|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549 |
nie mozliwe bo wlasnei sprawdzilem u kmpla w tej chwili moje konto i u niego z moim konte jest wszystko ok !!!! jest na koncie tyle ile powinno byc i moge sie wylogowac, ustawienia sa te same wersja firefoxa ta sama wiec nic nie kumam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11 |
Dostałem czzapeczke i podkładke z Betfair , dostał ktoś jeszcze ? miła niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Koszulka tez byla. Chyba,ze Ci ktos skubnol z paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a za co daja takie gadzety?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11 |
a za co daja takie gadzety? Roznie.Za udzial w konkursach przez nich sponsorowanych i zajecie dobrego miejsca,za prowadzenie konkursow.Za to,ze gra sie duzo u nich.I pewnie za jeszcze wiele innych rzeczy. Z ciekawostek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To juz koszulka 8 bukmachera jaka mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
daaawno tam nie grałem. mają polski saport? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polska@betfair.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
Ja tez mam dziwny problem po dzisiejszym, gralem mecz Tursunova z A. Waske. Miałem na koncie 13.10 euro, postawiłem na Tursinova za 4 euro , w trakcie meczu skontrowalem za cala pozostala kase (9.10) na Waske. Tursinov przegraljednak na koncie mam jakies grosze zamiast zysku z kuponu na Tursinova. Czemu ? Ano okazało się że że kupon na Waske (za 9.10) postawiłem 2 razy, co jest bzdurą. Po pierwsze na pewno nie stawiałem, po drugie nie miałem pieniędzy na koncie zeby postawić. Mail do supportu juz poszedł. Zobaczymy co dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
kiedyś była tak promocja , że dawali 10 Euro bez depozytu. Skorzystałem z tego i nie robiłem później żadnych depozyów. Wiecie może, czy jak do nich napiszę z prośbą o zamknięcie konta, to zamkną ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chciałbym się zapiać, ale jako polecony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />( nie chcę zakładać drugiego konta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
[q]w trakcie meczu skontrowalem [/q] zależy po jakim kursie
[q]przegraljednak na koncie mam jakies grosze zamiast zysku z kuponu na Tursinova. Czemu ?[/q]
dlatego, ze w przeciwienstwie do zakladow u tradycyjnych bukmacherow obstawiajac w dwie rowne strony( np. na gospodarzy , a potem na gości), tzn. najpierw na jednego zawodnika/druzyne, a potem na druga obstawiasz tak naprawdę na tym samym rynku i obstawiając w druga stonę system korzysta z ZAKŁADANEGO ZYSKU z pierwszego zakładu granego w przeciwna stronę.
[q]nie miałem pieniędzy na koncie zeby postawić[/q]
patrz odpowiedź powyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
kiedyś była tak promocja , że dawali 10 Euro bez depozytu. Skorzystałem z tego i nie robiłem później żadnych depozyów. Wiecie może, czy jak do nich napiszę z prośbą o zamknięcie konta, to zamkną ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chciałbym się zapiać, ale jako polecony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />( nie chcę zakładać drugiego konta) jeśli juz raz skorzystałes z promocji na Betafir to nie bedziesz mógł juz brac udziału w innej; z wyjatkiem sytuacji kiedy to ty będziesz polecał ( a nie jako polecony)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
witam mam 2 problem i prosze o porade
2.mialem na koncie 25funtow obstawilem mecz za 17 i ku moemu zdziwieniu na koncie mam 0.00 ?!?!?!? dlaczego???? dokładnie powiedz jak, co i po jakim kursie zagrałes te 17 funtów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
Hmmm, to nadal nie tlumaczy czemu mam postawiony 2 x kupon na Waske, jestem prawie na 100% pewny że nic takiego nie miało miejsca, problem teraz w tym jak to udowodnic supportowi skoro argument ze miałem puste konto juz nie zadziała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
nie ma co kontra superowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
hm moze to bylo tak ze jak postawiles ten zaklad za 9,1 na kurs 1,1 to Ci sie pojawila kasa na koncie bo tu jest tak ze jak sie postawi zaklad na 1 i 2 to czesc kwoty jest wyplacana (tak jak sie gra na wygra i nie wygra jednoczesie) i jak sie pojawila to zagrales jeszcze raz na Wasake ?
po zargraniu tych dwuch kuponow za 4 i 9,1 przy wygranej tursuowa bylbys -3 (okolo) i przy wygranej wasake tez -3 (okolo) i zwrocili by Ci kolo 9 bo zagrales w sumie a 13 (4+9)
mozle kliknoels i zaklad drugi raz ?
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
hehe, 1,11 i 2,46 - prawie jak surebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Witam.
Ja mam pytanie o mecz Gimnasia LP-Boca Juniors. Czy ktos stawial na to spotkanie i ma rozliczony zaklad? Lub czy ktos sie orientuje (czyt. mial podobna sytuacje) ile sie czeka na zwrot?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Pierwsz raz zaczynam swoja zabawe z betfair, powiedzcie mi, zrobilem przelew bankowy w poniedzialek kolo poludnia, jak dlugo kasa idzie na konto? Kiedy moge sie spodziewac pieniedzy i jaki jest sposob przewartosciowania z PLN na euro?
Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Za to,ze gra sie duzo u nich.I pewnie za jeszcze wiele innych rzeczy. Ja u nich bardzo dużo gram(praktycznie teraz tylko tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a nic jeszcze nie dostałem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Toś Ty prawdziwy kolekcjoner koszulek bukowskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
To ja tez zadam pytanie
Mozna gdzies przeczytac ile osob zapisalo sie z mojego kodu polecaj i zarabiaj ? Albo jak im idzie albo cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348 |
nie ma co kontra superowa Kontra jak kontra, wolałem byc 3 euro w plecki niż 4, chyba nikt już nie wierzył że Tursunov cokolwiek wywalczy. To co potem sie zdażyło to zakrawa na cud pański <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Anyway, caly czas odpowiedzi zadnej nie dostalem od supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
spoko sam nieraz robie podobne kontry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obstawaijac na zywo niekiedy trzeba miec mocne nerwy!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka