Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 163 z 175 1 2 161 162 163 164 165 174 175
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nie zacząłem, bo sonduje szanse smile

5 typów tygodniowo

Nie trzeba nawet szczególnie zwracać uwagi na typy przeciwnika, bo jak sam nie trafisz nic to i tak meczu nie wygrasz, a jak trafisz 4-5, to raczej na bank wygrasz grin

wszystkie podsumowania w tym konkursie zawsze ogarniam ja, grający mają tylko za zadanie podać typy smile

Przemyśl sprawę, może jednak się skusisz piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by fechnerinho
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom...


Przelej swoje negatywne emocje na rekrutacje konkursowiczów. Możesz im wjeżdżać na ambicje do woli byleby się zapisali grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by fechnerinho
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom...
Przelej swoje negatywne emocje na rekrutacje konkursowiczów. Możesz im wjeżdżać na ambicje do woli byleby się zapisali grin
Niestety, ale tym razem nie mam 20% udziałów w zyskach jak to było ostatnio przy stręczeniu do konkursu więc nie pomogę frown

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by fechnerinho
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom...
Przelej swoje negatywne emocje na rekrutacje konkursowiczów. Możesz im wjeżdżać na ambicje do woli byleby się zapisali grin
Niestety, ale tym razem nie mam 20% udziałów w zyskach jak to było ostatnio przy stręczeniu do konkursu więc nie pomogę frown

nie bądź jak te rodowite katarczyki

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by fechnerinho
Przewietrzyłem się, ale dalej irytacja spora na te wszystkie sprzedajne qrwy, które robią loda szejkom...
Przelej swoje negatywne emocje na rekrutacje konkursowiczów. Możesz im wjeżdżać na ambicje do woli byleby się zapisali grin
Niestety, ale tym razem nie mam 20% udziałów w zyskach jak to było ostatnio przy stręczeniu do konkursu więc nie pomogę frown

nie bądź jak te rodowite katarczyki
laugh Dobre piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
witam, niestety nie bylo dane mi obejrzec dzisiaj meczu, zaczalem teraz od komentarza Chrapkowskiego http://www.przegladsportowy.pl/chrapkowski-na-10-meczow-z-katarem-wygralibysmy...-zero,artykul,538214,1,12792.html mowiacego ze na 10 meczow w Katarze z nimi wygralibysmy 0, ze wynik od poczatku byl kontrolowany przez sedziow i nie dalo sie wygrac tego meczu

moje pytanie brzmi czy faktycznie to byl powod czy nasi tez grali gorzej niz ze Szwedami i Chorwatami?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Krystian
witam, niestety nie bylo dane mi obejrzec dzisiaj meczu, zaczalem teraz od komentarza Chrapkowskiego http://www.przegladsportowy.pl/chrapkowski-na-10-meczow-z-katarem-wygralibysmy...-zero,artykul,538214,1,12792.html mowiacego ze na 10 meczow w Katarze z nimi wygralibysmy 0, ze wynik od poczatku byl kontrolowany przez sedziow i nie dalo sie wygrac tego meczu

moje pytanie brzmi czy faktycznie to byl powod czy nasi tez grali gorzej niz ze Szwedami i Chorwatami?
Zwalają winę na sędziów, a bardzo słabo zagrali i taka jest prawda

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
dzięki

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Max ma 100 % racji.Zagraliśmy słabo w obronie i to był powód porażki.Dzidziuś dziś miał dzień konia, chyba nie od walenia ale to nie wystarczyło.Zabrakło nam jaj, nie było tego pierdolnięcia.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by moc_Pierdu
Max ma 100 % racji.Zagraliśmy słabo w obronie i to był powód porażki.Dzidziuś dziś miał dzień konia, chyba nie od walenia ale to nie wystarczyło.Zabrakło nam jaj, nie było tego pierdolnięcia.

nie 100% racji tylko mow za siebie, sedziowie wykluczali naszych za normalne spotykane faule a sprzedajnych najemnikow raz czy dwa, zreszta kto widzial ten wie, co to za burdel te sedziowanie gospodarzy w tym turnieju, agencja towarzyska jak ten caly katar czy turniej

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Slovenia boks @3.1

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
nasza reprezentacja w obecnej chwili to koniec pierwszej dziesiatki wiec polfinal MS to zajebisty wynik zrobiny wlasciwie przez 4-5 zawodnikow. Zwyciestwo nad Chorwacja to wynik na miare
slynnej wygranej z Norwegia. Dlaczego? Bo miejsce 7-8 na jakie tak naprwde w tej chwili zaslugujemy na tych MS to moze byc pocztekn konca ery gladiatorow. Bo znowu wlasciwie bez szans na olimpiade. Bo to odejscie ostatnich wielkich. A wygrana nad Chorwacja dala nam eleminecja do olompiady na turnieju w Polsce z rozstawonej pozycji. Jesli sie uda to 2 nastepne wielkie imprezy mamy zapewnione i jest czas na budowe nowej druzyny. Wiec jutro mam nadzieje ze z Hiszpania zagraja mlodzi zawodnicy. Mecztak czy tak pewnie przegramy ale mam nadzieje ze pojawia sie jakes szanse na zastapienie jureckich,szmala i innych

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
tylko mistrz swiata ma awans na igrzyska ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
bezpośrednio tak, pozostałe zespoły do turniejów kwalifikacyjnych

http://igrzyska24.pl/rio-2016-zasady-kwalifikacji-w-pilce-recznej/

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Chorwacja boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160

Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
Podobno Katarowi mają odebrać Mundial w piłce nożnej, tak kiedys czytalem ze względu na korupcje

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Jaki tu spokój shocked

Strona 163 z 175 1 2 161 162 163 164 165 174 175

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 964 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1