|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nie zacząłem, bo sonduje szanse  5 typów tygodniowo Nie trzeba nawet szczególnie zwracać uwagi na typy przeciwnika, bo jak sam nie trafisz nic to i tak meczu nie wygrasz, a jak trafisz 4-5, to raczej na bank wygrasz  wszystkie podsumowania w tym konkursie zawsze ogarniam ja, grający mają tylko za zadanie podać typy  Przemyśl sprawę, może jednak się skusisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom... Przelej swoje negatywne emocje na rekrutacje konkursowiczów. Możesz im wjeżdżać na ambicje do woli byleby się zapisali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom... Przelej swoje negatywne emocje na rekrutacje konkursowiczów. Możesz im wjeżdżać na ambicje do woli byleby się zapisali  Niestety, ale tym razem nie mam 20% udziałów w zyskach jak to było ostatnio przy stręczeniu do konkursu więc nie pomogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom... Przelej swoje negatywne emocje na rekrutacje konkursowiczów. Możesz im wjeżdżać na ambicje do woli byleby się zapisali  Niestety, ale tym razem nie mam 20% udziałów w zyskach jak to było ostatnio przy stręczeniu do konkursu więc nie pomogę  nie bądź jak te rodowite katarczyki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom... Przelej swoje negatywne emocje na rekrutacje konkursowiczów. Możesz im wjeżdżać na ambicje do woli byleby się zapisali  Niestety, ale tym razem nie mam 20% udziałów w zyskach jak to było ostatnio przy stręczeniu do konkursu więc nie pomogę  nie bądź jak te rodowite katarczyki  Dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
witam, niestety nie bylo dane mi obejrzec dzisiaj meczu, zaczalem teraz od komentarza Chrapkowskiego http://www.przegladsportowy.pl/chrapkowski-na-10-meczow-z-katarem-wygralibysmy...-zero,artykul,538214,1,12792.html mowiacego ze na 10 meczow w Katarze z nimi wygralibysmy 0, ze wynik od poczatku byl kontrolowany przez sedziow i nie dalo sie wygrac tego meczu
moje pytanie brzmi czy faktycznie to byl powod czy nasi tez grali gorzej niz ze Szwedami i Chorwatami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
witam, niestety nie bylo dane mi obejrzec dzisiaj meczu, zaczalem teraz od komentarza Chrapkowskiego http://www.przegladsportowy.pl/chrapkowski-na-10-meczow-z-katarem-wygralibysmy...-zero,artykul,538214,1,12792.html mowiacego ze na 10 meczow w Katarze z nimi wygralibysmy 0, ze wynik od poczatku byl kontrolowany przez sedziow i nie dalo sie wygrac tego meczu
moje pytanie brzmi czy faktycznie to byl powod czy nasi tez grali gorzej niz ze Szwedami i Chorwatami? Zwalają winę na sędziów, a bardzo słabo zagrali i taka jest prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Max ma 100 % racji.Zagraliśmy słabo w obronie i to był powód porażki.Dzidziuś dziś miał dzień konia, chyba nie od walenia ale to nie wystarczyło.Zabrakło nam jaj, nie było tego pierdolnięcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Max ma 100 % racji.Zagraliśmy słabo w obronie i to był powód porażki.Dzidziuś dziś miał dzień konia, chyba nie od walenia ale to nie wystarczyło.Zabrakło nam jaj, nie było tego pierdolnięcia. nie 100% racji tylko mow za siebie, sedziowie wykluczali naszych za normalne spotykane faule a sprzedajnych najemnikow raz czy dwa, zreszta kto widzial ten wie, co to za burdel te sedziowanie gospodarzy w tym turnieju, agencja towarzyska jak ten caly katar czy turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Slovenia  @3.1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
nasza reprezentacja w obecnej chwili to koniec pierwszej dziesiatki wiec polfinal MS to zajebisty wynik zrobiny wlasciwie przez 4-5 zawodnikow. Zwyciestwo nad Chorwacja to wynik na miare slynnej wygranej z Norwegia. Dlaczego? Bo miejsce 7-8 na jakie tak naprwde w tej chwili zaslugujemy na tych MS to moze byc pocztekn konca ery gladiatorow. Bo znowu wlasciwie bez szans na olimpiade. Bo to odejscie ostatnich wielkich. A wygrana nad Chorwacja dala nam eleminecja do olompiady na turnieju w Polsce z rozstawonej pozycji. Jesli sie uda to 2 nastepne wielkie imprezy mamy zapewnione i jest czas na budowe nowej druzyny. Wiec jutro mam nadzieje ze z Hiszpania zagraja mlodzi zawodnicy. Mecztak czy tak pewnie przegramy ale mam nadzieje ze pojawia sie jakes szanse na zastapienie jureckich,szmala i innych
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
tylko mistrz swiata ma awans na igrzyska ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Chorwacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
Podobno Katarowi mają odebrać Mundial w piłce nożnej, tak kiedys czytalem ze względu na korupcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jaki tu spokój 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|