Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#640140 04/10/2006 19:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Ile srednio idzie kasa od nich na konto bankowe?

Bonus: Unibet
#640141 04/10/2006 19:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ile srednio idzie kasa od nich na konto bankowe?

do dwoch dni, niekiedy jak zlecisz wieczorem to na nastepny dzien juz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640142 06/10/2006 16:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
mam takie male pytanko.....zalozylem konto w expie....kiedys dawno mialem ale to niewazne....czy moze ktos mi odpowiedziec czy mozna grac systemowo w expie?....np 2 z 3 czy tam 2 z 5.....nie moge tego jakos znalezc

#640143 06/10/2006 16:52
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
można

#640144 09/10/2006 09:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
hej
wyplacam pierwszy raz na karte bo mam taka potrzeba teraz i szok
Proszę potwierdź następujacą wypłatę.
żądana kwota 620.00 PLN
prowizja za operację - 60.00 PLN
suma 560.00 PLN

czy to jakies jaja czy
ja czegos nie wiem?

#640145 09/10/2006 09:24
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ja tak mialem jak wypłacałem na konto, tez taka prowizja. Napisalałem im maila i mi wyjaśnili co musze zrobić, żeby to zniknęło. Jak dobrze pamietam, trzeba bylo wpisać PL przed numerem konta, ale nie jestem pewny.

#640146 09/10/2006 09:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Ja tak mialem jak wypłacałem na konto, tez taka prowizja. Napisalałem im maila i mi wyjaśnili co musze zrobić, żeby to zniknęło. Jak dobrze pamietam, trzeba bylo wpisać PL przed numerem konta, ale nie jestem pewny.

jak mozesz przypomnij sobie dzieki
Pozdrawiam

#640147 09/10/2006 09:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
u mnie jak wyplacalem na konto pierwszy raz tez wyskoczylo ze oplata 60 zl, ale na konto doszla pelna suma bez zadnych oplat

#640148 09/10/2006 09:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
u mnie jak wyplacalem na konto pierwszy raz tez wyskoczylo ze oplata 60 zl, ale na konto doszla pelna suma bez zadnych oplat
dziwna sytuacja, przewaznie robie wyplaty na MB i Nt wiec nie mialem wczesniej z tym doczynienia
Jesli ktos wie o co chodzi i czy mozna jakos ominac te oplaty prosze napisanie tego
Dzieki

#640149 09/10/2006 09:50
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
napisz do supportu, szybko odpisuja

#640150 09/10/2006 09:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
napisz do supportu, szybko odpisuja

napisalem:
jak Ci odpisali to sprawdz kosz na poczcie i daj znac co Ci odpisali
dxzieki

#640151 09/10/2006 10:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
odpisali:
Witam,

Szanowny Kliencie, prosze dokonac wyplaty na konto w Netteler - wowczas nie powinna byc pobraa zadna prowizja. Ta metoda bowiem dokonywal Pan ostateniej wplaty na konto gracza.
Jezeli beda jeszcze jakiekolwiek problemy z dokonaniem tej wyplaty - prosze oczywiscie o ponowny kontakt.


cholera co tu do rzeczy ma NT. Ja chce pieniadze na konto bankowe a nie na NT
Glupota i paranoja

#640152 09/10/2006 19:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
witam
panowie jest obecnie jaks promocja tutaj????

bo p[oszukuje najlepszej

#640153 10/10/2006 07:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
doczekalem sie promocji u nich deposit 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640154 10/10/2006 08:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
moze mi ktos powiedziec w jakim banku maja konto.. czy przy wyplatach przeliczaja z euro chociaz konto ma sie w PLN (bo gamebookers tak robil).. czy wyplata na konto jest platna jesli tak to ile.. (a moze 1 w miesiacu jest darmowa?)

pozdrawiam

#640155 10/10/2006 10:58
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Konto mają w banku BPH. Przy wypłacie dochodzi tyle kasy ile zleciłeś do wypłaty. Za wypłatę się nic nie płaci.
pozdr

#640156 10/10/2006 11:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Witam czy jak bede zakladal konto z neostrady to nie ma zadnych problemow?? Czy przy wyplacie potrzebny jest scan dowodu jesli tak to z 1 czy 2 stron. pozdrawiam

#640157 10/10/2006 11:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Witam!
Miło mi poinformowac o BONUSIE w Expekt !!

Ta przyjazna i bezproblemowa (jak dla mnie) firma ogłosiła po raz kolejny akcje bonusową.

Hasłó: Jesień nie musi być smutna!

Warunki: (Moim zdaniem bardzo korzystne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - szkoda ze tylko dla nowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nie dokonywałeś jeszcze wpłaty depozytu na swoje konto w Expekt.com?
Wpłać teraz i poczuj jesienny przypływ gotówki.
Możesz otrzymać nawet do 100 PLN, jeśli po raz pierwszy zasilisz konto gracza w naszym serwisie w okresie trwania promocji!

Oto jak możesz otrzymać bonus:
1. Otwórz konto gracza w naszym serwisie ( jeśli jesteś już zarejestrowany NIE możesz otworzyć kolejnego konta. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz je odzyskać tutaj!).
2. Złóż depozyt w kwocie 40 - 100 PLN do swojego konta gracza, pomiędzy 10 a 31 października.
3. Wyślij e-mail na adres pln30bonus@expekt.com
podając Twój numer ID gracza i kwotę wpłaconego depozytu.
4. Bonus, w kwocie 100% Twojego pierwszego depozytu (maksymalnie 100 PLN) zostanie przynany na konto gracza w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
5. Kwota bonusu musi zostać obrócona trzykrotnie w zakładach sportowych, przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza czy transferem do innych produktów. Np. Jeśli złożysz depozyt 100 PLN, otrzymasz bonus 100 PLN. Obrót zostanie dokonany kiedy złożysz zakłady na łączną kwotę 300 PLN.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym supportem, na adres: [email][email protected].[/email]


wiecej..... http://www.expekt.com/index.jsp?lc=pol&tag=notag

Pozdrawiam

#640158 10/10/2006 13:56
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Hasłó: Jesień nie musi być smutna!

Przeglądałem bardzo dokładnie i nie znalazłem żadnej informacji o tym , iz konieczne jest jakieś hasło. Do tej pory chyba nie było w expekcie nigdy wymagane hasło promocji. Teraz jest ono wymagane?

#640159 10/10/2006 14:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Quote
Quote
Hasłó: Jesień nie musi być smutna!

Przeglądałem bardzo dokładnie i nie znalazłem żadnej informacji o tym , iz konieczne jest jakieś hasło. Do tej pory chyba nie było w expekcie nigdy wymagane hasło promocji. Teraz jest ono wymagane?


Hehe haslo nie jest wymagane !!!!
To niby "haslo" ktore podalem to slogan z jakim Expekt wystawil bonus.


Pozdrawiam

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,711 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1