Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#640830 22/08/2006 11:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
witajcie
MAM WIELKI PROBLEM!!!
Zablokowali mi konto!!! znaczy sie jakby zamkneli!!!
CZy ktos z was mial kiedys cos takiego??
Nie wiem co robic wyslalem im dowody i oni napisali mi ze sledztwo trwa!!
O co im chodzi?
Przeciez oni nie traca nic kiedy ja wygrywam ani nic takiego!!!
Prawda mam dwa konta z jednego IP ale nie uzywalem tego drugiego wcale ale co to ma do rzeczy!!!

Bonus: Unibet
#640831 22/08/2006 14:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928

Quote
Mam pytania zwiazane z Betfair.

Czy stosowane so limity indywidualne lub dla poszczegolnych wydarzen? Podejrzewam, ze mozna zagrac za tyle, za ile dane wydarzenie jest wystawiane przez innych. Czy Betfair robili komus problemy, gdy mial dobra passe i gral naprawde wysokie stawki i wygrywal wieksze sumy (nie chodzi mi o 1000 zlotych)?
Do tei pory gram (gralem) u wielu bukmacherow i w bwinie. Lecz kursy Betfair daja do myslenia.
Prosze o odpowiedzi osoby, ktore maja doswiadczenie w grze na Betfair. Dziekuje i pozdrawiam.

krótko - ile jest dostepnych środków na danym rynku, za tyle możesz zagrać.
Nawet jakbys mial dobra passe i wygrywal milion Euro miesiecznie to nikogo to w Betfair nie zasmuci. majac dobra passe, grajac i wygrywajac, dorobisz sie wiekszej znizki od prowizji i bedzie sie jeszcze bardziej oplacalo tam grac

#640832 22/08/2006 15:30
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
witajcie
MAM WIELKI PROBLEM!!!
Zablokowali mi konto!!! znaczy sie jakby zamkneli!!!
CZy ktos z was mial kiedys cos takiego??
Nie wiem co robic wyslalem im dowody i oni napisali mi ze sledztwo trwa!!
O co im chodzi?
Przeciez oni nie traca nic kiedy ja wygrywam ani nic takiego!!!
Prawda mam dwa konta z jednego IP ale nie uzywalem tego drugiego wcale ale co to ma do rzeczy!!!

no to musiales niezle nabroic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a tak powaznie to napisz do ich supportu i spytaj o co chodzi, jesli nie zrobiles nic zlego to wszystko sie powinno wkrotce wyjasnic.

#640833 22/08/2006 15:52
Dołączył: Jul 2006
Posty: 35
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 35
pozakładajcie sobei jeszcze konta na mame psa i tate a potem sie dziwicie ze wam BF blokuje konta...dobrze robi to porządna firma

#640834 22/08/2006 19:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Quote
pozakładajcie sobei jeszcze konta na mame psa i tate a potem sie dziwicie ze wam BF blokuje konta...dobrze robi to porządna firma

I po co ta napinka? Nie znasz sytuacji wiec skad wiesz dlaczego kolega ma dwa konta? Ja mialem podobna sytuacje i tez mam 2 konta (zla waluta) i w odpowiedzi od supportu nie wyczytalem nic co mialoby mi zaszkodzic tym bardziej zamkniecie konta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#640835 22/08/2006 22:08
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Nie wiem o co biega im. Wyslalem skany i czekam... mam dwa konta na siebie. Jedno dawno temu zalozne jak byl taki bonus 25 euro i teraz bez bonusa zalozylem tak zeby pograc sobie!!

#640836 23/08/2006 06:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
no i bardzo dobrze ze ci zablokowali, skoro zakladasz po kilka kont i nie raczysz ich nawet poinformowac.

#640837 23/08/2006 07:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Witam, zapraszam wszystkich na II zlot mecz.pl sponsorowany jest właśnie przez Betfair będzie szef na Polskę i przedstawiciel z Londynu, tak że będziecie mogli wymienić swoje spostrzeżenia.
Sorry za lekki OT
Pozdrawiam

#640838 23/08/2006 12:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Punter, a dokladnie dostalem taka wiadomosc, odnosnie Betfair w komorce:

Unfortunately Betfair Mobile is not courrently available for your device. We will contact you soon for a new download.

