Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 48 1 2 9 10 11 12 13 47 48
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Piekny mecz.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
kulfonik papa


Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by bukma
Originally Posted by n____
Ja pierdole, ale teraz akcja, jak u mężczyzn.

co? laugh


Cały czas biegały, mocne odbicia, piłka kilka razy po liniach, piękny slajs w obronie, minięcie. To było dobre.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Cebula izi kasa

Garbusia Mugurusia wini +1,5seta boks

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Aza papa

dobry mecz, było blisko ale to Aza sie zesrała, trudno po 2,6 warto było tongue

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
teraz Syrenka szybkie 2-0 i czekamy na Isie:)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Czulem ze aza poplynie. Brawo dla cebuli

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
aza nie wrocila jeszcze do swojej optymalnej formy a szkoda bo myslalem ze ten turniej to bedzie przelom
nie rozrzucala tak jak powinna cebuli a cebula swietnie konczyla slabsze pilki ze srodka kortu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by bukma
aza nie wrocila jeszcze do swojej optymalnej formy a szkoda bo myslalem ze ten turniej to bedzie przelom
nie rozrzucala tak jak powinna cebuli a cebula swietnie konczyla slabsze pilki ze srodka kortu

Przecież Cebula grała w defensywie na poziomie Errani.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
cebula wygrala bo atakowala dobrze krotsze pilki a tych bylo za duzo od azarenki
i do tego w srodek
jak aza rozrzucala to cebuli nie bylo w wiekszosci punktow

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Co to za komentator, Dimie od frajerów wymyślał, teraz coś gada, że Wawa bez backhandu nie istnieje, jakby forehand miał słaby.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
Originally Posted by n____
Co to za komentator, Dimie od frajerów wymyślał, teraz coś gada, że Wawa bez backhandu nie istnieje, jakby forehand miał słaby.

chyba Dawid Olejniczak

Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Originally Posted by avikko
ja cię pamiętam jeszcze sprzed roku jak Aga ją przeszkoliła, jak odżyłeś po 2 secie
a co mi tam ... skusze sie po raz 3ci laugh
najpierw masz jakis problem i prowokujesz o udach... zachowaj to dla siebie bo g... mnie to obchodzi, pozniej wmawiasz mi cos czego nie bylo - ze niby cos zaksiegowalem to mi POkaz TEN POST PAJACU a nie ZMIENIASZ TEMAT kolejny raz ze cos pamietasz laugh A jesli chodzi o mecze Azarenka - radwanska to h2h mowi wszysto radwanska moze jedynie rakiety Vice na kort nosic i buty czyscic po meczach . Wspominasz tu mecz gdzie Aza byla KONTUZJOWANA a moze ja wspomne jak AZA wycierala nia kort?!!! i to nie raz . Wystarczy zobaczyc kto ile w tenisie osiagnal i agusia NIGDY nie zdobedzie tyle co bialorusinka synku . ooo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
uuu serena dzis jest powazna jak nigdy
chyba szykuje sie zemsta za ostatnie

Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
Originally Posted by PROFESOREK
Originally Posted by avikko
ja cię pamiętam jeszcze sprzed roku jak Aga ją przeszkoliła, jak odżyłeś po 2 secie
a co mi tam ... skusze sie po raz 3ci laugh
najpierw masz jakis problem i prowokujesz o udach... zachowaj to dla siebie bo g... mnie to obchodzi, pozniej wmawiasz mi cos czego nie bylo - ze niby cos zaksiegowalem to mi POkaz TEN POST PAJACU a nie ZMIENIASZ TEMAT kolejny raz ze cos pamietasz laugh A jesli chodzi o mecze Azarenka - radwanska to h2h mowi wszysto radwanska moze jedynie rakiety Vice na kort nosic i buty czyscic po meczach . Wspominasz tu mecz gdzie Aza byla KONTUZJOWANA a moze ja wspomne jak AZA wycierala nia kort?!!! i to nie raz . Wystarczy zobaczyc kto ile w tenisie osiagnal i agusia NIGDY nie zdobedzie tyle co bialorusinka synku . ooo

Przyznaj po prostu jak mężczyzna, że przy 2:0 i dobrej grze Azy myślałeś że ją ma i zdecydowałeś się odpowiedzieć na mój post.
Naskakujesz na mnie że prowokuję bo Azarenka osiągnęła więcej, a sam w kółko obrażasz Agę, która osiągnęła więcej niż ty. Fuck logic.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
u Wawrinki dobra akcja, otwarli dach ale kapie z niego na kort i muszą suszyć w jednym miejscu na bieżąco laugh

Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
ksiegarnia dla pajacyka i klamcy laugh
Originally Posted by PROFESOREK
Wielka Viktoria @1.5 boks
Originally Posted by PROFESOREK
Azunia @2.47 boks
kilkanasie setek poszlo ale trudno raz na wozie raz pod wozem pozatym pieniadze to nie wszstko wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Ale Syrenka jebła stop woleja shocked

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
A może Sarenka poleci dziś.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Mam nadzieję, że u Williamsa będą tylko 2 sety (obojętne dla kogo wink ), bo chcę zobaczyć jak Dziku robi tego 1 seta dla mnie wink

Strona 11 z 48 1 2 9 10 11 12 13 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1