|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
serbscy sędziowie to kurwy sprzedawczykowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147 |
Sami obiektywni na forum.W jaki sposób sędziowie przyczynili się do tego,że z prowadzenia dwoma przegralismy połowe trzema?W jaki sposób sędziowie pomogli bramkarzowi Katarczyków zagrac na 50% skuteczności?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
przy sporej ilosci naszych rzutow jak bramkarz obronil bylismy faulowani (rudy raz, daszek dwa razy) i nic a jak Katary nie trafily to od razu faul byl.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
a czasem sedziowie nie powinni miec z nimi kosy?Bosnia-Serbia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa ochlon wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
przeciez tam wszyscy sedziowie maja tankowanie do pelna do konca zycia, pewnie ich dzieci i wnuki tez. ehhhh, szkoda gadac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa ochlon wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow co osiagnales w zyciu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
zagralismy slabo ale to nie zmienia faktu ze mecz mial byc taki jaki byl niemcy mieli bardzo podobny scenariusz, tez jak mogli podgonic to dziwne akcje reczna jest wybitnie latwa do przekrecenia przez gwizdki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa ochlon wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow co osiagnales w zyciu ? pejsie nie cwaniakuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa ochlon wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow czy dociera do Ciebie ta prosta prawda ze to nic by nie zmienilo !!!!!!!!!!!! gdyby przejal to sedzia by gwizdnal faul w ataku , blad krokow , kurwa nie wiem co jeszcze , zabieranie tlenu etc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
hehe, chuliganska jagusia sie odezwala
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa ochlon wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow czy dociera do Ciebie ta prosta prawda ze to nic by nie zmienilo !!!!!!!!!!!! gdyby przejal to sedzia by gwizdnal faul w ataku , blad krokow , kurwa nie wiem co jeszcze , zabieranie tlenu etc... a czy dociera do ciebie jakbysmy w tej akcji rzucili to bysmy zlapali kontakt a wtedy wszystko mozliwe patrz mecz z norwegami wiec prosze cie daj sobie spokoj z takimi gadkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
ludzie czy macie pojecie o tej dziedzinie sportu czy to tylko na zasadzie Polakow sa Mistrzostwa wszyscy jestesmy ekspertami ?? To co powiedzieli przed chwila w wywiadzie bracia Michal i Bartek Jureccy - kazdy kto ma odrobine pojecia o tej dyscyplinie sportu widzial co sie dzieje Bartosz skwitowal ze jakby prowadzili 10 na minute do konca to moze by sie udalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
jak wyglada zmiana obywatelstwa w pilce noznej? tez mozna sobie kupic kazdego? znowu beda takie jaja za 7 lat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 147 |
jurkiewicz jest jakis uposledzony jak mozna oddac pilke w rece w najwazniejszej akcji meczu co za pedal kurwaaaaaaaa ochlon wlasnie nie moge ochlanac zagralismy jak bulgarskie tirowki w obronie i walilismy wszystko w lysego najwazniejsza akcja meczu a jurkiewicz oddaje w rece pilke co to ma byc jak sie frajersko gra to nie powinno sie miec pretensji do sedziow czy dociera do Ciebie ta prosta prawda ze to nic by nie zmienilo !!!!!!!!!!!! gdyby przejal to sedzia by gwizdnal faul w ataku , blad krokow , kurwa nie wiem co jeszcze , zabieranie tlenu etc... Oczywiście,a nasi pod koniec mając przewagę nie stracili dwóch frajerskich bramek.To była ewidentna wina sedziów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
a czy dociera do ciebie jakbysmy w tej akcji rzucili to bysmy zlapali kontakt a wtedy wszystko mozliwe patrz mecz z norwegami wiec prosze cie daj sobie spokoj z takimi gadkami jaki kurwa kontakt - czy nie rozumiesz ze wynik byl ustalony przed meczem !!!! w jaim Ty swiecie zyjesz ?? czy Norwegia byla gospodarzem i oplacala milionami dolarow wszystkich dookola ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Chrapkowski ostro teraz pojechal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
jak wyglada zmiana obywatelstwa w pilce noznej? tez mozna sobie kupic kazdego? znowu beda takie jaja za 7 lat? Nie może zawodnik grać w dwóch seniorskich drużynach narodowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Oczywiście,a nasi pod koniec mając przewagę nie stracili dwóch frajerskich bramek.To była ewidentna wina sedziów. tak kurwa caly swiat pilki recznej widzi walek za walkie mw kazdym meczu ale ty wiesz lepiej ... ech
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Chrapkowski ostro teraz pojechal  co powiedział?
|
|
|
Link skopiowany do schowka