Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#640000 23/08/2006 10:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
a jak to można sprawdzić?
i czy jeżeli bym wygrał i byłaby taka zmiana, to też byłby zwrot?
pozdro

Bonus: Unibet
#640001 23/08/2006 10:19
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
i jeszcze jedno pytanie: to nei jest tak, że pitchersi muszą być ustaleni przed meczem i się to nie może zmienić?
i czy u każdego buka są zwroty w takich sytuacjach?
pozdro , prosze o odpowiedz na moje pytania rowniez z poprzedniego postu:)

#640002 23/08/2006 10:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
rozne buki roznie rozliczaja zaklady w przypadku zmiany pitchera. dlatego czytamy regulaminy przed wyslaniem zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640003 23/08/2006 11:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
oczywiscie w przypadku twojej wygranej rowniez bys dostal zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640004 23/08/2006 11:13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
pozwólcie, że spytam, ale nie znam się zbytnio na baseballu... jest jeden miotający w jednym teamie w meczu czy paru? i w którym momencie jest wiadomo, kto będzie nim w danym spotkaniu? Jeżeli przy zakładzie widnieje jakieś nazwisko, to są to przypuszczenia, czy jakaś pewna informacja - skąd o tym buki wiedzą?

i znalazłem np. taki tekst
Pitches-strikes: Karstens 91-61, Myers 2-0, Wright 17-9, Villone 29-12, Baek 103-64, O'Flaherty 27-19, Green 21-11, Soriano 6-1, Sherrill 8-4, Mateo 18-10.
to by niby świadczyło, że miotaczy jest paru... tylko o co chodzi z tymi numerkami?:)
pozdrawiam i sry za takie pytania ale naprawde nie mam pojecia o co w tej grez chodzi:D

#640005 23/08/2006 11:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
jak sie nie ma pojecia o chodzi w jakims sporcie to sie go nie stawia... po kursach jedzies czy chybil-trafil ?

#640006 23/08/2006 11:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
heh... jezeli jest jakis dobry kurs, to mozna stawiac nawet jak sie nie ma pojecia -chociaz tu moglem sie niezle przejechac, dlatego teraz chce sie dowiedziec odpowiedzi na moje pytania z poprzedniego posta;)

pozdrawiam
Ka-

#640007 23/08/2006 11:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ech, wyglada na to ze nie zalapie sie na zaden bonus. Bonus comeback byl do 20 sierpnia a bonus signup to chyba mi nie przysluguje (konto mam od 2 lat).

#640008 23/08/2006 11:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Nie wiem czemu oni to tak rozliczyli (np w GB i Betsson rozliczyli normalnie, pewnie w innych bukach też, może Exp za dużo stracił na wygranej Seattle przez progesistów (11L Seattle przed tym meczem) i wymyślił jakąś bzdure? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#640009 23/08/2006 12:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
nie no chyba na anulowanie zakladow "bo za duzo bylo wygranych" chyba szanujacy sie buk nie moze sobie pozwolic..
ale chyba to wina pitchera, bo w expekcie byl jakis inny podany z tego co widze.

moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest z tymi miotaczami? skad buki biara ta informacje kto nim bedzie (i to jeszcze niesprawdzona z tego wynika;P) i ile jest takich miotajacych w druzynie...:)
i co oznacza to: Pitches-strikes: Karstens 91-61, Myers 2-0, Wright 17-9, Villone 29-12, Baek 103-64, O'Flaherty 27-19, Green 21-11, Soriano 6-1, Sherrill 8-4, Mateo 18-10.

pozdrawiam

#640010 23/08/2006 12:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Ja mam pytanie czy jest jeszcze moze jakas promocja dla stalych klientów bo dostalem maila z promocja 50% ale ona juz sie chyba skonczyla trwala do 20 ? Mam racje ?

#640011 23/08/2006 16:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ile idzie do nich zwykle wplata przelewem z mbanku?
Chca skanow przed pierwsza wyplata?

#640012 23/08/2006 16:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Quote
Ile idzie do nich zwykle wplata przelewem z mbanku?
Chca skanow przed pierwsza wyplata?

Na druki dzień po zleceniu przelewu powinna być.
Skanów nie chcą.

#640013 24/08/2006 07:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
do tej pory robiłem wpłaty na konto w expie przez neta ale teraz nie mogę więc mam pytanie.Czy mogę po prostu iść do banku BPH (nie mam tam konta) wziąść bloiczek depozytowy i zrobić wpłatę gotówkową ??????

#640014 24/08/2006 08:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Quote
do tej pory robiłem wpłaty na konto w expie przez neta ale teraz nie mogę więc mam pytanie.Czy mogę po prostu iść do banku BPH (nie mam tam konta) wziąść bloiczek depozytowy i zrobić wpłatę gotówkową ??????
Tak możesz.

#640015 24/08/2006 08:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Czy po zaksiegowaniu depozytu ale przed doliczeniem bonusa, mozna normalnie obstawiac? Nie wplywa to na nieprzyznanie bonusa i czy liczy sie do obrotu?

#640016 24/08/2006 08:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Quote
Czy po zaksiegowaniu depozytu ale przed doliczeniem bonusa, mozna normalnie obstawiac? Nie wplywa to na nieprzyznanie bonusa i czy liczy sie do obrotu?
Ja tak gralewm i mi zaliczyli do obratiu

#640017 24/08/2006 11:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
do tej pory robiłem wpłaty na konto w expie przez neta ale teraz nie mogę więc mam pytanie.Czy mogę po prostu iść do banku BPH (nie mam tam konta) wziąść bloiczek depozytowy i zrobić wpłatę gotówkową ??????
Lepiej idź do Kredyt Banku. Tam jak wpłacisz, to kasę masz o 19:00 tego samego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640018 24/08/2006 11:14
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Expekt nie ma juz konta w Kredyt Banku....

#640019 24/08/2006 11:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Uciekam z tej firmy. Kilknalem na zaklady w trakcie a tu czyjes kupony sie pojawily ( nie moje). O co kamann? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1