|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Karta jest z inteligo i nie dostaje z niej zadnych wyciagow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a z konta zabrali 9zl ale ile dokladnie w eur tego sie chyba nigdy nie dowiem. Po 3 dniach od wpłaty kartą inteligo - będziesz miał rozliczoną tą kwote w historii transakcji i tam jest podana kwota euro. Dzieki za info Arcy, mam nadzieje ze tak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
witam, co trzeba przeslac do moneybookers zeby zwiekszyc limit konta i na jaki adres? i czy jezeli wysle do nich najpierw maila z pytaniem, to czy odpowiedza mi ? wysylalem z 3 tyg temu i do teraz mi nie odpowiedzieli;/ pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Raczej Ci nie odpowiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale na dziendobry zeby zwiekszyc limit to masz wszystko opisane w profil-zobacz limit. -weryfikacja karty kredytowej -weryfikacja konta bankowego -weryfikacja adresu ---------------------- potem się mozesz martwić o skany dowodu itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
a sluchajcie: ile sie czeka zanim pieniadze z konta bankowego zasila moje konto w moneybookers. a w druga strone ile bede czekal? dzieki za info
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
zlecilem w piatek wieczorem wyplate kasy z mb na inteligo, mamy srode a kasy nie ma :| ??? co mam zrobic ? czy jeszcze poczekac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
zlecilem w piatek wieczorem wyplate kasy z mb na inteligo, mamy srode a kasy nie ma :| ??? co mam zrobic ? czy jeszcze poczekac ? trzeba byc cierpliwym, czekac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
mam problem mianowicie wypłacałem kase na mb z betfair tylko przez własną niuwagę podałem inny mail niż mam na moneybookers. I teraz mam pytanie co kasą czy cofną ją na konto napisałem już do nich 3maile. Niech ktoś napisze cos w tej sprawie bardziej doświadczony ewentualnie co mam zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
probowalem zweryfikowac karte, czyli zostala pobrana oplata przez mb, po 7 dniach blokada zostala zdjeta z karty, a kasy pobranej przez mb nie widac w historii rachunku :/ nie wiem jaka sume wpisac w celu zweryfikowania na stronie mb :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
panowie powoli zaczyna mnie to martwic, czy wszystko jest dobrze ??? [Linked Image] [ imageshack.us] do was tez tak dlugo szla wyplata na karte ?? dlaczego nie ma adnotacji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
[b]ok, juz wszystko gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
mam problem mianowicie wypłacałem kase na mb z betfair tylko przez własną niuwagę podałem inny mail niż mam na moneybookers. I teraz mam pytanie co kasą czy cofną ją na konto napisałem już do nich 3maile. Niech ktoś napisze cos w tej sprawie bardziej doświadczony ewentualnie co mam zrobić? No ja mam podobny problem niestety,wczoraj wyplacilem tyle ze na zly adres,poszedl 1 meilik i narazie czekam,2 konta chyba zalozyc sie na siebie nieda,a nawet jak da to jakies problemy potem.Nic czekamy moze ktos mial juz taki problem i moze sie podzielic infem jak sie to skonczylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
probowalem zweryfikowac karte, czyli zostala pobrana oplata przez mb, po 7 dniach blokada zostala zdjeta z karty, a kasy pobranej przez mb nie widac w historii rachunku :/ nie wiem jaka sume wpisac w celu zweryfikowania na stronie mb :| Ja sobie sam policzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko musialbys znac kurs po jakim moneybookers przeliczalo kase dokladnie w tamtym czasie. Aha i jak przeliczacie to bierzcie ten kurs jaki jest przy wysylaniu kasy, bierzesz wyslij i zmieniasz walute na euro wpisujesz pozniej 100000000000000E i masz tam kwote, przesuwasz przecinek tak jak trzeba i wychodzi ci ze 1E to 4,01 czy tam 4,02. Pamietajcie, liczenie po kursie jaki jest przy wyslaniu 1E czy 10E np. jest mylna bo dochodzi prowizja za wyslanie i kurs bezie troszke zawyzony i mozesz nie trafic. A przy kwocie rzedu 100000000000000 to juz ta prowizja "rozchodzi sie po kosciach". Mi obciazyli na 4.09 jakies pare dni temu i sobie tak wyliczylem i wyszlo mi 1.01E i tak wpisalem i trafilem za pierwszym razem. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
