibet
#639794 23/08/2006 19:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB?
Dzieki

#639795 23/08/2006 19:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB?
Dzieki

np w poniedzialek rano robisz przelew w wtorek juz masz (jeszcze niedawno bybylo w srode ale sie polepszylo)

btw

robiac przelew ze swojego konto weryfikuje sie je bez zadnych kodow

#639796 23/08/2006 20:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
we wakacje sie pogorszylo conajmniej i pisza ze do 5 dni roboczych

#639797 24/08/2006 06:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
we wakacje sie pogorszylo conajmniej i pisza ze do 5 dni roboczych

wyplata to moze i tak ale wplaty szybka ksieguja nawet w wakacje

#639798 24/08/2006 22:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 205
Quote
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB?
Dzieki

Jak masz inteligo to czemu karty nie uzyjesz ?? ja wplacam zawsze karta kase mam w pare sekund

#639799 24/08/2006 23:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB?
Dzieki

Jak masz inteligo to czemu karty nie uzyjesz ?? ja wplacam zawsze karta kase mam w pare sekund


wplata karta jest szybka i dobra, ale nie przy duzych stawkach, bo w pobieraja 2,5% prowizji to jest sporo, dlatego czasem lepiej poslac przelewik, albo sie wyminenic z kims na forum

#639800 25/08/2006 05:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
Quote
Mam pytanie do tych co wplacali kase przelewem na ich polskie konto. Jak dlugo szla kasa? Mam inteligo. Czy zamulaja czy raczej szybko kasa dochodzi do MB?
Dzieki

Jak masz inteligo to czemu karty nie uzyjesz ?? ja wplacam zawsze karta kase mam w pare sekund


wplata karta jest szybka i dobra, ale nie przy duzych stawkach, bo w pobieraja 2,5% prowizji to jest sporo, dlatego czasem lepiej poslac przelewik, albo sie wyminenic z kims na forum

a po takiej wymianie mozna miec zablokowane konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet po latach uzytkowania radze miec to na uwadze!

#639801 25/08/2006 10:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Gdzie w MB polecona osoba może wpisać ID polecającego?

#639802 25/08/2006 12:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Gdzie w MB polecona osoba może wpisać ID polecającego?

nie zawracaj sobie glowy ich programem partnerskim...chyba, ze interesuje Cie zysk 50 groszy za poleconego


po rejestracji napewno tego ID wpisac juz nie mozna, a przed rejestracja to najlepiej sie z linku polecajacego zarejestrowac

#639803 26/08/2006 11:56
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
po pierwszej wypłacie od nich , nie dostałem kodu w celu weryfikacji konta bankowego czy wystarczy wysłać sreena z operacji wypłaty - do nich

#639804 26/08/2006 19:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
po pierwszej wypłacie od nich , nie dostałem kodu w celu weryfikacji konta bankowego czy wystarczy wysłać sreena z operacji wypłaty - do nich

wystarczy wyslac kase do nich z tego konta jakis depozyt

#639805 26/08/2006 20:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Radze unikac jakichkolwiek wymian. Przez to wszystko mialem problemy z zablokowanym kontem, musialem wysylac maile, od nowa skany dowodu, oraz dokonac przelewu z mojego konta. Po prostu wymienilem sie z kims podejrzanym i powstalo wielkie zamieszanie.
Po tych mekach wreszcie moge dalej uzywac swojego konta...i nigdy wiecej wymian...juz wole wysokie prowizje...

#639806 26/08/2006 23:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
4 tygodnie po zablokowaniu transakcji wychodzacych na moim koncie mb dostalem decyzje dzialu bezpieczenstwa, ktory zadecydowal ze dzialania na moim koncie (wymiana kasy z innymi uzytkownikami np na neteller) byla niezgodna z ktoryms tam punktem regulaminu (LOL). Zablokowano mi konto dozywotnio i zabrano z niego 200 zl (!!!!!) jako kare. Pozostale 400 zl pozwolili mi wyplacic na konto bankowe.

MONEYBOOKERS TO ZLODZIEJE!

#639807 27/08/2006 00:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
4 tygodnie po zablokowaniu transakcji wychodzacych na moim koncie mb dostalem decyzje dzialu bezpieczenstwa, ktory zadecydowal ze dzialania na moim koncie (wymiana kasy z innymi uzytkownikami np na neteller) byla niezgodna z ktoryms tam punktem regulaminu (LOL). Zablokowano mi konto dozywotnio i zabrano z niego 200 zl (!!!!!) jako kare. Pozostale 400 zl pozwolili mi wyplacic na konto bankowe.

