Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#639953 15/10/2006 07:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
no to ja Ci powiem ze moja idzie juz ponad dobry tydzien... :F

Bonus: Unibet
#639954 15/10/2006 08:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Nie chce bronic MB, ale warto pamietac, ze banki i przelewy chodza tylko realnie od pon do piatku.
Sam mam przelew z MB, ktory zlecilem w pt raniutko. Spodziewam sie pieniedzy najwczesniej we wtorek.
Wszyscy czekajacy ponad tydzien powinni spokojnie sprawdzic konto w poniedzialek, a od wtorku popoludniu dopiero moga sie zaczac zastanawiac o co chodzi.
Mam podejrzenie, ze MB szybciej puszcza mniejsze przelewy skoro oplata jest taka sama, a wieksze trzyma sobie na krotkoterminowych lokatach.

#639955 15/10/2006 08:12
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Czy jest szansa, ze NIGDY ich nie dostaniemy? Czy ktos slyszal o jakichs niecnych praktykach Moneybookers? Mnie najbardziej denerwuje, ze nie odpisuja na maile, a to zazwyczaj ZLY znak...

Panowie spokojnie,kasa dojdzie choć trwa to zdecydowanie dłużej niż dawniej.Jak zleciłem wypłatę w sobotę (7.10), to kasa doszła w czwartek wieczorem (12.10).Późno,ale grunt że doszło.Teraz jednak zastanawiam się czy nie dać sobie z nimi spokoju.

#639956 15/10/2006 08:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
o kurcze ja tez zlecilem wyplate 7.10 ale do dzis nie widze kasy na koncie... a nie jest to az taka duza kwota... ;/ i ja juz wiem ze dam sobie z nimi spoQj...

#639957 15/10/2006 08:41
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
o kurcze ja tez zlecilem wyplate 7.10 ale do dzis nie widze kasy na koncie... a nie jest to az taka duza kwota... ;/ i ja juz wiem ze dam sobie z nimi spoQj...

Myślę że może jeszcze wchodzić kwestia Twojego banku,tzn. jak szybko zaksięgują wpływ kasy.Ja przelewałem na mBank.

#639958 15/10/2006 09:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
kazdy bank ksieguje kase kilka razy dziennie

#639959 15/10/2006 16:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
Mi naprawde nie chodzi o panike, bo i tak nie darowalbym im ani centa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , ale o poziom customer service. Jesli wysylam maile z pytaniem co sie dzieje, iz tak dlugo (bo ZAWSZE zajmowalo im to maksimum 2 dni) nie otrzymalem pieniedzy, to oczekuje zwyklego wyjasnienia. A oni milcza... Dziekuje za wszystkie wpisy, zobaczymy co przyniesie jutro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#639960 16/10/2006 08:53
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Uwielbiam ich. Raz dostalem kase po 24 h a teraz czekam od 8.11 Jak pieniazki nie wejda dzis wieczorem to startuje z mailami, ostatnio pomogly. Jednak czas juz zakonczyc wspolprace z ta amatorska firma ktora nie dosc ze najwiecej zarabia na przewalutowywaniu wszystkiego co sie da to jeszcze trzymaja nasza kase zeby zyskac pare groszy. Szukam tylko alternatywy na wyplaty z BF. Robil ktos moze od nich wyplate czekiem? Jesli tak to bylbym wdzieczny za krotki opis jak to wyglada. pzdr

#639961 16/10/2006 10:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
moze polacy za duzo wygrywaja i wiecej wyplacaja z mb niz wplacaja tongue i stracili plynnosc finansowa na polskich kontach,
ja czekam na nieco ponad 4700zl od poniedzialku , qrde wpieprzyli mnie, myslalem ze na taka kwote sie szybko nie wymienie na forum i szybciej bedzie poczekac 2 dni na przelew, no ale jak widac mylilem sie :/

no, wlasnie przed chwila mbank mi zaksiegowal kase. takze wy tez pewnie dostaniecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale nie mam pytan, zero profesjonalizmu rowno 7 dni (5 dni roboczych)- tragedia. No ale dobrze ze przyszlo bo zaczynalem sie powoli niecierpliwic i martwic.
Jednak wiecej juz nie mam zamiaru od nich wyplacac kase i czekac na nia tydzien.

#639962 16/10/2006 11:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
Ja tez dostalem. Ale nie o to chodzi, ze czekalem 7 czy 8 dni - mogli chociaz odpisac, wowczas nie musialbym uzywac brzydkich slow w kazdym kolejnym mailu. tongue

#639963 16/10/2006 13:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
mi tez nie odpisali jeszcze... ;x ciekawe cyz ja juz mam kase... ;x bede w domu to zlookam... mam nadzieje ze juz jest bo jak nie to wrrr....

#639964 17/10/2006 07:53
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
Czy w MB można zmienić walute konta??

#639965 17/10/2006 08:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Czy na konto w moneybookers moge dokonywac wplat w Polsce i w Anglii. Jak wchodze w moje konto to pokazuje mi sie tylko rachunek w Polsce, czy gdzieś jest lista ich rachunków bankowych i czy wogóle mozna wpłacać w funtach na konto w MB załozone w złotówkach (ewentualnie Funtach). Pytam bo chciałbym znależć w miarę jakiś tani sposób przelania kilku tysiecy Funtów z GB do Polski a w kieszeni wole ich nie wieźć. A może macie jakieś inne pomysły. Poradźcie coś.

#639966 17/10/2006 11:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
ćhyba nie mozna zmieniac waluty konta...
Wogole pochwala sie ze po tygodniu i 3 dniach w koncu wyplacili mi pieniadze... ;x fajnie... ja dzieQje za taka predkosc wyplaty... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#639967 18/10/2006 16:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Ostatnio MB przegina z wypłatami, kiedyś to 3 góra 4 dni i kasa na koncie bankowym była, od pewnego momentu to na kase czekam nie mniej niż 7 dni, najdłużej to czekałem 10! U was też tak opóźniają się? Będzie trzeba przerzucić się na netelera..

#639968 18/10/2006 17:47
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
Na netellera nie radzę bo ostatnio wzieli dowalili prowizje z kosmosu 20USD za przelew!!! , wczesniej 1 USD płaciłem.

#639969 19/10/2006 09:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Dzis dostalem pieniadze z MB -zlecilem wyplate w pt o 8 rano, wiec pelne 6 dni szlo. Czekam jeszcze na przelew z niedzieli.
Mocno zwolnili, ale i tak wole MB od Netellera, ktory ostro miesza przy przeliczeniach kursow.

#639970 19/10/2006 09:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Jesli możesz wyrób sobie brytyjską kartę kredytową.
Wpłać z niej pieniądze do bukmachera z polskim kontem (unibet ,expekt) raz obrócisz i mozesz robić wypłatę na konto w Polsce.

#639971 23/10/2006 13:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Przy wypłacie pieniędzy z Mooneybookers w okienku: NRB (Numer Rozliczeniowy Banku) co mam wpisać ?

#639972 23/10/2006 13:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Przy wypłacie pieniędzy z Mooneybookers w okienku: NRB (Numer Rozliczeniowy Banku) co mam wpisać ?

cyfry 3-10 z Twojego numeru konta...

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei, betowiec), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,287
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1