|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Właśnei wypłacili POLECAM buka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Mam taki problem.Wpłaciłem do nich 100$ dostałem 100$ postawiłem zakłady na łączną sumę pzrekraczająca 1000$ i zleciłem wypłatę wczoraj na MB.No i teraz zaczynają się schody... Dostałem od nich dzisiaj mejla ,że moje konto zostało tymczasowe zablokowane z powodu podobnych danych innego usera i proszą o weryfikację poprzez wysłanmnie do nich FAXU!!! z podpisanym dokumentem tożsamości. Oczywiście mam u nich TYLKO i wyłącznie jedno konto,więc wysłałem do nich mejla ze skanem mojego dowodu osobistego no i czekam na odpowiedź. Czy ktoś miał podobną sytuację w tym buku i czy wysyłał FAX do nich?? CZy taki FAX jest niezbędny do wypłaty?? Trochę się wkurzyłem na całą tą sytuację. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam taki problem.Wpłaciłem do nich 100$ dostałem 100$ postawiłem zakłady na łączną sumę pzrekraczająca 1000$ i zleciłem wypłatę wczoraj na MB.No i teraz zaczynają się schody... Dostałem od nich dzisiaj mejla ,że moje konto zostało tymczasowe zablokowane z powodu podobnych danych innego usera i proszą o weryfikację poprzez wysłanmnie do nich FAXU!!! z podpisanym dokumentem tożsamości. Oczywiście mam u nich TYLKO i wyłącznie jedno konto,więc wysłałem do nich mejla ze skanem mojego dowodu osobistego no i czekam na odpowiedź. Czy ktoś miał podobną sytuację w tym buku i czy wysyłał FAX do nich?? CZy taki FAX jest niezbędny do wypłaty?? Trochę się wkurzyłem na całą tą sytuację. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> wyslij ten fax i bedzie po sprawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli masz faktycznie jedno konto (a mysle, ze masz na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) to swoja kase na pewno zobaczysz, a jak nie masz skad FAXu wyslac to polecam moneybookers do tego, oni maja opcje wysylania faxu, kosztuje to cos kolo 2 zeta, Ty im wysylasz plik e-mailem, a oni to wysylaja faxem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Jak na razie ,żadnego odzewu od nich.Zaczynam się martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />ć o swoją kasę.Panowie ,jęsli ktoś ma podobną sytuację to neich ją opisze.Czekam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Elninio mnie też prosili o fax ale w zupełności skany na maila wystarczyły. Sprawdź na stronie po zalogowaniu, bo oni poza mailami to odpisują Ci na Twój mailbox w ich serwisie. Nie bój żaby to poważna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Jak na razie ,żadnego odzewu od nich.Zaczynam się martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />ć o swoją kasę.Panowie ,jęsli ktoś ma podobną sytuację to neich ją opisze.Czekam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja wplacilem w niedziele, zagralem kubice...siadlo i odrazu wyplacilem w 15 minut poszlo bez skanow, polecam tego buka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
mam pytanie ! jak wplace 100$ poprzez moneybookers to dostane + 100 $ i teraz mam pytanie. Ile razy nalezy obrocic to kwote przed wyplatą i czy jest jakis kurs minimalny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Aha i do kiedy jest ta promocja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
jakby ktoś chciał wyciągnąć z bodoga troche więcej to przez zabawe z referalem bonus moze wynieśc troche więcej, i mogą skorzystać 2 osoby, a przy okazji obrót mniejszy PLUSY -bonus max 250$ do wyciągnięcia na dwóch -dla wpłacającego obrót 550 przy wpłacie mb , a nie 1000 MINUSY -zeby zabawa miała sens należałoby by wpłacic max dla tej promocji czyli 500$
Gdyby ktoś chciał w ten sposób załozyć konto na bodogu zapraszam na priv (kase za refa przyznają od razu po depozycie i wtedy bym oddał ugadaną część zysku z refa, ale w przypadku ze tak powiem osób pewnych i sprawdzonych moge pieniądz przerzucić na mb jeszcze przed depozytem) pozdr Gryzonko
----------------------------------------------------------- REFER YOUR FRIENDS AND EARN $$$$
Earn up to $200 cash for each friend you refer to Bodog Sportsbook, Casino and Poker Room!
