|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kurka, Ty mnie tu filma polecasz, a ja niewdziecznik Ci pupili obsmarowuje  Ujme to jakos inaczej, kurwa, co oni graja to jest ciężki dramat  Jeśli to jest stan permanentny, to zajebiście współczuję drgawek w każdym meczu o to, żeby grajkowie pod koniec sezonu dali radę nad czerwoną strefą się utrzymać  polecanie filmów to moje ulubione hobby  więc nawet po krytyce pupili sobie tego nie odmówię  W każdym meczu tak nie grają, przeważnie jedną połowę porządnie potrafią pokopać. Tutaj trafili na mur, Toro broniło praktycznie całą drużyną i jeszcze na takie ekipy Mancini ich nie przygotował 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
sevilla chce wiechac do tej cholernej bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
moorek bankowo pograł over 4,5 w Valencii bo marnują patelnie aż miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
sevilla chce wiechac do tej cholernej bramki kurde ,pograny over na live 4,5 ,przy 3-1 ,tyle sytuacji i oczywiscie dno... dobrze ze psg win... ale to marne pocieszenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
moorek bankowo pograł over 4,5 w Valencii bo marnują patelnie aż miło  kurde pech .. ,ale ja tak jużw życiu mam. pod górkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
boawista 1 ,a zastanawiałem sie nad overem 0,5. nie pograłem:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Taye Taiwo na zgrupowaniu Legii w Belek.
CV-kę to ma ładną.
Zobaczymy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka