|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
no to ja Ci powiem ze moja idzie juz ponad dobry tydzien... :F
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Nie chce bronic MB, ale warto pamietac, ze banki i przelewy chodza tylko realnie od pon do piatku. Sam mam przelew z MB, ktory zlecilem w pt raniutko. Spodziewam sie pieniedzy najwczesniej we wtorek. Wszyscy czekajacy ponad tydzien powinni spokojnie sprawdzic konto w poniedzialek, a od wtorku popoludniu dopiero moga sie zaczac zastanawiac o co chodzi. Mam podejrzenie, ze MB szybciej puszcza mniejsze przelewy skoro oplata jest taka sama, a wieksze trzyma sobie na krotkoterminowych lokatach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Czy jest szansa, ze NIGDY ich nie dostaniemy? Czy ktos slyszal o jakichs niecnych praktykach Moneybookers? Mnie najbardziej denerwuje, ze nie odpisuja na maile, a to zazwyczaj ZLY znak... Panowie spokojnie,kasa dojdzie choć trwa to zdecydowanie dłużej niż dawniej.Jak zleciłem wypłatę w sobotę (7.10), to kasa doszła w czwartek wieczorem (12.10).Późno,ale grunt że doszło.Teraz jednak zastanawiam się czy nie dać sobie z nimi spokoju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
o kurcze ja tez zlecilem wyplate 7.10 ale do dzis nie widze kasy na koncie... a nie jest to az taka duza kwota... ;/ i ja juz wiem ze dam sobie z nimi spoQj...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
o kurcze ja tez zlecilem wyplate 7.10 ale do dzis nie widze kasy na koncie... a nie jest to az taka duza kwota... ;/ i ja juz wiem ze dam sobie z nimi spoQj... Myślę że może jeszcze wchodzić kwestia Twojego banku,tzn. jak szybko zaksięgują wpływ kasy.Ja przelewałem na mBank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
kazdy bank ksieguje kase kilka razy dziennie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600 |
Mi naprawde nie chodzi o panike, bo i tak nie darowalbym im ani centa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , ale o poziom customer service. Jesli wysylam maile z pytaniem co sie dzieje, iz tak dlugo (bo ZAWSZE zajmowalo im to maksimum 2 dni) nie otrzymalem pieniedzy, to oczekuje zwyklego wyjasnienia. A oni milcza... Dziekuje za wszystkie wpisy, zobaczymy co przyniesie jutro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Uwielbiam ich. Raz dostalem kase po 24 h a teraz czekam od 8.11 Jak pieniazki nie wejda dzis wieczorem to startuje z mailami, ostatnio pomogly. Jednak czas juz zakonczyc wspolprace z ta amatorska firma ktora nie dosc ze najwiecej zarabia na przewalutowywaniu wszystkiego co sie da to jeszcze trzymaja nasza kase zeby zyskac pare groszy. Szukam tylko alternatywy na wyplaty z BF. Robil ktos moze od nich wyplate czekiem? Jesli tak to bylbym wdzieczny za krotki opis jak to wyglada. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
moze polacy za duzo wygrywaja i wiecej wyplacaja z mb niz wplacaja  i stracili plynnosc finansowa na polskich kontach, ja czekam na nieco ponad 4700zl od poniedzialku , qrde wpieprzyli mnie, myslalem ze na taka kwote sie szybko nie wymienie na forum i szybciej bedzie poczekac 2 dni na przelew, no ale jak widac mylilem sie :/ no, wlasnie przed chwila mbank mi zaksiegowal kase. takze wy tez pewnie dostaniecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale nie mam pytan, zero profesjonalizmu rowno 7 dni (5 dni roboczych)- tragedia. No ale dobrze ze przyszlo bo zaczynalem sie powoli niecierpliwic i martwic. Jednak wiecej juz nie mam zamiaru od nich wyplacac kase i czekac na nia tydzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600 |
Ja tez dostalem. Ale nie o to chodzi, ze czekalem 7 czy 8 dni - mogli chociaz odpisac, wowczas nie musialbym uzywac brzydkich slow w kazdym kolejnym mailu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
mi tez nie odpisali jeszcze... ;x ciekawe cyz ja juz mam kase... ;x bede w domu to zlookam... mam nadzieje ze juz jest bo jak nie to wrrr....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 55 |
Czy w MB można zmienić walute konta??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Czy na konto w moneybookers moge dokonywac wplat w Polsce i w Anglii. Jak wchodze w moje konto to pokazuje mi sie tylko rachunek w Polsce, czy gdzieś jest lista ich rachunków bankowych i czy wogóle mozna wpłacać w funtach na konto w MB załozone w złotówkach (ewentualnie Funtach). Pytam bo chciałbym znależć w miarę jakiś tani sposób przelania kilku tysiecy Funtów z GB do Polski a w kieszeni wole ich nie wieźć. A może macie jakieś inne pomysły. Poradźcie coś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
ćhyba nie mozna zmieniac waluty konta... Wogole pochwala sie ze po tygodniu i 3 dniach w koncu wyplacili mi pieniadze... ;x fajnie... ja dzieQje za taka predkosc wyplaty... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Ostatnio MB przegina z wypłatami, kiedyś to 3 góra 4 dni i kasa na koncie bankowym była, od pewnego momentu to na kase czekam nie mniej niż 7 dni, najdłużej to czekałem 10! U was też tak opóźniają się? Będzie trzeba przerzucić się na netelera..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4 |
Na netellera nie radzę bo ostatnio wzieli dowalili prowizje z kosmosu 20USD za przelew!!! , wczesniej 1 USD płaciłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Dzis dostalem pieniadze z MB -zlecilem wyplate w pt o 8 rano, wiec pelne 6 dni szlo. Czekam jeszcze na przelew z niedzieli. Mocno zwolnili, ale i tak wole MB od Netellera, ktory ostro miesza przy przeliczeniach kursow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Jesli możesz wyrób sobie brytyjską kartę kredytową. Wpłać z niej pieniądze do bukmachera z polskim kontem (unibet ,expekt) raz obrócisz i mozesz robić wypłatę na konto w Polsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Przy wypłacie pieniędzy z Mooneybookers w okienku: NRB (Numer Rozliczeniowy Banku) co mam wpisać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Przy wypłacie pieniędzy z Mooneybookers w okienku: NRB (Numer Rozliczeniowy Banku) co mam wpisać ? cyfry 3-10 z Twojego numeru konta...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|