Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 159 z 175 1 2 157 158 159 160 161 174 175
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
serbscy sędziowie to kurwy sprzedawczykowie

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
Sami obiektywni na forum.W jaki sposób sędziowie przyczynili się do tego,że z prowadzenia dwoma przegralismy połowe trzema?W jaki sposób sędziowie pomogli bramkarzowi Katarczyków zagrac na 50% skuteczności?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
przy sporej ilosci naszych rzutow jak bramkarz obronil bylismy faulowani (rudy raz, daszek dwa razy) i nic a jak Katary nie trafily to od razu faul byl.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
a czasem sedziowie nie powinni miec z nimi kosy?Bosnia-Serbia

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by jaga1920
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa

ochlon

wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
przeciez tam wszyscy sedziowie maja tankowanie do pelna do konca zycia, pewnie ich dzieci i wnuki tez. ehhhh, szkoda gadac

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by jaga1920
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa

ochlon

wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow
co osiagnales w zyciu ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
zagralismy slabo ale to nie zmienia faktu ze mecz mial byc taki jaki byl
niemcy mieli bardzo podobny scenariusz, tez jak mogli podgonic to dziwne akcje
reczna jest wybitnie latwa do przekrecenia przez gwizdki

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by craax
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by jaga1920
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa

ochlon

wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow
co osiagnales w zyciu ?

pejsie nie cwaniakuj

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by jaga1920
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa

ochlon

wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow

czy dociera do Ciebie ta prosta prawda ze to nic by nie zmienilo !!!!!!!!!!!! gdyby przejal to sedzia by gwizdnal faul w ataku , blad krokow , kurwa nie wiem co jeszcze , zabieranie tlenu etc...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
hehe, chuliganska jagusia sie odezwala

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by jaga1920
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa

ochlon

wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow

czy dociera do Ciebie ta prosta prawda ze to nic by nie zmienilo !!!!!!!!!!!! gdyby przejal to sedzia by gwizdnal faul w ataku , blad krokow , kurwa nie wiem co jeszcze , zabieranie tlenu etc...

a czy dociera do ciebie jakbysmy w tej akcji rzucili to bysmy zlapali kontakt a wtedy wszystko mozliwe patrz mecz z norwegami wiec prosze cie daj sobie spokoj z takimi gadkami

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
ludzie czy macie pojecie o tej dziedzinie sportu czy to tylko na zasadzie Polakow sa Mistrzostwa wszyscy jestesmy ekspertami ??

To co powiedzieli przed chwila w wywiadzie bracia Michal i Bartek Jureccy - kazdy kto ma odrobine pojecia o tej dyscyplinie sportu widzial co sie dzieje
Bartosz skwitowal ze jakby prowadzili 10 na minute do konca to moze by sie udalo grin

Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
jak wyglada zmiana obywatelstwa w pilce noznej? tez mozna sobie kupic kazdego? znowu beda takie jaja za 7 lat?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by jaga1920
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa

ochlon

wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow

czy dociera do Ciebie ta prosta prawda ze to nic by nie zmienilo !!!!!!!!!!!! gdyby przejal to sedzia by gwizdnal faul w ataku , blad krokow , kurwa nie wiem co jeszcze , zabieranie tlenu etc...

Oczywiście,a nasi pod koniec mając przewagę nie stracili dwóch frajerskich bramek.To była ewidentna wina sedziów.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by jaga1920
a czy dociera do ciebie jakbysmy w tej akcji rzucili to bysmy zlapali kontakt a wtedy wszystko mozliwe patrz mecz z norwegami wiec prosze cie daj sobie spokoj z takimi gadkami

jaki kurwa kontakt - czy nie rozumiesz ze wynik byl ustalony przed meczem !!!!
w jaim Ty swiecie zyjesz ?? czy Norwegia byla gospodarzem i oplacala milionami dolarow wszystkich dookola ???

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Chrapkowski ostro teraz pojechal laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by borek_86
jak wyglada zmiana obywatelstwa w pilce noznej? tez mozna sobie kupic kazdego? znowu beda takie jaja za 7 lat?


Nie może zawodnik grać w dwóch seniorskich drużynach narodowych.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by lucqwer
Oczywiście,a nasi pod koniec mając przewagę nie stracili dwóch frajerskich bramek.To była ewidentna wina sedziów.

tak kurwa caly swiat pilki recznej widzi walek za walkie mw kazdym meczu ale ty wiesz lepiej ... ech

Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Originally Posted by Inzaghi78
Chrapkowski ostro teraz pojechal laugh
co powiedział?

Strona 159 z 175 1 2 157 158 159 160 161 174 175

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1