Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 48 1 2 14 15 16 17 18 47 48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by majorks
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji.
nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza
kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej

jaki kozak smile

nie zycze ci zle ale mysle ze byles dobrze zesrany przy tym 6:2 dla ggl w 4 secie
obys wygral zaklad ale czy warto grac kursy 1.1 to sam musisz sobie odpowiedziec

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2014
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 148
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by majorks
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji.
nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza
kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej
Zgadzam się było to warte gry za mniejszą stawkę, ale ja miałem tylko pilnować zakładu przedmeczowego.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by majorks
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji.
nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza
kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej


Co racja to racja. smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
japoniec szybki break na start

Dołączył: May 2014
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 148
Originally Posted by bukma
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by majorks
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji.
nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza
kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej

jaki kozak smile

nie zycze ci zle ale mysle ze byles dobrze zesrany przy tym 6:2 dla ggl w 4 secie
obys wygral zaklad ale czy warto grac kursy 1.1 to sam musisz sobie odpowiedziec
Nie byłem zesrany, bo zakład postawiłem za dotychczasowy zysk z AO więc szkoda by jedynie było tych wcześniejszych zakładów które weszły, ale wierzyłem i w Murray i Stana.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Teraz Kei jakby od niechcenia ładnie piłkę wkręcił w kort. Krótki, szybki ruch nadgarstka.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jest ferru juz zmeczony to widoczne
to co dzis pobiegal to chyba dawno tyle nie ganial po 2 setach

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Wloszki znow wybronily z 5/3 przelamaly i serwuja

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
a japoniec jak sadysta z nim

Dołączył: May 2014
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 148
Dobrze że Rao odpuścił trening TB bo mogło różnie by być

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ohoho, jedzie Kei z dzikiem ostro blush

Mam nadzieje bukma, ze jednak pograłeś.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Jeszcze godzina do Agi, kolejna noc, chyba nie wytrzymam. Mnie też AO wykończył, jak Ferrera. laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by fechnerinho
Ohoho, jedzie Kei z dzikiem ostro blush

Mam nadzieje bukma, ze jednak pograłeś.

pogralem
siedze teraz juz troche spokojniejszy ale na poczatku bylo goraco wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bukma
Originally Posted by fechnerinho
Ohoho, jedzie Kei z dzikiem ostro blush

Mam nadzieje bukma, ze jednak pograłeś.
pogralem
siedze teraz juz troche spokojniejszy ale na poczatku bylo goraco wink
Racja, teraz widzę, że zacięte bardzo gemy w pierwszym secie, drugi też nieźle rozpoczęty przez Ferru.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by bukma
Originally Posted by fechnerinho
Ohoho, jedzie Kei z dzikiem ostro blush

Mam nadzieje bukma, ze jednak pograłeś.
pogralem
siedze teraz juz troche spokojniejszy ale na poczatku bylo goraco wink
Racja, teraz widzę, że zacięte bardzo gemy w pierwszym secie, drugi też nieźle rozpoczęty przez Ferru.

no mialem reke na cash-inie nie raz w tym meczu bo jeden z grubszych betow ostatnimi czasy
prawie tak gruby jak ivanovic z halep ktorego chyba nigdy nie zapomne smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Stawiałeś grubo na Ivanovic? I to z Halep? grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by fechnerinho
Stawiałeś grubo na Ivanovic? I to z Halep? grin

powinienes pamietac
ten mecz gdzie halep mogla wyrzucic serene przegrywajac z ivanovic 2:0 a jednak stwierdzila ze wygra sobie 2 seta wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Aaaa pamiętam, pamiętam smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Moja żona patrząc na Ferrera pyta się co robi Marek Mostowiak na kortach w Australii?

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
kamikaze dzisiaj zbyt precyzjny dla niego,co pogrywa po liniach to mala glowa

Strona 16 z 48 1 2 14 15 16 17 18 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, latajaca_holenderka, Sensei, aker), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,603
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1