Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#64022 16/07/2004 18:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
tez mialem podobna sytuacje jak byl jeszcze cashback 100$, tyle ze ja zrobilem to z premedytacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> na swojej stronie sporting zmienil juz zasady na 50%, a ja znalazlem jeszcze na jakiejs stronie baner ze 100% (max 100$). po rozliczeniu zakladu oddali mi 50% wiec napisalem maila z reklamacja podajac adres starego banera. kolo odpisal ze baner juz byl niaktualny ale dopisuje mi pelna kwote do konta i bardzo przeprasza za zaistaniala sytuacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
sporuj wiec napisac do niego, moze okaze sie rownie laskawy edwinm@sportingbet.com

Bonus: Unibet
#64023 16/07/2004 19:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
No tak tylko Ty mogłeś chociaż podać adres tego tego banera, a ja (może niejasno się wyraziłem) zarejestrowałem się bezpośrednio ze strony Sportingbet tylko, że z tej po angielsku.
Dzięki za ten kontakt. Gościu jest jakimś managerem czy zwykłym pracownikiem ?

#64024 16/07/2004 19:08
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Jakiś czas temu zarejestrowałem sie w Sportingbet, ale nie wpłaciłem kasy, bo miałem problemy z kartą. Co jakiś czas sie logowałem, ale dałem sobie spokój z wpłatą, więc odpuściłem sobie tego buka. Po jakimś miesiącu chcę spróbować znowu wpłacić, ale nie da rady się zalogować, więc myślę pomyliłem hasło. Wysłałem maila do suportu w celu przypomnienia hasła (data urodzenia i jakieś tam inne bzdury). Wszystko na 100% wypełnione poprawnie i otrzymuję odpowiedź od Sportingbet:

"Witamy serdecznie,
Dziękujemy za przesłana wiadomość.
Niestety nasz system nie zidentyfikował Pana danych.
Serdecznie pozdrawiamy
Sportingbet Polska"

Czy Sportingbet likwiduje konta ludzi, którzy nie wpłacili do nich kasy przypuścmy przez ok. 3 miesiące?
Co mam robić? Rejestrować się drugi raz?

#64025 16/07/2004 20:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Raczej kont nie likwiduja.

Ja mam tam konto od dawna nie uzywane bo ich promocja jest delikatnie mowiac zadroga a konto na dzien dzisiejszy dziala bez zazutu.

Moze blad jest banalny tj. podajesz zle dane przy logowaniu.
U tego buka sa rozrozniane duze i male litery

Moze dlatego nie mozesz sie zalogowac.
Sprawdz jakie pisales litery przy logowaniu, albo czy masz wylaczony CapsLock, czasem blad jest banalny, tym bardziej ze suport stwierdzil, ze jest OK.

#64026 16/07/2004 20:59
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
Właśnie support stwierdził, że nie jest ok. Z tego co zrozumiałem nie mają mnie w bazie danych. Tak jakbym sie tam nie rejestrował. Bo jakby było dobrze, to przecież po wysłaniu daty urodzenia i nazwiska panieńskiego matki powinni dojść bez problemu z tym.

#64027 16/07/2004 23:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Cyborg --> ja rowniez mowie o stronie angielskiej. maila z reklamacja wyslalem na adresy admin@sportingbet.com oraz [email][email protected] [/email] i odpowiedzial mi
Edwin Martin
Promotions Department

co do banera to prosze bardzo http://covers.com/ , jest pod koniec strony. mozesz sprobowac sciemnic ze rejestrowales sie z niego.

#64028 17/07/2004 01:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 420
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 420
Mam pytanko czy w Sportingbet mozna juz wplacac przelewem bankowym polska walute czy nadal tylko euro.Pisze bo slyszalem miesiac temu deklarowali ze za okolo 1 miesiac bedzioe mozna realizowac przelewy w naszej walucie.Prosilbym o odp

#64029 17/07/2004 06:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał Latający II:
[qb]Właśnie support stwierdził, że nie jest ok. Z tego co zrozumiałem nie mają mnie w bazie danych. Tak jakbym sie tam nie rejestrował. Bo jakby było dobrze, to przecież po wysłaniu daty urodzenia i nazwiska panieńskiego matki powinni dojść bez problemu z tym.[/qb]
Jeśli rejestrowałeś się z angielskiej strony Sportingbet (3 miesiące temu chyba była tylko ang. wersja....) to napisz do angielskiego supportu....
Z tego co wiem to polski support obsługuje tylko klientów rejestrujących się z polskiej wersji strony.

#64030 18/07/2004 03:25
Dołączył: Jul 2004
Posty: 85
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 85
Czego zada sporting bet do wyplaty to przesada:

Kopię zarejestrowanej i użytej karty (z dwóch stron)
Odpowiedni dokument z banku dotyczący wydania karty
Kopię innego dokumkentu stwierdzającego i potwierdzającego Pana
tożsamość (kopia Dowodu osobistego lub prawa jazdy, paszportu)
Kopia zapłaconego ostatnio przez Pana dowolnego rachunku

Szkoda korde ze jeszcze nie chca odcisku palcow...

