|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
witajcie MAM WIELKI PROBLEM!!! Zablokowali mi konto!!! znaczy sie jakby zamkneli!!! CZy ktos z was mial kiedys cos takiego?? Nie wiem co robic wyslalem im dowody i oni napisali mi ze sledztwo trwa!! O co im chodzi? Przeciez oni nie traca nic kiedy ja wygrywam ani nic takiego!!! Prawda mam dwa konta z jednego IP ale nie uzywalem tego drugiego wcale ale co to ma do rzeczy!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Mam pytania zwiazane z Betfair.
Czy stosowane so limity indywidualne lub dla poszczegolnych wydarzen? Podejrzewam, ze mozna zagrac za tyle, za ile dane wydarzenie jest wystawiane przez innych. Czy Betfair robili komus problemy, gdy mial dobra passe i gral naprawde wysokie stawki i wygrywal wieksze sumy (nie chodzi mi o 1000 zlotych)? Do tei pory gram (gralem) u wielu bukmacherow i w bwinie. Lecz kursy Betfair daja do myslenia. Prosze o odpowiedzi osoby, ktore maja doswiadczenie w grze na Betfair. Dziekuje i pozdrawiam. krótko - ile jest dostepnych środków na danym rynku, za tyle możesz zagrać. Nawet jakbys mial dobra passe i wygrywal milion Euro miesiecznie to nikogo to w Betfair nie zasmuci. majac dobra passe, grajac i wygrywajac, dorobisz sie wiekszej znizki od prowizji i bedzie sie jeszcze bardziej oplacalo tam grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54 |
witajcie MAM WIELKI PROBLEM!!! Zablokowali mi konto!!! znaczy sie jakby zamkneli!!! CZy ktos z was mial kiedys cos takiego?? Nie wiem co robic wyslalem im dowody i oni napisali mi ze sledztwo trwa!! O co im chodzi? Przeciez oni nie traca nic kiedy ja wygrywam ani nic takiego!!! Prawda mam dwa konta z jednego IP ale nie uzywalem tego drugiego wcale ale co to ma do rzeczy!!! no to musiales niezle nabroic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a tak powaznie to napisz do ich supportu i spytaj o co chodzi, jesli nie zrobiles nic zlego to wszystko sie powinno wkrotce wyjasnic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 35 |
pozakładajcie sobei jeszcze konta na mame psa i tate a potem sie dziwicie ze wam BF blokuje konta...dobrze robi to porządna firma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
pozakładajcie sobei jeszcze konta na mame psa i tate a potem sie dziwicie ze wam BF blokuje konta...dobrze robi to porządna firma I po co ta napinka? Nie znasz sytuacji wiec skad wiesz dlaczego kolega ma dwa konta? Ja mialem podobna sytuacje i tez mam 2 konta (zla waluta) i w odpowiedzi od supportu nie wyczytalem nic co mialoby mi zaszkodzic tym bardziej zamkniecie konta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Nie wiem o co biega im. Wyslalem skany i czekam... mam dwa konta na siebie. Jedno dawno temu zalozne jak byl taki bonus 25 euro i teraz bez bonusa zalozylem tak zeby pograc sobie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
no i bardzo dobrze ze ci zablokowali, skoro zakladasz po kilka kont i nie raczysz ich nawet poinformowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Witam, zapraszam wszystkich na II zlot mecz.pl sponsorowany jest właśnie przez Betfair będzie szef na Polskę i przedstawiciel z Londynu, tak że będziecie mogli wymienić swoje spostrzeżenia. Sorry za lekki OT Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Punter, a dokladnie dostalem taka wiadomosc, odnosnie Betfair w komorce:
Unfortunately Betfair Mobile is not courrently available for your device. We will contact you soon for a new download.
Bo wtedy napisalem niedokladnie o co chodzi. I sie nie odezwali, czekac czy pisac do nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Unfortunately Betfair Mobile is not courrently available for your device. To znaczy, że Twoja komórka nie jest kompatybilna z tym software'm. Zmień telefon. na tej stronie są podane telefony, na ktore mozesz zainstalowac ten program.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Unfortunately Betfair Mobile is not courrently available for your device. To znaczy, że Twoja komórka nie jest kompatybilna z tym software'm. Zmień telefon. na tej stronie są podane telefony, na ktore mozesz zainstalowac ten program. No ja wlasnie wiem, ze to to oznacza, tyle tylko, ze telefon, krory posiadam byl wybrany z tamtej listy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
male pytanko, przy rejestracji skorzystalem z kodu, i po zdobyciu 50 punktow mam dostac bonus 30 EURO. Wiem ze wedlug regulaminu maja czas na dopisanie tej kasy 30 dni ale jak to wyglada w rzeczywistosci ? dopisuja po 2 dniach czy 2 tygodniach ? jak to bylo w waszym przypadku ? z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Witam. Mam małe pytanko. Czytając posty poświęcone Betfair wielokrotnie wpominano o prowizji 5%. Załóżmy że zagram sobie Lay, wpisuję że chcę wygrać 10. Obok pojawia się moje zobowiązanie. Czy ta prowizja pobierana przez serwis już jest odliczona, czy odliczą po wygraniu zakładu, tudzież przegraniu zakładu? (pobierają porwizję od przegranych?) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109 |
Nie, nie jest już odliczona, a od przegranych pobierają prowizję, ale nie od ciebie, a od osoby, która wygra to 10E.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
Chcialem ostrzec tych co nie wiedza, ze typujac u/o w kosza mozna natknac sie na remis a wtedy do undr/over licza sie punkty rowniez z dogrywki. Ja o tym nie wiedzialem, ale sie wlasnie dowiedzalem. Info kosztowalo mnie 10E -(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
z prawej strony w zasadach rynku masz przeciez wyreaznie napisane:
"Ile w sumie zostanie zdobytych punktów w tym meczu? Dogrywka będzie brana pod uwagę."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 118 |
Szkoda ze nie powiedziales mi tego dzis rano :-( :-D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 8 |
Cze, chciałbym zacząć grać w Betfair. W związku z tym poszukuję informacji na temat prowizji i zasad gry. Nie znam za dobrze angielskiego, a widzę, że szczegóowe info na ich stronie na temat prowizji jest po ang. (chyba, że się nie doszukałem polskiej instrukcji). Jeśli możecie to dajcie znać gdzie można poczytać więcej (po polsku) o zasadach gry i prowizjach w betafir. Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
hej!! podczas wejście a stronę możesz wybrać język polski(koło grafiki kuli ziemskiej) i wtedy wszystko łącznie z zasadami będzie po polsku. jęzeli będziesz się rejestrował to możesz skorzystać z mojego kodu polecaj i zarabiaj: F4UHLCUVL pozdrawiam m_k_polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 8 |
Dzięki za odp. Stronka otwiera mi się normalnie po polsku, wszystkie napisy mam po polsku. Wchodzę w POMOC i menu też mam po polsku. Jednak gdy wybieram w MENU kategorię PROWIZJA to otwiera mi się tekst ale niestety już nie po polsku :/ Czy tylko ja mam taki problem czy po prostu nie mają tego po polsku wyjaśnione?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|