Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#641431 06/10/2006 20:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Właśnei wypłacili POLECAM buka:)

Bonus: Unibet
#641432 23/10/2006 13:46
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Mam taki problem.Wpłaciłem do nich 100$ dostałem 100$ postawiłem zakłady na łączną sumę pzrekraczająca 1000$ i zleciłem wypłatę wczoraj na MB.No i teraz zaczynają się schody...
Dostałem od nich dzisiaj mejla ,że moje konto zostało tymczasowe zablokowane z powodu podobnych danych innego usera i proszą o weryfikację poprzez wysłanmnie do nich FAXU!!! z podpisanym dokumentem tożsamości.
Oczywiście mam u nich TYLKO i wyłącznie jedno konto,więc wysłałem do nich mejla ze skanem mojego dowodu osobistego no i czekam na odpowiedź.
Czy ktoś miał podobną sytuację w tym buku i czy wysyłał FAX do nich?? CZy taki FAX jest niezbędny do wypłaty??
Trochę się wkurzyłem na całą tą sytuację. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#641433 23/10/2006 13:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam taki problem.Wpłaciłem do nich 100$ dostałem 100$ postawiłem zakłady na łączną sumę pzrekraczająca 1000$ i zleciłem wypłatę wczoraj na MB.No i teraz zaczynają się schody...
Dostałem od nich dzisiaj mejla ,że moje konto zostało tymczasowe zablokowane z powodu podobnych danych innego usera i proszą o weryfikację poprzez wysłanmnie do nich FAXU!!! z podpisanym dokumentem tożsamości.
Oczywiście mam u nich TYLKO i wyłącznie jedno konto,więc wysłałem do nich mejla ze skanem mojego dowodu osobistego no i czekam na odpowiedź.
Czy ktoś miał podobną sytuację w tym buku i czy wysyłał FAX do nich?? CZy taki FAX jest niezbędny do wypłaty??
Trochę się wkurzyłem na całą tą sytuację. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

wyslij ten fax i bedzie po sprawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli masz faktycznie jedno konto (a mysle, ze masz na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) to swoja kase na pewno zobaczysz, a jak nie masz skad FAXu wyslac to polecam moneybookers do tego, oni maja opcje wysylania faxu, kosztuje to cos kolo 2 zeta, Ty im wysylasz plik e-mailem, a oni to wysylaja faxem

#641434 23/10/2006 18:11
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Jak na razie ,żadnego odzewu od nich.Zaczynam się martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />ć o swoją kasę.Panowie ,jęsli ktoś ma podobną sytuację to neich ją opisze.Czekam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#641435 23/10/2006 18:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Elninio mnie też prosili o fax ale w zupełności skany na maila wystarczyły. Sprawdź na stronie po zalogowaniu, bo oni poza mailami to odpisują Ci na Twój mailbox w ich serwisie. Nie bój żaby to poważna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#641436 23/10/2006 19:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Jak na razie ,żadnego odzewu od nich.Zaczynam się martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />ć o swoją kasę.Panowie ,jęsli ktoś ma podobną sytuację to neich ją opisze.Czekam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

ja wplacilem w niedziele, zagralem kubice...siadlo i odrazu wyplacilem w 15 minut poszlo bez skanow, polecam tego buka!

#641437 23/10/2006 19:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
mam pytanie ! jak wplace 100$ poprzez moneybookers to dostane + 100 $ i teraz mam pytanie. Ile razy nalezy obrocic to kwote przed wyplatą i czy jest jakis kurs minimalny ?

#641438 23/10/2006 19:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Aha i do kiedy jest ta promocja ?

#641439 23/10/2006 20:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
jakby ktoś chciał wyciągnąć z bodoga troche więcej to przez zabawe z referalem bonus moze wynieśc troche więcej, i mogą skorzystać 2 osoby, a przy okazji obrót mniejszy
PLUSY
-bonus max 250$ do wyciągnięcia na dwóch
-dla wpłacającego obrót 550 przy wpłacie mb , a nie 1000
MINUSY
-zeby zabawa miała sens należałoby by wpłacic max dla tej promocji czyli 500$

Gdyby ktoś chciał w ten sposób załozyć konto na bodogu zapraszam na priv (kase za refa przyznają od razu po depozycie i wtedy bym oddał ugadaną część zysku z refa, ale w przypadku ze tak powiem osób pewnych i sprawdzonych moge pieniądz przerzucić na mb jeszcze przed depozytem)
pozdr Gryzonko

-----------------------------------------------------------
REFER YOUR FRIENDS AND EARN $$$$

Earn up to $200 cash for each friend you refer to Bodog Sportsbook, Casino and Poker Room!

