|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
jak mozna sprzedac zaklad?? Mozesz zrobic tak przykldad masz meczyk jakis i na druzyne1 masz kurs 1,7 zagrales za 100 po kursie 1,7 mozesz wygrac 70 a jak padnie x lub 2 przegrywasz 100 teraz mozesz zagrac ze druzyna 1 nie wygra grasz za 70(zobowiazanie) ze nie bedzie 1 po kursie 1,7 i masz zaklad taki ze nic nie wygrasz i nic nie stracisz niezaleznie od rezultatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jelis zagrasz nie wygra druzyna 1 po kursie mniejszym niz postawiels ze jedynka wygra np 1,6 wtedy bedziesz na + w razie wygrania 1 a na zero w razie x i 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czasem naprawde mozna sie fajnei tym pobawic i miec all green czyli niezaleznie co sie wydazy to i tak mamy + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> podzenienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109 |
Spredaż zakładu to nie to co w GB, tylko gra na lay okreslana jest jako sprzedaż zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Jezeli wplacalem juz karta i MB i teraz zrobie depozyt poprzez Neteller, bede mogl wyplacic calosc na MB ? (oczywiscie po zagraniu zakladu)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Jezeli wplacalem juz karta i MB i teraz zrobie depozyt poprzez Neteller, bede mogl wyplacic calosc na MB ? (oczywiscie po zagraniu zakladu) Nie - najpierw wypłać na Netellera przynajmniej kwotę, którą wpłacałeś, a później resztę w dowolny sposób (np. na MB).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
dzisaij jak sie zalogowalem pojawila sie informacja ze jak potwierdze swoj adres zamieszkania to mi dadza 5 funtów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109 |
Hehe, fajny sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne? wpisz w pole POLECAJ I ZARABIAJ ten kod:WYCJNQ7MG dostaniesz 29 euro, po uzbieraniu 50 pkt betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533 Likes: 11 |
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne? Wpisz taki kod.VKVNHGJVL .Zbierz 50 punktow co raczej nie powinno sprawic trudnosci Kod ‘Polecaj i Zarabiaj’:VKVNHGJVL Trzeba go wpisac dokladnie bo nie da sie poprawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109 |
Punkty zdobywasz wygrywając pieniądze/bądź je przegrywając 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
mniej wiecej wychodzi, ze za kazde wygrane/przegrane 3 euro dostajesz 1 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne? Wpisz taki kod.xxxxxxxxxxx .Zbierz 50 punktow co raczej nie powinno sprawic trudnosci Kod ‘Polecaj i Zarabiaj’:xxxxxxxxx Trzeba go wpisac dokladnie bo nie da sie poprawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> heh, nie lubie takich ludzi, ktorzy robia to co Ty teraz zrobiles, moze zasmiecmy temat i niech kazdy napisze swoj kod? ja uznaje zasade, kto pierwszy ten lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS zapisz sie uzywajac mojego kodu, a po zdobyciu 50 pkt betfair dostaniesz dodatkowy bonus ode mnie w wysokosci 10 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
ja wpisalem kod (ktos mi z forum podeslal) zdobylem juz ponad 50 pkt i nic... w tej chwili mam ponad 80, kiedy mi dopisza jakis bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne? Wpisz taki kod.VKVNHGJVL .Zbierz 50 punktow co raczej nie powinno sprawic trudnosci Kod ‘Polecaj i Zarabiaj’:VKVNHGJVL Trzeba go wpisac dokladnie bo nie da sie poprawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Za takie coś należy Ci się ban. Jest to niezgodne z regulaminem forum. Chyba moderatorzy nie odwiedzają tego działu zbyt często.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
witam mam takie pytanko : jak mozna sprawdzic, ktore zdarzenie na betfair bedzie mozna obstawiac na zywo ? ja osobiscie nie dopatrzylem sie na stronie jakiejs informacji, oznaczenia etc ktore wskazywalo by na to ze mozna bedzie obstawiac rowniez w trakcie spotkania...
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109 |
Po prawej stronie masz zakładkę"Dzisiaj w grze" tam masz to co dziś będzie Live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
tylko te zaklady sa dostepne na zywo ? to w sumie malo troche... myslalem z poczatku ze na zywo mozna grac te, ktore widnieja na stronie glownej, w sumie nie gralem jeszcze na betfair, ale ludzie tak ta gielde chwala, ze spodziewalem sie troche wiecej zakaldow live...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
tylko te zaklady sa dostepne na zywo ? to w sumie malo troche... myslalem z poczatku ze na zywo mozna grac te, ktore widnieja na stronie glownej, w sumie nie gralem jeszcze na betfair, ale ludzie tak ta gielde chwala, ze spodziewalem sie troche wiecej zakaldow live... po prawej wymienione jest moze 20% wszystkich zakladow na zywo, kazdy mecz, ktory leci w TV jest na zywo + mecze z tenisa z prawie kazdego turnieju sa na zywo, musisz po prostu sprawdzic czy spotkanie ktore Cie interesuje jest na zywo w trakcie kiedy one trwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jak mozna sprzedac zaklad?? Mozesz zrobic tak przykldad masz meczyk jakis i na druzyne1 masz kurs 1,7 zagrales za 100 po kursie 1,7 mozesz wygrac 70 a jak padnie x lub 2 przegrywasz 100 teraz mozesz zagrac ze druzyna 1 nie wygra jelis zagrasz nie wygra druzyna 1 po kursie mniejszym niz postawiels ze jedynka wygra np 1,6 wtedy bedziesz na + w razie wygrania 1 a na zero w razie x i 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czasem naprawde mozna sie fajnei tym pobawic i miec all green czyli niezaleznie co sie wydazy to i tak mamy + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> podzenienia 100E x 1.7 = 170 E (jedynka) 70E x 1.7 = 119 E (remis/dwa) -50 E mi wychodzi przy x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|