Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#640870 28/08/2006 11:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
Quote
jak mozna sprzedac zaklad??

Mozesz zrobic tak
przykldad masz meczyk jakis
i na druzyne1 masz kurs 1,7
zagrales za 100 po kursie 1,7
mozesz wygrac 70
a jak padnie x lub 2 przegrywasz 100

teraz mozesz zagrac ze druzyna 1 nie wygra
grasz za 70(zobowiazanie) ze nie bedzie 1 po kursie 1,7 i masz zaklad taki ze nic nie wygrasz i nic nie stracisz niezaleznie od rezultatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jelis zagrasz nie wygra druzyna 1 po kursie mniejszym niz postawiels ze jedynka wygra np 1,6 wtedy bedziesz na + w razie wygrania 1 a na zero w razie x i 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czasem naprawde mozna sie fajnei tym pobawic i miec all green czyli niezaleznie co sie wydazy to i tak mamy + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

podzenienia

Bonus: Unibet
#640871 28/08/2006 12:14
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Spredaż zakładu to nie to co w GB, tylko gra na lay okreslana jest jako sprzedaż zakładu.

#640872 29/08/2006 09:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Jezeli wplacalem juz karta i MB i teraz zrobie depozyt poprzez Neteller, bede mogl wyplacic calosc na MB ? (oczywiscie po zagraniu zakladu)

#640873 29/08/2006 09:34
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Jezeli wplacalem juz karta i MB i teraz zrobie depozyt poprzez Neteller, bede mogl wyplacic calosc na MB ? (oczywiscie po zagraniu zakladu)

Nie - najpierw wypłać na Netellera przynajmniej kwotę, którą wpłacałeś, a później resztę w dowolny sposób (np. na MB).

#640874 29/08/2006 10:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
dzisaij jak sie zalogowalem pojawila sie informacja ze jak potwierdze swoj adres zamieszkania to mi dadza 5 funtów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#640875 29/08/2006 10:59
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Hehe, fajny sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#640876 31/08/2006 18:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne?

#640877 31/08/2006 19:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne?

wpisz w pole POLECAJ I ZARABIAJ ten kod:WYCJNQ7MG dostaniesz 29 euro, po uzbieraniu 50 pkt betfair

#640878 01/09/2006 07:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,533
Likes: 11
Quote
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne?

Wpisz taki kod.VKVNHGJVL .Zbierz 50 punktow co raczej nie powinno sprawic trudnosci

Kod &#8216;Polecaj i Zarabiaj&#8217;:VKVNHGJVL

Trzeba go wpisac dokladnie bo nie da sie poprawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#640879 01/09/2006 08:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Jak zdobywać te punkty?

#640880 01/09/2006 09:58
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Punkty zdobywasz wygrywając pieniądze/bądź je przegrywając tongue

#640881 01/09/2006 10:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
Jak zdobywać te punkty?

mniej wiecej wychodzi, ze za kazde wygrane/przegrane 3 euro dostajesz 1 pkt

#640882 01/09/2006 10:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
Quote
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne?

Wpisz taki kod.xxxxxxxxxxx .Zbierz 50 punktow co raczej nie powinno sprawic trudnosci

Kod &#8216;Polecaj i Zarabiaj&#8217;:xxxxxxxxx

Trzeba go wpisac dokladnie bo nie da sie poprawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

heh, nie lubie takich ludzi, ktorzy robia to co Ty teraz zrobiles, moze zasmiecmy temat i niech kazdy napisze swoj kod? ja uznaje zasade, kto pierwszy ten lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


PS

zapisz sie uzywajac mojego kodu, a po zdobyciu 50 pkt betfair dostaniesz dodatkowy bonus ode mnie w wysokosci 10 euro

#640883 01/09/2006 10:28
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
ja wpisalem kod (ktos mi z forum podeslal) zdobylem juz ponad 50 pkt i nic... w tej chwili mam ponad 80, kiedy mi dopisza jakis bonus?

#640884 01/09/2006 10:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Quote
Quote
Witam, chciałem zarejestrować się w Betfair i w formularzu rejestracyjnym jest pole kod promocji, czy są teraz jakieś promocje od depozytu bąź inne?

Wpisz taki kod.VKVNHGJVL .Zbierz 50 punktow co raczej nie powinno sprawic trudnosci

Kod &#8216;Polecaj i Zarabiaj&#8217;:VKVNHGJVL

Trzeba go wpisac dokladnie bo nie da sie poprawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Za takie coś należy Ci się ban.
Jest to niezgodne z regulaminem forum.
Chyba moderatorzy nie odwiedzają tego działu zbyt często.

#640885 01/09/2006 12:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
witam
mam takie pytanko :
jak mozna sprawdzic, ktore zdarzenie na betfair bedzie mozna obstawiac na zywo ? ja osobiscie nie dopatrzylem sie na stronie jakiejs informacji, oznaczenia etc ktore wskazywalo by na to ze mozna bedzie obstawiac rowniez w trakcie spotkania...


pozdrawiam

#640886 01/09/2006 14:04
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Po prawej stronie masz zakładkę"Dzisiaj w grze" tam masz to co dziś będzie Live.

#640887 02/09/2006 12:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
tylko te zaklady sa dostepne na zywo ? to w sumie malo troche... myslalem z poczatku ze na zywo mozna grac te, ktore widnieja na stronie glownej, w sumie nie gralem jeszcze na betfair, ale ludzie tak ta gielde chwala, ze spodziewalem sie troche wiecej zakaldow live...

#640888 02/09/2006 12:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
tylko te zaklady sa dostepne na zywo ? to w sumie malo troche... myslalem z poczatku ze na zywo mozna grac te, ktore widnieja na stronie glownej, w sumie nie gralem jeszcze na betfair, ale ludzie tak ta gielde chwala, ze spodziewalem sie troche wiecej zakaldow live...

po prawej wymienione jest moze 20% wszystkich zakladow na zywo, kazdy mecz, ktory leci w TV jest na zywo + mecze z tenisa z prawie kazdego turnieju sa na zywo, musisz po prostu sprawdzic czy spotkanie ktore Cie interesuje jest na zywo w trakcie kiedy one trwa

#640889 02/09/2006 17:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
jak mozna sprzedac zaklad??

Mozesz zrobic tak
przykldad masz meczyk jakis
i na druzyne1 masz kurs 1,7
zagrales za 100 po kursie 1,7
mozesz wygrac 70
a jak padnie x lub 2 przegrywasz 100

teraz mozesz zagrac ze druzyna 1 nie wygra

jelis zagrasz nie wygra druzyna 1 po kursie mniejszym niz postawiels ze jedynka wygra np 1,6 wtedy bedziesz na + w razie wygrania 1 a na zero w razie x i 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czasem naprawde mozna sie fajnei tym pobawic i miec all green czyli niezaleznie co sie wydazy to i tak mamy + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

podzenienia

100E x 1.7 = 170 E (jedynka)
70E x 1.7 = 119 E (remis/dwa)

-50 E mi wychodzi przy x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Lukasz111, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, 11kera11, rymoholik, forty, bukma), 2,693 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1