mam problem mianowicie wypłacałem kase na mb z betfair tylko przez własną niuwagę podałem inny mail niż mam na moneybookers. I teraz mam pytanie co kasą czy cofną ją na konto napisałem już do nich 3maile. Niech ktoś napisze cos w tej sprawie bardziej doświadczony ewentualnie co mam zrobić? No ja mam podobny problem niestety,wczoraj wyplacilem tyle ze na zly adres,poszedl 1 meilik i narazie czekam,2 konta chyba zalozyc sie na siebie nieda,a nawet jak da to jakies problemy potem.Nic czekamy moze ktos mial juz taki problem i moze sie podzielic infem jak sie to skonczylo "Please remember to register at Moneybookers using the email address to which you have received the present email within 14 days. After 14 days elapse, the money will be returned to the sender's account." Z tego co rozumie to kasa wroci po 14 dniach tam skad zostala wyplacaona,wiec pozostaje czekac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam problem z wypłatą z MB. Zablokowali mi możliwosc wypłaty do czasu nadesłania potwierdzonej kopii dowodu:
Możliwość dokonywania płatności z Państwa konta została zablokowana, dlatego zlecona transakcja nie może być wykonana. W celu odblokowania konta należy przesłać POTWIERDZONĄ kopię paszportu lub dowodu osobistego pod następujący adres: C3 Cairngorm House Meridian Gate 203 Marsh Wall London E14 9YT Wielka Brytania Poprzez kopię POTWIERDZONĄ rozumie się odpis uwierzytelniony oryginału wystawiony w kraju zamieszkania przez: # notariusza, lub # radcę prawnego, lub # bank lub instytucję finansową, których działalność regulowana jest przez polskie prawo bankowe, lub # lokalne organy rządowe (np. policja)
Tzn. zeby dostac kase musze isc np. do banku ? i jak takie cos dostac. Czy są inne sposoby ? Z góry dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam problem z wypłatą z MB. Zablokowali mi możliwosc wypłaty do czasu nadesłania potwierdzonej kopii dowodu:
Możliwość dokonywania płatności z Państwa konta została zablokowana, dlatego zlecona transakcja nie może być wykonana. W celu odblokowania konta należy przesłać POTWIERDZONĄ kopię paszportu lub dowodu osobistego pod następujący adres: C3 Cairngorm House Meridian Gate 203 Marsh Wall London E14 9YT Wielka Brytania Poprzez kopię POTWIERDZONĄ rozumie się odpis uwierzytelniony oryginału wystawiony w kraju zamieszkania przez: # notariusza, lub # radcę prawnego, lub # bank lub instytucję finansową, których działalność regulowana jest przez polskie prawo bankowe, lub # lokalne organy rządowe (np. policja)
Tzn. zeby dostac kase musze isc np. do banku ? i jak takie cos dostac. Czy są inne sposoby ? Z góry dziękuje A jak ci bank potwierdzi kopie. Robisz takL: Robisz xero dowodu lub paszportu, idziesz z tym xerem i dokumentem(dowod, paszport) do notariusza i on porownuje czy to jest wlasnie xero tego dokumentu ktory mu pokazujesz. Pozniej wbija jakas tam pieczec i podpisuje sie na drugiej stronie xera, a ty placisz mu 6+VAT czyli 7,22.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam problem z wypłatą z MB. Zablokowali mi możliwosc wypłaty do czasu nadesłania potwierdzonej kopii dowodu:
Możliwość dokonywania płatności z Państwa konta została zablokowana, dlatego zlecona transakcja nie może być wykonana. W celu odblokowania konta należy przesłać POTWIERDZONĄ kopię paszportu lub dowodu osobistego pod następujący adres: C3 Cairngorm House Meridian Gate 203 Marsh Wall London E14 9YT Wielka Brytania Poprzez kopię POTWIERDZONĄ rozumie się odpis uwierzytelniony oryginału wystawiony w kraju zamieszkania przez: # notariusza, lub # radcę prawnego, lub # bank lub instytucję finansową, których działalność regulowana jest przez polskie prawo bankowe, lub # lokalne organy rządowe (np. policja)
Tzn. zeby dostac kase musze isc np. do banku ? i jak takie cos dostac. Czy są inne sposoby ? Z góry dziękuje A jak ci bank potwierdzi kopie. Robisz takL: Robisz xero dowodu lub paszportu, idziesz z tym xerem i dokumentem(dowod, paszport) do notariusza i on porownuje czy to jest wlasnie xero tego dokumentu ktory mu pokazujesz. Pozniej wbija jakas tam pieczec i podpisuje sie na drugiej stronie xera, a ty placisz mu 6+VAT czyli 7,22. zapomnialem dodac ze nie jestem pewny na 100%, ale tak mi sie wydaje ze o to chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Mam takie pytanie.Jeśli mam konto moneybookers w złotówkach a u bukmachera mam w dolarach to czy przy wpłacaniu jest opłata za przewalutowanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mam takie pytanie.Jeśli mam konto moneybookers w złotówkach a u bukmachera mam w dolarach to czy przy wpłacaniu jest opłata za przewalutowanie? podobna jak w kantorach :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
witam czy mozna przelac kase bezposrednio z jednego bukmachera do drugiego ? czy pierw trzeba przelac kase na MB a potem z MB na drugiego bukmachera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
witam czy mozna przelac kase bezposrednio z jednego bukmachera do drugiego ? czy pierw trzeba przelac kase na MB a potem z MB na drugiego bukmachera ? druga czesc twojej wypowiedzi jest poprawna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli buk -mb - 2buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|