#64031 18/07/2004 05:10
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
Może to i przesada, ale przynajmniej można być pewnym, że nikt Cię nie okradnie próbując użyć numeru Twojej karty kredytowej u tego bukmachera.

Myślę, że moglibysmy być spokojniejsi, gdyby każdy bukmacher tego żądał już w momencie wpłaty jak. np. Bet365, a nie dopiero przy wypłacie.

Pozdrawiam

#64032 19/07/2004 03:39
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
Czy pobieraja prowizje przy wyplacie z konta w walucie Euro (konto bankowe)??
Czy rzeczywiscie wymagaja tylu dokumentów przy wyplacie? Ja nie znalazlem na stronie sportingbet zadnych informacji na ten temat.

#64033 21/07/2004 22:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Czy mi sie wydaje, czy zniknęła promocja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Chciałem właśnie wpłacić, a tu dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#64034 22/07/2004 02:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Promocja byla do wczoraj do polnocy. Jesli ktos wplacil pieniadze przed tym terminem to nadal promocja go obowiazuje, jesli nastapilo to po polnocy z poniedzialku na wtorek to niestety promocja go juz nie obejmuje.

#64035 22/07/2004 05:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
osobiscie odradzam tego buka....strona wolno chodzi...c***owa oferta...no chyba ze sie gra w pokera soft calkiem przyjemny pozdrawuiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#64036 23/07/2004 00:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
chodzi Wam www.sportingbet.com [sportingbet.com] ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#64037 23/07/2004 01:02
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
niet towarziscz

#64038 31/07/2004 14:43
Dołączył: May 2004
Posty: 410
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 410
To znowu ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Już wcześniej pisałem o problemach z zalogowaniem, ale od miesiąca nic się nie ruszyło. Na początku suuport stwierdził, że moje konto nie istnieje mimo tego,że przesłałem im prawidłowe dane w celu przypomnienia hasła. Po jakimś czasie udało mi się znaleźć gdzieś w chacie numer id, więc przesłałem im go...jeśli nie potrafią znaleźć konta po nazwisku to może znajdą je po numerze identyfikacyjnym. W odpowiedzi dostałem maila z nazwą użytkownika i hasłem bez żadnych wyjaśnień dlaczego stwierdzili, że nie mam tam konta. Więc wydawało się wszystko w porządku...tylko oczywiście na przesłane dane nie da sie zalogować. Piszą żeby skontaktować się z supportem...support przesyła to samo hasło i nazwę użytkownika....i tak w kółko...
Wszystko jest wpisywane prawidłowo z wyłączonym caps lockiem i włączonym num lockiem, sprawdzałem nawet w innej przeglądarce...i gówno.
Mam konta w wielu bukach i do tej pory nie było problemów z logowaniem...
Co jest do cholery?

#64039 31/07/2004 14:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
elo latajacy

cos tam ten przypominacz u nich daje dupy, a byc moze miales nadane haslo tymczasowe..wiem, ze nie dawno mialem ten sam problem..

#64040 31/07/2004 17:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Witam. Mam problem z wypłatą pieniążków ze Sportingbet i poszukuję kogoś, kto wypłacał od nich pieniądze na konto w Inteligo za pomocą przelewu.

Od supportu dostałem:
Quote
Chcielibyśmy przypomnieć, że nie możemy wpisać w polu nazwa rachunku, nic innego poza Pana imieniem i nazwiskiem.
Moja nazwa rachunku w Inteligo jest inna, a dodatkowo sprawdziłem, że nie mogę tego rachunku nazwać imieniem i nazwiskiem bo nazwa rachunku w Inteligo jest ograniczona co do długości... Co powinienem zrobić w takim razie. W formularzu wypłaty Sportingbet muszę podać nazwę rachunku oraz numer. Czy w nazwie powinienem podać tylko Imię i Nazwisko nie patrząc na to, że w Inteligo rachunek ma inna własną nazwę?

Proszę pomóżcie...

#64041 31/07/2004 17:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał GBocian:
[qb]Witam. Mam problem z wypłatą pieniążków ze Sportingbet i poszukuję kogoś, kto wypłacał od nich pieniądze na konto w Inteligo za pomocą przelewu.

Od supportu dostałem:
Quote
Chcielibyśmy przypomnieć, że nie możemy wpisać w polu nazwa rachunku, nic innego poza Pana imieniem i nazwiskiem.
Moja nazwa rachunku w Inteligo jest inna, a dodatkowo sprawdziłem, że nie mogę tego rachunku nazwać imieniem i nazwiskiem bo nazwa rachunku w Inteligo jest ograniczona co do długości... Co powinienem zrobić w takim razie. W formularzu wypłaty Sportingbet muszę podać nazwę rachunku oraz numer. Czy w nazwie powinienem podać tylko Imię i Nazwisko nie patrząc na to, że w Inteligo rachunek ma inna własną nazwę?

Proszę pomóżcie...[/qb]
nie pekaj, wyplacaj na dane personalne + dane konta i nie musisz podawac zadnej nazwy rachunku, wazne by byl swift

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1