Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 103 z 175 1 2 101 102 103 104 105 174 175
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by bukma
francja moze sobie pozwolic zeby to przegrac? bo mecz jest mega dziwny jak ogladam

no nie za bardzo ale nie przegraja bo kontroluja tylko chca wygrac najmniejszym nakladem sil

to tak wyglada jakby mogli ich upokorzyc a nie chcieli tego zrobic
mowie o francji

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by bukma
francja moze sobie pozwolic zeby to przegrac? bo mecz jest mega dziwny jak ogladam

no nie za bardzo ale nie przegraja bo kontroluja tylko chca wygrac najmniejszym nakladem sil

to tak wyglada jakby mogli ich upokorzyc a nie chcieli tego zrobic
mowie o francji

wiesz w koncu graja z rodakami ooo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
dokladnie o tym myslalem
po co karac rodakow ktorzy graja prawie u siebie

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by bukma
francja moze sobie pozwolic zeby to przegrac? bo mecz jest mega dziwny jak ogladam

no nie za bardzo ale nie przegraja bo kontroluja tylko chca wygrac najmniejszym nakladem sil

to tak wyglada jakby mogli ich upokorzyc a nie chcieli tego zrobic
mowie o francji

wiesz w koncu graja z rodakami ooo
A sytuacja nad Sekwana napieta jak baranie jaja...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by M@rcin
A sytuacja nad Sekwana napieta jak baranie jaja...

nawet nie chce myslec skad masz takie dokladne informacje o baranich jajach laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
a czechom ode mnie skrzyna piwa za dzisiejszy mecz

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
dunole co za zjeby +8 ht i 3.5 niepokryte

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by hallik
po prostu gra naszej repry mnie nie przekonuje ani trochę. totalny brak skrzydeł, a bez tego nie da się zrobić dobrego wyniku. karne trzeba strzelać a my mamy z tym cholerny problem, do tego jak gramy w przewadze to często tracimy gole, za to wydaje mi się,że stosunkowo mało rzucamy. malo tyez jest bramek zdobywanych rzutami z drugiej linii. takie moje luzne przemyslenia

Oglądam prawie od początku te mistrzostwa i mam podobne odczucia. O ile w obronie to jeszcze jakoś wygląda, to w ataku Duńczycy prezentują dużo wyższą kulturę gry. Mają większy wachlarz możliwości w rozegraniu, widać przećwiczone schematy (czego na przykład zupełnie nie widzę u nas), do tego zawodnicy indywidualnie są lepsi taktycznie, kreatywniejsi. Nie piszę tego na podstawie nazwisk, statystyk czy czyichś opinii tylko tego co widziałem w tym turnieju. U nas gra z przodu opiera się głównie na indywidualnych akcjach. Od Ruskich byliśmy słabsi, a z dzisiejszego meczu nie ma co wyciągać wniosków (poza kompromitacją z karnymi). Duńczycy zaczęli od falstartu, ale z meczu na mecz się rozpędzają. W meczu z Niemcami zagrali bardzo dobrze- Szwabom po prostu wszystko wychodziło. Dzisiaj już w pełni kontrolowali spotkanie, a jeszcze ich trener j.bał. To, że ich doszli wynikało z tego, że wiedzieli że już wygrali. Nie zdziwię się jeżeli mistrzostwo pojedzie do Dunów. W końcu na niejednej imprezie mieliśmy do czynienia z sytuacją, że faworyt który wolno się rozpędzał na końcu był nie do zatrzymania. Tym bardziej, że z głowami u nich wszystko w porządku.

Jutro tak to widzę:

Macedonia-Austria - zdecydowanie jedynka. Nawet -1,5. W ostatnim meczu z Chorwacją Macedończycy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Widać było walkę, ambicję, agresję i umiejętności też nie małe. Do tego mają prawo czuć się pokrzywdzeni niektórymi decyzjami sędziów, co myślę, podziała tylko mobilizująco. Austriaków widziałem z Tunezją i wyglądali słabo. Radość po wymęczonym remisie też najlepiej o nich nie świadczy. Mentalnie imo są dwie klasy niżej.

Chile-Brazylia - over 56,5 wydaje mi się najsensowniejszą opcją. Spodziewam się radosnego handballu z obu stron, co przy bardzo słabych bramkarzach powinno spokojnie dać te około 60 bramek.

Hiszpania-Słowenia +3,5 2 - Z Brazylią Słoweńcy popełnili mnóstwo błędów, ale też indywidualności im ten mecz wygrały. Myślę, że mają coś sobie do udowodnienia, przeciwnik jest prestiżowy i nie odpuszczą. Co do Hiszpanów to odnoszę wrażenie, że w fazie grupowej chcą się przede wszystkim nie zmęczyć. Tym bardziej więc nie będą chcieli się zmęczyć w przeddzień 1/8.

Pojutrze żal będzie nie spróbować po takich kursach na Szwedów i, zwłaszcza, Faraonów.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
1,25 na Danie w Ladbrokes z Polska to ja podziękuje.Już lepej dać na naszych i oglądać.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Katar -2,5
Chorwacja -2,5
Macedonia
Hiszpania

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
1.25 na danie? no pojechali po bandzie ostro
myslelem ze chociaz 1.4 bedzie

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Slowenia+4,5 boks

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Chile @150 Za 2e laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by The Boss
Chile @150 Za 2e laugh
ja chcialem pobrac @60 za troche wiecej, nie moglem. Wczoraj wpisalem w ustawieniach niemiecki adres zameldowania, nie wiedzialem, ze w niemczech zabroniony handel laugh

Troche euro przeszlo obok nosa, teraz kurs poniej @10

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
do HT tez ladny kursik byl

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
ale zaluje Chile smirk

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by M@rcin
Slowenia+4,5 boks
uff, fart, ostatnio hc na Brazylie nie wszedl jedna bramka.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
To Katar-Bialorus x@12,5 boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Chorwacja juz pewna pierwszego miejsca?

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Katar boks
Macedonia boks

Strona 103 z 175 1 2 101 102 103 104 105 174 175

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,725 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1