Bo wtedy napisalem niedokladnie o co chodzi. I sie nie odezwali, czekac czy pisac do nich?

#640839 23/08/2006 15:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
Unfortunately Betfair Mobile is not courrently available for your device.

To znaczy, że Twoja komórka nie jest kompatybilna z tym software'm. Zmień telefon. na tej stronie są podane telefony, na ktore mozesz zainstalowac ten program.

#640840 23/08/2006 15:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Quote
Quote
Unfortunately Betfair Mobile is not courrently available for your device.

To znaczy, że Twoja komórka nie jest kompatybilna z tym software'm. Zmień telefon. na tej stronie są podane telefony, na ktore mozesz zainstalowac ten program.

No ja wlasnie wiem, ze to to oznacza, tyle tylko, ze telefon, krory posiadam byl wybrany z tamtej listy..

#640841 23/08/2006 18:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
male pytanko, przy rejestracji skorzystalem z kodu, i po zdobyciu 50 punktow mam dostac bonus 30 EURO. Wiem ze wedlug regulaminu maja czas na dopisanie tej kasy 30 dni ale jak to wyglada w rzeczywistosci ? dopisuja po 2 dniach czy 2 tygodniach ? jak to bylo w waszym przypadku ? z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640842 24/08/2006 08:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam. Mam małe pytanko. Czytając posty poświęcone Betfair wielokrotnie wpominano o prowizji 5%. Załóżmy że zagram sobie Lay, wpisuję że chcę wygrać 10. Obok pojawia się moje zobowiązanie. Czy ta prowizja pobierana przez serwis już jest odliczona, czy odliczą po wygraniu zakładu, tudzież przegraniu zakładu? (pobierają porwizję od przegranych?) Pozdrawiam

#640843 24/08/2006 09:01
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Nie, nie jest już odliczona, a od przegranych pobierają prowizję, ale nie od ciebie, a od osoby, która wygra to 10E.

#640844 24/08/2006 09:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Chcialem ostrzec tych co nie wiedza, ze typujac u/o w kosza mozna natknac sie na remis a wtedy do undr/over licza sie punkty rowniez z dogrywki. Ja o tym nie wiedzialem, ale sie wlasnie dowiedzalem. Info kosztowalo mnie 10E -(

#640845 24/08/2006 10:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
z prawej strony w zasadach rynku masz przeciez wyreaznie napisane:

"Ile w sumie zostanie zdobytych punktów w tym meczu? Dogrywka będzie brana pod uwagę."

#640846 24/08/2006 10:30
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
Szkoda ze nie powiedziales mi tego dzis rano :-( :-D

#640847 24/08/2006 12:39
Dołączył: Aug 2006
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 8
Cze, chciałbym zacząć grać w Betfair. W związku z tym poszukuję informacji na temat prowizji i zasad gry. Nie znam za dobrze angielskiego, a widzę, że szczegóowe info na ich stronie na temat prowizji jest po ang. (chyba, że się nie doszukałem polskiej instrukcji). Jeśli możecie to dajcie znać gdzie można poczytać więcej (po polsku) o zasadach gry i prowizjach w betafir.
Dzieki.

#640848 24/08/2006 12:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
hej!!
podczas wejście a stronę możesz wybrać język polski(koło grafiki kuli ziemskiej) i wtedy wszystko łącznie z zasadami będzie po polsku.
jęzeli będziesz się rejestrował to możesz skorzystać z mojego kodu polecaj i zarabiaj: F4UHLCUVL
pozdrawiam m_k_polska

#640849 24/08/2006 12:54
Dołączył: Aug 2006
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 8
Dzięki za odp. Stronka otwiera mi się normalnie po polsku, wszystkie napisy mam po polsku. Wchodzę w POMOC i menu też mam po polsku. Jednak gdy wybieram w MENU kategorię PROWIZJA to otwiera mi się tekst ale niestety już nie po polsku :/ Czy tylko ja mam taki problem czy po prostu nie mają tego po polsku wyjaśnione?

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1