After your friends sign-up and deposit a minimum of $20, you'll earn 40% of their first deposit (up to a maximum bonus of $200)!- do tego dochpodzi jeszcze 10% od depozytu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Jak na razie ,żadnego odzewu od nich.Zaczynam się martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />ć o swoją kasę.Panowie ,jęsli ktoś ma podobną sytuację to neich ją opisze.Czekam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wszystko się wyjaśniło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Pieniądze na MB dostałem po weryfikacji konta(wystarczył mejl ze skanem dowodu osobistego, nie musi być fax) natomiast konta nie odblokowali mi nie wiadomo czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jednak najważniejsze to ,że <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />się zgadza więc mówie temu bukowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
Jak na razie ,żadnego odzewu od nich.Zaczynam się martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />ć o swoją kasę.Panowie ,jęsli ktoś ma podobną sytuację to neich ją opisze.Czekam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wszystko się wyjaśniło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Pieniądze na MB dostałem po weryfikacji konta(wystarczył mejl ze skanem dowodu osobistego, nie musi być fax) natomiast konta nie odblokowali mi nie wiadomo czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jednak najważniejsze to ,że <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />się zgadza więc mówie temu bukowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> LOL mi zrobili tak samo. Zablokowali podczas procesu wyplacania. Wyslalem skan dowodu ale konta juz nie odblokowali. Zapytalem ich czemu a oni, jesli dobrze zrozumialem napisali ze "ktos z mojego sasiedztwa" (uzyli sformuowania "similiar geographical location") gral podobnie (tu uzyli slow "... and similiar play). Bardzo mnie to ubawilo ale tez nie przejalem sie tym gdyz nie mam zamiaru tak wiecej grac z taka oferta. Buki amerykanskie powinny byc teraz bardziej pokorne i powoli wdrazac europejski system obslugi jak i oferte. Wiadomo dlaczego ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Mam pytanie rejestrowalem sie ze storony www.1bodogfree100.com [ 1bodogfree100.com] i chce wplacic karta jeszcze tego nie zrobilem ale w polu deposit pisze na gorze ze bonus 10 % od wplaty czy to normalne czy jak wplace 100$ to dostane drugie 100$?? Prosze pilnie o odpowiedz. Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Mam pytanie rejestrowalem sie ze storony www.1bodogfree100.com [ 1bodogfree100.com] i chce wplacic karta jeszcze tego nie zrobilem ale w polu deposit pisze na gorze ze bonus 10 % od wplaty czy to normalne czy jak wplace 100$ to dostane drugie 100$?? Prosze pilnie o odpowiedz. Dzieki Dostaniesz na pewno 100$ bonusu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
a jak nie dostaniesz to napiszesz meila tak jak na bonusowej stronce podaja i bonus 100$ bedzie do 15minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Dzieki chlopaki poszlo gladko i odrazu 100$ na koncie--jeszcze raz dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Przewertowalem temat i nie jestem pewny do konca jak z wplatami karta. Posiadam ekarte mbanku i normalna kredytowa. Da rade nimi wpacic?
Moneybookers mam w euro wiec pewnie strace na podwojnym przewalutowaniu.
Dzieki za odpowiedz i rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Wie ktoś może, jak rozliczają NHL, na ilość bramek u/o? Liczy się też dogrywka i karne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
istnieje tam w ogole mozliwosc grania podporek w pilce, lub jakies inne opcje niz tylko 1x2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
asghan, przeciez zawsze mozesz zagrac sobie na 1 i X np, tylko musisz dobrze stawki rozłożyć. Jak jest jakieś popularny mecz, albo z popularnej ligi to jest u/o.
Wie ktos moze, jak oni rozliczaja u/o w hokeja? Tzn, liczy się tylko regulaminowy czas gry, czy również i dogrywka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Kadży buk ma swój regulamin odnosnie poszczególnych dyscyplin. W przypadku Bodog w u/o liczy się wynik po dogrywce + 1 gol w przypadku gdy roztrzygają karne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|