Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#640970 17/09/2006 21:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
Ciekawe czy kiedys zrobia mozliwosc wyplaty na polskie konto bankowe (za free). Bo ten przelew miedzynarodowy strasznie drogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Poki co wyplacam zwrot na karte (dwa dni czekalem ostatnio) ale przy wiekszych kwotach wolalbym na konto..

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#640971 18/09/2006 12:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
witam
czy wie ktos gdzie znalesc linka z opisem wszystkich promocji dla nowych uzytkownikow w jezyku polskim ?

pozdrawiam

#640972 18/09/2006 13:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
przepraszam, ze pisze jeszcze jednego posta, ale nie moge tego wyzej edytowac a mam pewien problem a konkretnie to :



cala strone betfair.com mam w jezyku polskim, lecz gdy wchodze w zakalke "pomoc" wiekszosc informacji jest w jezykach innym niz polski, . czy jest "gdzies" dostepna pomoc calkowicie w jezyku polskim ?

z gory dzienki za pomoc

#640973 18/09/2006 14:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
happymetal z promocji to chyba najlepsza jest ta "polecaj i zarabiaj" Ty i osoba ktorej wpsizesz kod dostaja po 30 ojro
warunki promocji http://www.referandearn.com/index.pl.html , http://www.referandearn.com/comp_1.pl.html <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jak chesz to moge Ci podac kod swoj (zglos sie na priv) albo popros kogos innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a co do pomocy to poprostu czesc pomocy nie jest spolszczona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam !

#640974 18/09/2006 15:38
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Mam takie pytanie związane z Betfair ?

[Linked Image]

Zakładając, że chciałbym zagrać na wynik 0-0, to po jakim najwyższym kursie mogę to zagrać ? 7.6 czy 8.8 ? Bo jeżeli po 7.6 to rozumiem co i jak. A jeżeli po 8.8 to jaki by musiał paść wynik abym wygrał ? Krótko pisząć chodzi mi o to jaka jest różnica między "wygra" a "nie wygra".

#640975 18/09/2006 15:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Jak wbijesz po lewej to obstawiasz, ze bedzie 0 :0 @7,6.
Jak wbijasz po prawiej to obstawiasz, ze nie bedzie 0 :0 @ 8.2
zamieniajac sie w bukmachera czyli zobowiazujesz sie komus zaplacic po kursie 8,2.

#640976 18/09/2006 15:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Rejestruje się. Jak ktoś chce żebym skorzystał z jego polecenia (kodu) , proszę składać propozycje na priv

#640977 18/09/2006 18:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
nie moge wyplacic kasy!. Jakies 2 tyg temu wplacilem 30 euro w tej chwili mam na koncie 109 euro (miedzyczasie raz wyplacalem 30 euro) teraz chcialem wyplacic przez moneybookers tak jak wplacalem wczesniej, wyskakuje komunikat: "za pomocą tej metody nie mozna wyplacic wiecej niz 0 euro do momentu wyrownania salda netto depozytu za pomocą innych metod platnosci"

#640978 18/09/2006 18:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
wplacales rowniez inna metoda niz moneybookers? jesli tak to musisz "wyzerowac" najpiew tamte zeby moc wyplacac przez MB

#640979 18/09/2006 20:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Zostac_modem...kilka stron wczesniej przedstawilem graficzna wersje wystawiania/akceptowania kursów, warto zajrzec

#640980 20/09/2006 09:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ja też się rejestruje się. Jak ktoś chce żebym skorzystał z jego kodu , proszę go podać na priv

#640981 20/09/2006 10:56
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2
Witam,
Jestem "nowy" na tym forum i przyznaje ze nigdy nie gralem u bukow internetowych. Dotychczas bawilem sie tylko w STS.
Chcialbym zaczac grac na powaznie u ktoregos solidnego buka.
Kumpel-stary wyga, polecil mi Betfair, twierdzi ze maja najlepsze kursy na rynku, sa wiarygodni i rzetelni i nie robia "walkow" jak niektorzy. Zanim zaczne grac chcialbym takze poznac Wasza opinie. (kod promocyjny juz mam).

