|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
kulfonik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Ja pierdole, ale teraz akcja, jak u mężczyzn. co?  Cały czas biegały, mocne odbicia, piłka kilka razy po liniach, piękny slajs w obronie, minięcie. To było dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Cebula izi  Garbusia Mugurusia wini +1,5seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Aza  dobry mecz, było blisko ale to Aza sie zesrała, trudno po 2,6 warto było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
teraz Syrenka szybkie 2-0 i czekamy na Isie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Czulem ze aza poplynie. Brawo dla cebuli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
aza nie wrocila jeszcze do swojej optymalnej formy a szkoda bo myslalem ze ten turniej to bedzie przelom nie rozrzucala tak jak powinna cebuli a cebula swietnie konczyla slabsze pilki ze srodka kortu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
aza nie wrocila jeszcze do swojej optymalnej formy a szkoda bo myslalem ze ten turniej to bedzie przelom nie rozrzucala tak jak powinna cebuli a cebula swietnie konczyla slabsze pilki ze srodka kortu Przecież Cebula grała w defensywie na poziomie Errani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
cebula wygrala bo atakowala dobrze krotsze pilki a tych bylo za duzo od azarenki i do tego w srodek jak aza rozrzucala to cebuli nie bylo w wiekszosci punktow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Co to za komentator, Dimie od frajerów wymyślał, teraz coś gada, że Wawa bez backhandu nie istnieje, jakby forehand miał słaby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
Co to za komentator, Dimie od frajerów wymyślał, teraz coś gada, że Wawa bez backhandu nie istnieje, jakby forehand miał słaby. chyba Dawid Olejniczak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
ja cię pamiętam jeszcze sprzed roku jak Aga ją przeszkoliła, jak odżyłeś po 2 secie a co mi tam ... skusze sie po raz 3ci najpierw masz jakis problem i prowokujesz o udach... zachowaj to dla siebie bo g... mnie to obchodzi, pozniej wmawiasz mi cos czego nie bylo - ze niby cos zaksiegowalem to mi POkaz TEN POST PAJACU a nie ZMIENIASZ TEMAT kolejny raz ze cos pamietasz  A jesli chodzi o mecze Azarenka - radwanska to h2h mowi wszysto radwanska moze jedynie rakiety Vice na kort nosic i buty czyscic po meczach . Wspominasz tu mecz gdzie Aza byla KONTUZJOWANA a moze ja wspomne jak AZA wycierala nia kort?!!! i to nie raz . Wystarczy zobaczyc kto ile w tenisie osiagnal i agusia NIGDY nie zdobedzie tyle co bialorusinka synku . 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
uuu serena dzis jest powazna jak nigdy chyba szykuje sie zemsta za ostatnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
ja cię pamiętam jeszcze sprzed roku jak Aga ją przeszkoliła, jak odżyłeś po 2 secie a co mi tam ... skusze sie po raz 3ci najpierw masz jakis problem i prowokujesz o udach... zachowaj to dla siebie bo g... mnie to obchodzi, pozniej wmawiasz mi cos czego nie bylo - ze niby cos zaksiegowalem to mi POkaz TEN POST PAJACU a nie ZMIENIASZ TEMAT kolejny raz ze cos pamietasz  A jesli chodzi o mecze Azarenka - radwanska to h2h mowi wszysto radwanska moze jedynie rakiety Vice na kort nosic i buty czyscic po meczach . Wspominasz tu mecz gdzie Aza byla KONTUZJOWANA a moze ja wspomne jak AZA wycierala nia kort?!!! i to nie raz . Wystarczy zobaczyc kto ile w tenisie osiagnal i agusia NIGDY nie zdobedzie tyle co bialorusinka synku .  Przyznaj po prostu jak mężczyzna, że przy 2:0 i dobrej grze Azy myślałeś że ją ma i zdecydowałeś się odpowiedzieć na mój post. Naskakujesz na mnie że prowokuję bo Azarenka osiągnęła więcej, a sam w kółko obrażasz Agę, która osiągnęła więcej niż ty. Fuck logic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
u Wawrinki dobra akcja, otwarli dach ale kapie z niego na kort i muszą suszyć w jednym miejscu na bieżąco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ale Syrenka jebła stop woleja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
A może Sarenka poleci dziś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Mam nadzieję, że u Williamsa będą tylko 2 sety (obojętne dla kogo  ), bo chcę zobaczyć jak Dziku robi tego 1 seta dla mnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|