|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Olać Katarianinów Mi tu konkurs niedługo startuje, a Wam się nie chce do niego zapisać. 2000 zł w puli
Zapisy tutaj pewnie dlatego, że LE łatwiej obstawiać niz LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Oj tam oj tam, typujcie nawet i czeczeńską 4 ligę  Weź się lepiej zapisz, prestiż wzrośnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Olać Katarianinów Mi tu konkurs niedługo startuje, a Wam się nie chce do niego zapisać. 2000 zł w puli
Zapisy tutaj pewnie dlatego, że LE łatwiej obstawiać niz LM  Ja mysle, ze nie kazdy chce zakladac co chwile konta u nowych bukmacherow, robic depozyty, obracac kilka razy dla marnych groszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Marcin to tak z przymrużeniem oka napisałem  Co by nie mówić ulubione - 4 miejsce - Naszych rep. na MŚ też sukces 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Wszystko jasne  Hiszpanie nawet rekawicy nie podniosa? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Emocje opadły, trzeba ochłonąć.Pomimo tego że gwizdki ciulowo gwizdały to nie ich wina że zagraliśmy kiepsko w obronie a w bramce jeszcze gorzej bo jak obrona gra słabo to i bramkarz ma ciężko w dodatku rzucali takie bomby z czystych pozycji że nie było jak tego łapać, to samo jest w piłce nożnej.Co innego bramkarz gospodarzy, duży procent obronionych a sam Jurecki nie jest w stanie wszystkiego trafiać i rzucać bo chłop by ręką nie ruszył i miałby problem.Także teraz trzeba wyjść i powalczyć o brązowy medal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Olać Katarianinów Mi tu konkurs niedługo startuje, a Wam się nie chce do niego zapisać. 2000 zł w puli
Zapisy tutaj pewnie dlatego, że LE łatwiej obstawiać niz LM  Ja mysle, ze nie kazdy chce zakladac co chwile konta u nowych bukmacherow, robic depozyty, obracac kilka razy dla marnych groszy  To jest na pewno argument, ale za zwycięstwo 800zł, to znowu nie tak mało jak na konkurs forumowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Emocje opadły, trzeba ochłonąć.Pomimo tego że gwizdki ciulowo gwizdały to nie ich wina że zagraliśmy kiepsko w obronie a w bramce jeszcze gorzej bo jak obrona gra słabo to i bramkarz ma ciężko w dodatku rzucali takie bomby z czystych pozycji że nie było jak tego łapać, to samo jest w piłce nożnej.Co innego bramkarz gospodarzy, duży procent obronionych a sam Jurecki nie jest w stanie wszystkiego trafiać i rzucać bo chłop by ręką nie ruszył i miałby problem.Także teraz trzeba wyjść i powalczyć o brązowy medal. jak my mieliśmy bronić jak każdy kontakt się kończył karnym lub dwuminutowym wykluczeniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Emocje opadły, trzeba ochłonąć.Pomimo tego że gwizdki ciulowo gwizdały to nie ich wina że zagraliśmy kiepsko w obronie a w bramce jeszcze gorzej bo jak obrona gra słabo to i bramkarz ma ciężko w dodatku rzucali takie bomby z czystych pozycji że nie było jak tego łapać, to samo jest w piłce nożnej.Co innego bramkarz gospodarzy, duży procent obronionych a sam Jurecki nie jest w stanie wszystkiego trafiać i rzucać bo chłop by ręką nie ruszył i miałby problem.Także teraz trzeba wyjść i powalczyć o brązowy medal. jak my mieliśmy bronić jak każdy kontakt się kończył karnym lub dwuminutowym wykluczeniem? Nie przesadzaj. Słabo graliśmy w obronie i bramce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ciekawe ile dadzą na Francję z Katarem w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ciekawe ile dadzą na Francję z Katarem w finale. Pewnie koło 1.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
To Francja juz w finale?  Espania gonimy wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
ehh, moglo byc po rowno :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Omeyer tak dobrze czy co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
przesadza bo tak broni czy chodzi o inny aspekt?
nie ogladam mecuz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Hiszpania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
hiszpański bramkarz teraz cuda wyczynia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|