#640982 20/09/2006 11:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,685
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,685
Likes: 12
Quote
Witam,
Jestem "nowy" na tym forum i przyznaje ze nigdy nie gralem u bukow internetowych. Dotychczas bawilem sie tylko w STS.
Chcialbym zaczac grac na powaznie u ktoregos solidnego buka.
Kumpel-stary wyga, polecil mi Betfair, twierdzi ze maja najlepsze kursy na rynku, sa wiarygodni i rzetelni i nie robia "walkow" jak niektorzy. Zanim zaczne grac chcialbym takze poznac Wasza opinie. (kod promocyjny juz mam).

To 3 część o firmie Betfair wystarczy chyba ja przejrzeć i będziesz wiedział jaka jest opinia użytkowników.

#640983 20/09/2006 11:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
cala strone betfair.com mam w jezyku polskim, lecz gdy wchodze w zakalke "pomoc" wiekszosc informacji jest w jezykach innym niz polski, . czy jest "gdzies" dostepna pomoc calkowicie w jezyku polskim ?

z gory dzienki za pomoc [/quote]

Sprawdzilem to u siebie i ja mam cala Pomoc po polsku...ktore punkty masz w innych jezykach?

#640984 20/09/2006 11:15
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
Witam,
Jestem "nowy" na tym forum i przyznaje ze nigdy nie gralem u bukow internetowych. Dotychczas bawilem sie tylko w STS.
Chcialbym zaczac grac na powaznie u ktoregos solidnego buka.
Kumpel-stary wyga, polecil mi Betfair, twierdzi ze maja najlepsze kursy na rynku, sa wiarygodni i rzetelni i nie robia "walkow" jak niektorzy. Zanim zaczne grac chcialbym takze poznac Wasza opinie. (kod promocyjny juz mam).

pod opinia twojego kumpla o betfair to sie moge podpisac obiema rekami. dla mnie number 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#640985 20/09/2006 11:41
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Quote
Quote
Witam,
Jestem "nowy" na tym forum i przyznaje ze nigdy nie gralem u bukow internetowych. Dotychczas bawilem sie tylko w STS.
Chcialbym zaczac grac na powaznie u ktoregos solidnego buka.
Kumpel-stary wyga, polecil mi Betfair, twierdzi ze maja najlepsze kursy na rynku, sa wiarygodni i rzetelni i nie robia "walkow" jak niektorzy. Zanim zaczne grac chcialbym takze poznac Wasza opinie. (kod promocyjny juz mam).

pod opinia twojego kumpla o betfair to sie moge podpisac obiema rekami. dla mnie number 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dokładnie, ale musisz pamiętać, że tylko single.

#640986 20/09/2006 13:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Mam konto w Moneybookers ale jest ono w złotówkach. Czy moge z niego zrobić przelew do Betfair i czy dostane także pięniązki z kodu polecającego ?? Oni te pieniądze przewaluowują tak ?? Dzieki za szybka odpowiedź

#640987 20/09/2006 13:49
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
Mam konto w Moneybookers ale jest ono w złotówkach. Czy moge z niego zrobić przelew do Betfair i czy dostane także pięniązki z kodu polecającego ?? Oni te pieniądze przewaluowują tak ?? Dzieki za szybka odpowiedź

znalazlem to w profilu mojego konta (odnosnie Moneybookers)
"Uwaga &#8212; waluta konta, na które przekazywane są środki, musi być taka sama jak waluta konta Betfair wybrana przez użytkownika." co znaczy ze nie bedzie przewalutowania...

co do kodu polecajacego to jest jasno napisane ze akceptuja wszystko z wyjatkiem monyebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#640988 20/09/2006 13:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam konto w Moneybookers ale jest ono w złotówkach. Czy moge z niego zrobić przelew do Betfair i czy dostane także pięniązki z kodu polecającego ?? Oni te pieniądze przewaluowują tak ?? Dzieki za szybka odpowiedź

kase z mb do betfair wyslesz bez problemu, ale o kasie za kod polecajacego zapomnij, poczytaj regulamin to dowiesz sie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wplaty przez mb ze wzgledow bezpieczenstwa nie podlegaja promocji)

#640989 20/09/2006 13:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Przelewem z moneybookers nie dostaniesz bonusa z kodu polecającego.Przeczytaj info o bonusie
pozdrawiam

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, aker, burbon), 651 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,599
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1