After your friends sign-up and deposit a minimum of $20, you'll earn 40% of their first deposit (up to a maximum bonus of $200)!- do tego dochpodzi jeszcze 10% od depozytu

#641440 24/10/2006 09:22
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Jak na razie ,żadnego odzewu od nich.Zaczynam się martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />ć o swoją kasę.Panowie ,jęsli ktoś ma podobną sytuację to neich ją opisze.Czekam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Wszystko się wyjaśniło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Pieniądze na MB dostałem po weryfikacji konta(wystarczył mejl ze skanem dowodu osobistego, nie musi być fax) natomiast konta nie odblokowali mi nie wiadomo czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Jednak najważniejsze to ,że <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />się zgadza więc mówie temu bukowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#641441 25/10/2006 00:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Quote
Quote
Jak na razie ,żadnego odzewu od nich.Zaczynam się martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />ć o swoją kasę.Panowie ,jęsli ktoś ma podobną sytuację to neich ją opisze.Czekam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Wszystko się wyjaśniło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Pieniądze na MB dostałem po weryfikacji konta(wystarczył mejl ze skanem dowodu osobistego, nie musi być fax) natomiast konta nie odblokowali mi nie wiadomo czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Jednak najważniejsze to ,że <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />się zgadza więc mówie temu bukowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

LOL mi zrobili tak samo. Zablokowali podczas procesu wyplacania. Wyslalem skan dowodu ale konta juz nie odblokowali. Zapytalem ich czemu a oni, jesli dobrze zrozumialem napisali ze "ktos z mojego sasiedztwa" (uzyli sformuowania "similiar geographical location") gral podobnie (tu uzyli slow "... and similiar play). Bardzo mnie to ubawilo ale tez nie przejalem sie tym gdyz nie mam zamiaru tak wiecej grac z taka oferta. Buki amerykanskie powinny byc teraz bardziej pokorne i powoli wdrazac europejski system obslugi jak i oferte. Wiadomo dlaczego ...

#641442 25/10/2006 09:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Mam pytanie rejestrowalem sie ze storony www.1bodogfree100.com [1bodogfree100.com] i chce wplacic karta jeszcze tego nie zrobilem ale w polu deposit pisze na gorze ze bonus 10 % od wplaty czy to normalne czy jak wplace 100$ to dostane drugie 100$?? Prosze pilnie o odpowiedz. Dzieki

#641443 25/10/2006 09:09
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Mam pytanie rejestrowalem sie ze storony www.1bodogfree100.com [1bodogfree100.com] i chce wplacic karta jeszcze tego nie zrobilem ale w polu deposit pisze na gorze ze bonus 10 % od wplaty czy to normalne czy jak wplace 100$ to dostane drugie 100$?? Prosze pilnie o odpowiedz. Dzieki

Dostaniesz na pewno 100$ bonusu

#641444 25/10/2006 09:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
a jak nie dostaniesz to napiszesz meila tak jak na bonusowej stronce podaja i bonus 100$ bedzie do 15minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#641445 25/10/2006 09:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Dzieki chlopaki poszlo gladko i odrazu 100$ na koncie--jeszcze raz dzieki

#641446 26/10/2006 18:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Przewertowalem temat i nie jestem pewny do konca jak z wplatami karta. Posiadam ekarte mbanku i normalna kredytowa.
Da rade nimi wpacic?

Moneybookers mam w euro wiec pewnie strace na podwojnym przewalutowaniu.


Dzieki za odpowiedz i rade

#641447 26/10/2006 18:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Wie ktoś może, jak rozliczają NHL, na ilość bramek u/o? Liczy się też dogrywka i karne?

#641448 26/10/2006 20:19
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
istnieje tam w ogole mozliwosc grania podporek w pilce, lub jakies inne opcje niz tylko 1x2?

#641449 26/10/2006 20:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
asghan, przeciez zawsze mozesz zagrac sobie na 1 i X np, tylko musisz dobrze stawki rozłożyć. Jak jest jakieś popularny mecz, albo z popularnej ligi to jest u/o.

Wie ktos moze, jak oni rozliczaja u/o w hokeja? Tzn, liczy się tylko regulaminowy czas gry, czy również i dogrywka.

#641450 26/10/2006 21:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Kadży buk ma swój regulamin odnosnie poszczególnych dyscyplin. W przypadku Bodog w u/o liczy się wynik po dogrywce + 1 gol w przypadku gdy roztrzygają karne.

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, kamel), 2,795 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1