Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 28 1 2 23 24 25 26 27 28
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Aaa oni chca historie? I prosza aby dobrowolnie im przekazac? laugh

Co za pojeby. No ale a noz trafia na jeszcze wiekszego zjeba ktory im przekaze historie gry i logowan laugh laugh


Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Kokomak
SSaczu oni chca historie zakladow ale zawsze moze powiedziec,ze sie dawno nie logowala i nie pamieta hasla.Cos sie wymysli
Dzieki

Skąd masz mieć historię zakładów skoro żadnych zakładów nie zawierałeś?
Poza tym buki nie archiwizują historii na lata wstecz, a przynajmniej nie masz w to wglądu z poziomu konta.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Żaden organ typu Policja,Prokuratura,Urząd Celny,czy nawet Sąd NIE MOŻE żądać od podejrzewanego dostarczania dokumentów,czy dowodów świadczących o jego winie ! W tym przypadku pracownik prowadzący sprawę Twojej koleżanki,żąda od niej,żeby dostarczyła odpis historii zawierania zakładów,co od razu będzie dowodem,że obstawiała zakłady ! Pamiętajcie,na wszelkich przesłuchaniach,w miarę grzecznie,ale stanowczo ( no,chyba,że przesłuchujący uderzy nas w twarz,wtedy jest juz inna bajka )...Można np powiedzieć : " na jakiej podstawie prawnej żąda Pan ode mnie,abym dostarczyła dowody przeciwko sobie " ? W żadnym wypadku,nie godzcie się na "tzw czynny żal".Piszcie odwołania do sądu na wszystkie tryby nakazowe tj nakaz zapłaty kary,bez rozprawy sądowej ! Pamiętajcie też,że im tylko chodzi o to,żebyście się przyznali i poddali dobrowolnej karze ! Tak jak pisze ssaczu,wszystko polega na zastraszaniu ! Wszyscy wiemy,że Ustawa jest idiotyczna,a oni na siłę pchaja ten wózek i nie widzą,że się kompromitują...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ko0lega Luc Nilis już nie raz straszył i mówił że wie o wiele więcej niż wszyscy bo gdzieś tam pracuje
a teraz piszę takie brednie o p24 i skrillu, można się popłakać ze śmiechu czytając takich specjalistów


laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
hahahahahaha,te pedały serio chca zeby im przyniesc historie zakladow laugh
skan z dzisiaj z innego forum


Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
dopiero teraz zauwazylem ze dane nie sa zamazane,ale dokladnie taki oryginal wisi na innym forum

a sam nie moge edytowac zeby zamazac

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Smiem twierdzic, ze IQ osob tam pracujacych i zajmujacych sie tymi sprawami nie przekracza nawet 80pkt.

Trzeba by wyslac do lekarza na badania czy przypadkiem nie choruja na debilizm.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Proszę przynieść siekierę którą zabił Pan swojego sąsiada smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
o kurwa ta sluzba celna jest debilniejsza niz userzu z forum bukmacherskiego laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
wyplacal jedynie 50 pln z bwin laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
ale spokojnie panowie

forumowy ulubieniec w postaci byłej legendy mecz.pl Hagii uzyl swoich kontaktow i zapewnia ze skan jest podrobiony laugh

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
ten cygan Hagi wszedzie swoja morde wsadzi laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619
Likes: 11
No nie wierze,ze takie pisma wysyalaja laugh .Przeciez to adwokat na poziomie Kiepskiego wystarczy a jak bedzie za pare K to jeszcze oni beda musieli odszkodowanie zaplacic grin

To jest chyba tylko w Polsce mozliwe ambulans

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

Analizuje to wezwanie i dochodzę do takich wniosków : przede wszystkim,jeżeli jest to pierwsze wezwanie,to nie możemy byc wezwani w charakterze podejrzanego.Podejrzanym w świetle obowiązującego prawa,jest się wtedy,gdy przedstawiono nam NA PIŚMIE zarzuty.A więc jest to juz duuży błąd w wezwaniu.Drugim idiotyzmem,jest to,że na wezwaniu,a więc PISEMNIE (!) zobowiązuje się wezwanego do przyniesienia odpisów historii gry ! A na jakiej podstawie prawnej ? Brak jest podstawy prawnej ! Brak jest jej,bo taka podstawa prawna NIE ISTNIEJE !
Sami widzicie więc,że Urząd Celny NIE DYSPONUJE żadnymi dowodami przeciwko nam,a chce nas zastraszyć ! Na przesłuchaniu NIE WOLNO SIE BAĆ,bo strach pozbawia nas logicznego myslenia i odpowiadania na zadawane pytania !

Bardzo dobrym wyjściem jest,aby na przesłuchanie,stawic się z wynajętym przez nas ADWOKATEM.Koszt wynajęcia papugi może być w granicach ( nie orientuje się dokładnie ) mysle nie więcej jak 200 zł.Przesłuchanie ,gdzie śledczy nie ma żadnych dowodów,może trwać nie dłużej jak jak 30-45 minut...stracimy te 200 zł,ale UC,Prokuratura,lub sąd będzie musiał umorzyc sprawę z BRAKU DOWODOW WINY ! I wtedy to MY możemy zacząć działać ! Można podać do sądu z powództwa cywilnego Urząd Celny o zwrot kosztów poniesionych przez nas,za bezpodstawne prowadzenie nam sprawy,przeproszenie nas itp....przemyslmy to i nie bójmy się ! / jaja /


Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
"jeżeli jest to pierwsze wezwanie,to nie możemy byc wezwani w charakterze podejrzanego.Podejrzanym w świetle obowiązującego prawa,jest się wtedy,gdy przedstawiono nam NA PIŚMIE zarzuty"

nie pisz bzdur kolego, podejrzanym jesteś już gdy zostało wydane postanowienie o przedstawieniu zarzutów, a nie gdy zostało ci ono ogłoszone smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

No,możesz mieć rację...tak jak pisałem wcześniej,prawnikiem nie jestem...:( Wydawało mi się,że najpierw,gdy sledczy ewidentnie nie ma w sprawie żadnych dowodów,powinniśmy byc przesłuchani w charakterze świadka ? Ale,jeżeli się mylę,to przepraszam za błąd.Reszta mojego wywodu raczej prawidłowa ? / jaja /

Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

The Boss - a tak przy okazji,to miło poznać forumowicza z prawie 14 letnim stażem na mecz.pl.Wyrazy szacunku i pozdrówka smile / jaja /

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
smile

z tym odszkodowaniem to tez na wyrost, bo jezeli dysponuja, ze byly jakies przelewy, maja uzasadnione podejrzenie, że grales na zakładach i popełniłeś przestępstwo, wykroczenie, nie ma tu nic bezpodsawnego smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Ciekawi mnie jedynie skad sie wzial taki okres akurat od 14.07 do 07.11 ?? Jedyne logiczne wytlumaczenie jest takie ze sa to daty brzegowe pierwszej i ostatniej wplaty/wyplaty do/z buka na konto bankowe

Strona 25 z 28 1 2 23 24 25 26 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,595 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1