MONEYBOOKERS TO ZLODZIEJE!

a czytales ich regulamin? z tego co tu napisales chyba nie...wiec dlaczego nazywasz kogos zlodziejem, kiedy to Ty zlamales punkt regulaminu, ktory zaakceptowales

#639808 27/08/2006 00:41
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
To co zrobilo moneybookers to juz lekkie przegiecie !! ZLODZIEJE otworzylem dzisiaj konto dostalem od innego urzytkownika moneybookers 1500zl wchodze na konto a tam blokada dopuki nie zostanie zweryfikowany adres zamieszkania. Jakos przez ostatnie 2 lata nigdy nie chcieli zebym weryfikowal adres podany na koncie a tu dzisiaj taki spprais <wow>. Mam w zwiazku z tym pytanie jest mozliwosc zmiany adresu zamieszkania ktory podalo sie przy rejestracji ? np napisac do supportu ze sie pomylilem czy cos w tym stylu ?

#639809 27/08/2006 07:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
To co zrobilo moneybookers to juz lekkie przegiecie !! ZLODZIEJE otworzylem dzisiaj konto dostalem od innego urzytkownika moneybookers 1500zl wchodze na konto a tam blokada dopuki nie zostanie zweryfikowany adres zamieszkania. Jakos przez ostatnie 2 lata nigdy nie chcieli zebym weryfikowal adres podany na koncie a tu dzisiaj taki spprais <wow>. Mam w zwiazku z tym pytanie jest mozliwosc zmiany adresu zamieszkania ktory podalo sie przy rejestracji ? np napisac do supportu ze sie pomylilem czy cos w tym stylu ?

jakos dziwne otworzylem dzisiaj konto (czyli otworzyles nowe konto) ale od dwoch lat posiadasz inne konto na ktorym nie chcieli zweryfikowac twojego adresu...:D

A odpowiadajac:D mozliwosc zawsze jest wchodzisz na swoje konto w MB nastepnie w opcje profil i tam masz rubryke zmien kontakt..

#639810 27/08/2006 08:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Quote
Quote
4 tygodnie po zablokowaniu transakcji wychodzacych na moim koncie mb dostalem decyzje dzialu bezpieczenstwa, ktory zadecydowal ze dzialania na moim koncie (wymiana kasy z innymi uzytkownikami np na neteller) byla niezgodna z ktoryms tam punktem regulaminu (LOL). Zablokowano mi konto dozywotnio i zabrano z niego 200 zl (!!!!!) jako kare. Pozostale 400 zl pozwolili mi wyplacic na konto bankowe.

MONEYBOOKERS TO ZLODZIEJE!

a czytales ich regulamin? z tego co tu napisales chyba nie...wiec dlaczego nazywasz kogos zlodziejem, kiedy to Ty zlamales punkt regulaminu, ktory zaakceptowales

To pokaz mi punkt regulaminu ktory JASNO zabrania takiej praktyki. Punkt ktory oni mi wskazali nawet na sile nie mozna podciagnac pd takie dzialanie wiec moze najpierw ty przeczytaj regulamin a potem pisz cokolwiek...

#639811 27/08/2006 09:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mi napisali , ze MB rozpoczelo wielka akcje przeciwko praniu brudnych pieniedzy...a takze wyeleminowaniu "maloletnich posiadaczy kont"
jak widac ostro zaczeli...beda weryfikowac kazdemu konta, kto dokonywal wymian...ma to mi.in na celu zablokowac i wyeleminowac ze srodowiska MB wszyskich niepelnoletnich!
oraz tych co posiadaja wiecej niz 1 konto na swoje IP.
Dosc ostre restrykcje z tym zwiazane , wyslanie skanu dowodu, rachunku wplaty, skanu karty, oraz wplata na MB ze swojego konta bankowego, ale to wszystko am sluzyc bezpieczenstwu. Troche mi to utrudnilo zycie ale wszyskie kroki spelnilem. odpisali mi grzecznie ze juz wiecej problemow nie ebdzie i moge korzystac z konta do woli.

#639812 27/08/2006 09:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
To co zrobilo moneybookers to juz lekkie przegiecie !! ZLODZIEJE otworzylem dzisiaj konto dostalem od innego urzytkownika moneybookers 1500zl wchodze na konto a tam blokada dopuki nie zostanie zweryfikowany adres zamieszkania. Jakos przez ostatnie 2 lata nigdy nie chcieli zebym weryfikowal adres podany na koncie a tu dzisiaj taki spprais <wow>. Mam w zwiazku z tym pytanie jest mozliwosc zmiany adresu zamieszkania ktory podalo sie przy rejestracji ? np napisac do supportu ze sie pomylilem czy cos w tym stylu ?

To co ty podawales nieprawidlowy adres przy rejestracji? ze piszesz ze sie pomyliles?
bez jaj..za takie cos moga ci dozywotnio zablokowac konto..jak widac slusznie wprowadzili te restrykcje chyba...

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1