|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
a jak to można sprawdzić? i czy jeżeli bym wygrał i byłaby taka zmiana, to też byłby zwrot? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
i jeszcze jedno pytanie: to nei jest tak, że pitchersi muszą być ustaleni przed meczem i się to nie może zmienić? i czy u każdego buka są zwroty w takich sytuacjach? pozdro , prosze o odpowiedz na moje pytania rowniez z poprzedniego postu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
rozne buki roznie rozliczaja zaklady w przypadku zmiany pitchera. dlatego czytamy regulaminy przed wyslaniem zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
oczywiscie w przypadku twojej wygranej rowniez bys dostal zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
pozwólcie, że spytam, ale nie znam się zbytnio na baseballu... jest jeden miotający w jednym teamie w meczu czy paru? i w którym momencie jest wiadomo, kto będzie nim w danym spotkaniu? Jeżeli przy zakładzie widnieje jakieś nazwisko, to są to przypuszczenia, czy jakaś pewna informacja - skąd o tym buki wiedzą?
i znalazłem np. taki tekst Pitches-strikes: Karstens 91-61, Myers 2-0, Wright 17-9, Villone 29-12, Baek 103-64, O'Flaherty 27-19, Green 21-11, Soriano 6-1, Sherrill 8-4, Mateo 18-10. to by niby świadczyło, że miotaczy jest paru... tylko o co chodzi z tymi numerkami?:) pozdrawiam i sry za takie pytania ale naprawde nie mam pojecia o co w tej grez chodzi:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
jak sie nie ma pojecia o chodzi w jakims sporcie to sie go nie stawia... po kursach jedzies czy chybil-trafil ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
heh... jezeli jest jakis dobry kurs, to mozna stawiac nawet jak sie nie ma pojecia -chociaz tu moglem sie niezle przejechac, dlatego teraz chce sie dowiedziec odpowiedzi na moje pytania z poprzedniego posta;)
pozdrawiam Ka-
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ech, wyglada na to ze nie zalapie sie na zaden bonus. Bonus comeback byl do 20 sierpnia a bonus signup to chyba mi nie przysluguje (konto mam od 2 lat).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Nie wiem czemu oni to tak rozliczyli (np w GB i Betsson rozliczyli normalnie, pewnie w innych bukach też, może Exp za dużo stracił na wygranej Seattle przez progesistów (11L Seattle przed tym meczem) i wymyślił jakąś bzdure? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
nie no chyba na anulowanie zakladow "bo za duzo bylo wygranych" chyba szanujacy sie buk nie moze sobie pozwolic.. ale chyba to wina pitchera, bo w expekcie byl jakis inny podany z tego co widze.
moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest z tymi miotaczami? skad buki biara ta informacje kto nim bedzie (i to jeszcze niesprawdzona z tego wynika;P) i ile jest takich miotajacych w druzynie...:) i co oznacza to: Pitches-strikes: Karstens 91-61, Myers 2-0, Wright 17-9, Villone 29-12, Baek 103-64, O'Flaherty 27-19, Green 21-11, Soriano 6-1, Sherrill 8-4, Mateo 18-10.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Ja mam pytanie czy jest jeszcze moze jakas promocja dla stalych klientów bo dostalem maila z promocja 50% ale ona juz sie chyba skonczyla trwala do 20 ? Mam racje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ile idzie do nich zwykle wplata przelewem z mbanku? Chca skanow przed pierwsza wyplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Ile idzie do nich zwykle wplata przelewem z mbanku? Chca skanow przed pierwsza wyplata? Na druki dzień po zleceniu przelewu powinna być. Skanów nie chcą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
do tej pory robiłem wpłaty na konto w expie przez neta ale teraz nie mogę więc mam pytanie.Czy mogę po prostu iść do banku BPH (nie mam tam konta) wziąść bloiczek depozytowy i zrobić wpłatę gotówkową ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
do tej pory robiłem wpłaty na konto w expie przez neta ale teraz nie mogę więc mam pytanie.Czy mogę po prostu iść do banku BPH (nie mam tam konta) wziąść bloiczek depozytowy i zrobić wpłatę gotówkową ?????? Tak możesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy po zaksiegowaniu depozytu ale przed doliczeniem bonusa, mozna normalnie obstawiac? Nie wplywa to na nieprzyznanie bonusa i czy liczy sie do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Czy po zaksiegowaniu depozytu ale przed doliczeniem bonusa, mozna normalnie obstawiac? Nie wplywa to na nieprzyznanie bonusa i czy liczy sie do obrotu? Ja tak gralewm i mi zaliczyli do obratiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
do tej pory robiłem wpłaty na konto w expie przez neta ale teraz nie mogę więc mam pytanie.Czy mogę po prostu iść do banku BPH (nie mam tam konta) wziąść bloiczek depozytowy i zrobić wpłatę gotówkową ?????? Lepiej idź do Kredyt Banku. Tam jak wpłacisz, to kasę masz o 19:00 tego samego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Expekt nie ma juz konta w Kredyt Banku....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Uciekam z tej firmy. Kilknalem na zaklady w trakcie a tu czyjes kupony sie pojawily ( nie moje). O co kamann? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|