Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#640930 12/09/2006 19:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
nie mozliwe bo wlasnei sprawdzilem u kmpla w tej chwili moje konto i u niego z moim konte jest wszystko ok !!!! jest na koncie tyle ile powinno byc i moge sie wylogowac, ustawienia sa te same wersja firefoxa ta sama wiec nic nie kumam

Bonus: Unibet
#640931 12/09/2006 19:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
Quote
Dostałem czzapeczke i podkładke z Betfair , dostał ktoś jeszcze ? miła niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Koszulka tez byla.

Chyba,ze Ci ktos skubnol z paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#640932 12/09/2006 19:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a za co daja takie gadzety?

#640933 12/09/2006 20:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491
Likes: 11
Quote
a za co daja takie gadzety?


Roznie.Za udzial w konkursach przez nich sponsorowanych i zajecie dobrego miejsca,za prowadzenie konkursow.Za to,ze gra sie duzo u nich.I pewnie za jeszcze wiele innych rzeczy.


Z ciekawostek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
To juz koszulka 8 bukmachera jaka mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#640934 12/09/2006 20:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Quote
daaawno tam nie grałem. mają polski saport? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

polska@betfair.com

#640935 12/09/2006 21:10
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Ja tez mam dziwny problem po dzisiejszym, gralem mecz Tursunova z A. Waske. Miałem na koncie 13.10 euro, postawiłem na Tursinova za 4 euro , w trakcie meczu skontrowalem za cala pozostala kase (9.10) na Waske. Tursinov przegraljednak na koncie mam jakies grosze zamiast zysku z kuponu na Tursinova. Czemu ? Ano okazało się że że kupon na Waske (za 9.10) postawiłem 2 razy, co jest bzdurą. Po pierwsze na pewno nie stawiałem, po drugie nie miałem pieniędzy na koncie zeby postawić. Mail do supportu juz poszedł. Zobaczymy co dalej.

#640936 12/09/2006 21:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
kiedyś była tak promocja , że dawali 10 Euro bez depozytu. Skorzystałem z tego i nie robiłem później żadnych depozyów. Wiecie może, czy jak do nich napiszę z prośbą o zamknięcie konta, to zamkną ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chciałbym się zapiać, ale jako polecony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />( nie chcę zakładać drugiego konta)

#640937 12/09/2006 21:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
[q]w trakcie meczu skontrowalem [/q]
zależy po jakim kursie

[q]przegraljednak na koncie mam jakies grosze zamiast zysku z kuponu na Tursinova. Czemu ?[/q]

dlatego, ze w przeciwienstwie do zakladow u tradycyjnych bukmacherow obstawiajac w dwie rowne strony( np. na gospodarzy , a potem na gości), tzn. najpierw na jednego zawodnika/druzyne, a potem na druga obstawiasz tak naprawdę na tym samym rynku i obstawiając w druga stonę system korzysta z ZAKŁADANEGO ZYSKU z pierwszego zakładu granego w przeciwna stronę.

[q]nie miałem pieniędzy na koncie zeby postawić[/q]

patrz odpowiedź powyżej

#640938 12/09/2006 21:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
kiedyś była tak promocja , że dawali 10 Euro bez depozytu. Skorzystałem z tego i nie robiłem później żadnych depozyów. Wiecie może, czy jak do nich napiszę z prośbą o zamknięcie konta, to zamkną ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chciałbym się zapiać, ale jako polecony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />( nie chcę zakładać drugiego konta)

jeśli juz raz skorzystałes z promocji na Betafir to nie bedziesz mógł juz brac udziału w innej; z wyjatkiem sytuacji kiedy to ty będziesz polecał ( a nie jako polecony)

#640939 12/09/2006 21:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
witam mam 2 problem i prosze o porade

2.mialem na koncie 25funtow obstawilem mecz za 17 i ku moemu zdziwieniu na koncie mam 0.00 ?!?!?!? dlaczego????

dokładnie powiedz jak, co i po jakim kursie zagrałes te 17 funtów.

#640940 12/09/2006 22:53
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Hmmm, to nadal nie tlumaczy czemu mam postawiony 2 x kupon na Waske, jestem prawie na 100% pewny że nic takiego nie miało miejsca, problem teraz w tym jak to udowodnic supportowi skoro argument ze miałem puste konto juz nie zadziała.

#640941 12/09/2006 23:00
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348

#640942 13/09/2006 00:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
nie ma co kontra superowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

hm moze to bylo tak ze jak postawiles ten zaklad za 9,1 na kurs 1,1 to Ci sie pojawila kasa na koncie
bo tu jest tak ze jak sie postawi zaklad na 1 i 2 to czesc kwoty jest wyplacana (tak jak sie gra na wygra i nie wygra jednoczesie)
i jak sie pojawila to zagrales jeszcze raz na Wasake ?

po zargraniu tych dwuch kuponow za 4 i 9,1
przy wygranej tursuowa bylbys -3 (okolo)
i przy wygranej wasake tez -3 (okolo)
i zwrocili by Ci kolo 9 bo zagrales w sumie a 13 (4+9)

mozle kliknoels i zaklad drugi raz ?

powodzenia

#640943 13/09/2006 09:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
hehe, 1,11 i 2,46 - prawie jak surebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640944 13/09/2006 11:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Witam.

Ja mam pytanie o mecz Gimnasia LP-Boca Juniors. Czy ktos stawial na to spotkanie i ma rozliczony zaklad? Lub czy ktos sie orientuje (czyt. mial podobna sytuacje) ile sie czeka na zwrot?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#640945 13/09/2006 14:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Pierwsz raz zaczynam swoja zabawe z betfair, powiedzcie mi, zrobilem przelew bankowy w poniedzialek kolo poludnia, jak dlugo kasa idzie na konto? Kiedy moge sie spodziewac pieniedzy i jaki jest sposob przewartosciowania z PLN na euro?

Dzieki

#640946 13/09/2006 14:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
Za to,ze gra sie duzo u nich.I pewnie za jeszcze wiele innych rzeczy.

Ja u nich bardzo dużo gram(praktycznie teraz tylko tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a nic jeszcze nie dostałem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Toś Ty prawdziwy kolekcjoner koszulek bukowskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#640947 13/09/2006 14:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
To ja tez zadam pytanie

Mozna gdzies przeczytac ile osob zapisalo sie z mojego kodu polecaj i zarabiaj ? Albo jak im idzie albo cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640948 13/09/2006 14:42
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
Quote
nie ma co kontra superowa

Kontra jak kontra, wolałem byc 3 euro w plecki niż 4, chyba nikt już nie wierzył że Tursunov cokolwiek wywalczy. To co potem sie zdażyło to zakrawa na cud pański <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Anyway, caly czas odpowiedzi zadnej nie dostalem od supportu.

#640949 13/09/2006 14:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
spoko sam nieraz robie podobne kontry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Obstawaijac na zywo niekiedy trzeba miec mocne nerwy!!

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1