|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji. nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej jaki kozak  nie zycze ci zle ale mysle ze byles dobrze zesrany przy tym 6:2 dla ggl w 4 secie obys wygral zaklad ale czy warto grac kursy 1.1 to sam musisz sobie odpowiedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: May 2014
Posty: 148 |
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji. nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej Zgadzam się było to warte gry za mniejszą stawkę, ale ja miałem tylko pilnować zakładu przedmeczowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji. nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej Co racja to racja. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
japoniec szybki break na start
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: May 2014
Posty: 148 |
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji. nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej jaki kozak  nie zycze ci zle ale mysle ze byles dobrze zesrany przy tym 6:2 dla ggl w 4 secie obys wygral zaklad ale czy warto grac kursy 1.1 to sam musisz sobie odpowiedziec Nie byłem zesrany, bo zakład postawiłem za dotychczasowy zysk z AO więc szkoda by jedynie było tych wcześniejszych zakładów które weszły, ale wierzyłem i w Murray i Stana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Teraz Kei jakby od niechcenia ładnie piłkę wkręcił w kort. Krótki, szybki ruch nadgarstka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jest ferru juz zmeczony to widoczne to co dzis pobiegal to chyba dawno tyle nie ganial po 2 setach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Wloszki znow wybronily z 5/3 przelamaly i serwuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a japoniec jak sadysta z nim
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: May 2014
Posty: 148 |
Dobrze że Rao odpuścił trening TB bo mogło różnie by być
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ohoho, jedzie Kei z dzikiem ostro  Mam nadzieje bukma, ze jednak pograłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Jeszcze godzina do Agi, kolejna noc, chyba nie wytrzymam. Mnie też AO wykończył, jak Ferrera. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Ohoho, jedzie Kei z dzikiem ostro  Mam nadzieje bukma, ze jednak pograłeś. pogralem siedze teraz juz troche spokojniejszy ale na poczatku bylo goraco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ohoho, jedzie Kei z dzikiem ostro  Mam nadzieje bukma, ze jednak pograłeś. pogralem siedze teraz juz troche spokojniejszy ale na poczatku bylo goraco  Racja, teraz widzę, że zacięte bardzo gemy w pierwszym secie, drugi też nieźle rozpoczęty przez Ferru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Ohoho, jedzie Kei z dzikiem ostro  Mam nadzieje bukma, ze jednak pograłeś. pogralem siedze teraz juz troche spokojniejszy ale na poczatku bylo goraco  Racja, teraz widzę, że zacięte bardzo gemy w pierwszym secie, drugi też nieźle rozpoczęty przez Ferru. no mialem reke na cash-inie nie raz w tym meczu bo jeden z grubszych betow ostatnimi czasy prawie tak gruby jak ivanovic z halep ktorego chyba nigdy nie zapomne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Stawiałeś grubo na Ivanovic? I to z Halep? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Stawiałeś grubo na Ivanovic? I to z Halep?  powinienes pamietac ten mecz gdzie halep mogla wyrzucic serene przegrywajac z ivanovic 2:0 a jednak stwierdzila ze wygra sobie 2 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Aaaa pamiętam, pamiętam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Moja żona patrząc na Ferrera pyta się co robi Marek Mostowiak na kortach w Australii?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
kamikaze dzisiaj zbyt precyzjny dla niego,co pogrywa po liniach to mala glowa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|