|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
dz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
korzystal ktos z www.biggerbonus.com [ biggerbonus.com] ??? przy wplacie 50$ daya next 50$ gratis... chce tam wplacic te 50$ tylko nie wiem czy ten biggerbonus yest godny zaufania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? przy wplacie 50$ dostajesz 25% od bb i 5$ od bodoga, jak Ci wyszlo, ze dostaniesz 50$ ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polecam skorzystac z promo wplacasz 100$ i dostajesz drugie 100$, poszukaj linka do tego promo w tym temacie (o ile to jeszcze aktualne jest)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
nom rabnelo mi sie fakt 25$, interesujacy yest yednak fakt (albo yestem slepy) iz nie ma nic o obrocie, yest yedynie o o tym iz trzeba obrocic 10% signup bonus od bodoga (5 razy). Swoya droga yai yest sens brania bonusu w wysokosci 10% i obracania go na sume 275USD przy tak maley wplacie?
Korzystal ktos z tego biggerfbonusa? ile nalezy obrocic otrzymanymi 25$?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
otrzymać można do 100$, a ile razy można obrócić to nie wiem, ale nie jest to duża ilość - w każdym razie na bieżąco można te kwoty oglądać w sekcji My Account
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
nie moge zrobic depozytu karta visa electron z inteligo - czy ktos juz zrobil depozyt za pomoca tej karty ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
ja wplacalem netellerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Siemanko, wlasnie wplacilem tam 100$ korzystayac z bonusu www.1bodogfree100.com [ 1bodogfree100.com] , bonus automatycznie dali na konto. Tylko mam male pytanie gdzie zmienic wyswietlanie kursow na 'normalne' tzn typu 1.2 a nie zadne moneyline ; )?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Siemanko, wlasnie wplacilem tam 100$ korzystayac z bonusu www.1bodogfree100.com [ 1bodogfree100.com] , bonus automatycznie dali na konto. Tylko mam male pytanie gdzie zmienic wyswietlanie kursow na 'normalne' tzn typu 1.2 a nie zadne moneyline ; )? Chodzi o decimal? o ile pamietam jak tam gralem to nie mozesz tego zmienic ja korzystalem z tego przelicznika https://www.mecz.pl/index.php?dzial=kalkulator
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Oki dzieki wielkie Loony, szxkoda ze nie da rady zmienic yakos nie moge sie przyzwyczaic do tego, coz trzeba bedzie sie pomeczyc troche i po obrocie uciekac stamtad ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
ja tez się zapisałem z tego linka 100% ale mi nie dali żadnego bonusa. Ile odpisuja na maile??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
hmh Ya sie zapisywalem dzisiay rano, wplacilem 100$ nettleterem i od razu na koncie mialem 200$.
Yuru yaka metoda wplacales do nich kesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
ja wpłacałem przez mb. już dodali bonus a na maila odpowiedzieli w ciągu 5 minut. Więc narazie bardzo fajnie:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
nom wszystko faynie tylko widac ze skoncentrowani sa na amerykanski rynek bo oferta na pilke to szkoda gadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
hmh Ya sie zapisywalem dzisiay rano, wplacilem 100$ nettleterem i od razu na koncie mialem 200$.
Yuru yaka metoda wplacales do nich kesz? wystarczylo sie zapisac z tamtego linka czy trzeba wpisac kod?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
czy można mieć konto w euro w bodog ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Alfa zadnego kodu nie wpisywalem po prostu zapisalem sie z tamtego linka i bonusik od razu na koncie sie pojawil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz tylko coby szczescie dopisalo i zrobic obrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo oferte na europeyski rynek maya skapa, za to yak siedzi ktos w US to znaydzie bez problemu cos dla siebie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
A po jakich kursach trzeba obrocic ten bonus? I czy jest na to jakis okreslony czas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Nie ma minimalnego kursu do obrotu. O czasie też nic nie słyszałem, możesz spokojnie obracać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka