|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Aaa oni chca historie? I prosza aby dobrowolnie im przekazac?  Co za pojeby. No ale a noz trafia na jeszcze wiekszego zjeba ktory im przekaze historie gry i logowan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
SSaczu oni chca historie zakladow ale zawsze moze powiedziec,ze sie dawno nie logowala i nie pamieta hasla.Cos sie wymysli Dzieki Skąd masz mieć historię zakładów skoro żadnych zakładów nie zawierałeś? Poza tym buki nie archiwizują historii na lata wstecz, a przynajmniej nie masz w to wglądu z poziomu konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Żaden organ typu Policja,Prokuratura,Urząd Celny,czy nawet Sąd NIE MOŻE żądać od podejrzewanego dostarczania dokumentów,czy dowodów świadczących o jego winie ! W tym przypadku pracownik prowadzący sprawę Twojej koleżanki,żąda od niej,żeby dostarczyła odpis historii zawierania zakładów,co od razu będzie dowodem,że obstawiała zakłady ! Pamiętajcie,na wszelkich przesłuchaniach,w miarę grzecznie,ale stanowczo ( no,chyba,że przesłuchujący uderzy nas w twarz,wtedy jest juz inna bajka )...Można np powiedzieć : " na jakiej podstawie prawnej żąda Pan ode mnie,abym dostarczyła dowody przeciwko sobie " ? W żadnym wypadku,nie godzcie się na "tzw czynny żal".Piszcie odwołania do sądu na wszystkie tryby nakazowe tj nakaz zapłaty kary,bez rozprawy sądowej ! Pamiętajcie też,że im tylko chodzi o to,żebyście się przyznali i poddali dobrowolnej karze ! Tak jak pisze ssaczu,wszystko polega na zastraszaniu ! Wszyscy wiemy,że Ustawa jest idiotyczna,a oni na siłę pchaja ten wózek i nie widzą,że się kompromitują...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ko0lega Luc Nilis już nie raz straszył i mówił że wie o wiele więcej niż wszyscy bo gdzieś tam pracuje a teraz piszę takie brednie o p24 i skrillu, można się popłakać ze śmiechu czytając takich specjalistów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
hahahahahaha,te pedały serio chca zeby im przyniesc historie zakladow  skan z dzisiaj z innego forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
dopiero teraz zauwazylem ze dane nie sa zamazane,ale dokladnie taki oryginal wisi na innym forum
a sam nie moge edytowac zeby zamazac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Smiem twierdzic, ze IQ osob tam pracujacych i zajmujacych sie tymi sprawami nie przekracza nawet 80pkt.
Trzeba by wyslac do lekarza na badania czy przypadkiem nie choruja na debilizm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Proszę przynieść siekierę którą zabił Pan swojego sąsiada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
o kurwa ta sluzba celna jest debilniejsza niz userzu z forum bukmacherskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
wyplacal jedynie 50 pln z bwin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
ale spokojnie panowie forumowy ulubieniec w postaci byłej legendy mecz.pl Hagii uzyl swoich kontaktow i zapewnia ze skan jest podrobiony  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
ten cygan Hagi wszedzie swoja morde wsadzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11 |
No nie wierze,ze takie pisma wysyalaja  .Przeciez to adwokat na poziomie Kiepskiego wystarczy a jak bedzie za pare K to jeszcze oni beda musieli odszkodowanie zaplacic  To jest chyba tylko w Polsce mozliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Analizuje to wezwanie i dochodzę do takich wniosków : przede wszystkim,jeżeli jest to pierwsze wezwanie,to nie możemy byc wezwani w charakterze podejrzanego.Podejrzanym w świetle obowiązującego prawa,jest się wtedy,gdy przedstawiono nam NA PIŚMIE zarzuty.A więc jest to juz duuży błąd w wezwaniu.Drugim idiotyzmem,jest to,że na wezwaniu,a więc PISEMNIE (!) zobowiązuje się wezwanego do przyniesienia odpisów historii gry ! A na jakiej podstawie prawnej ? Brak jest podstawy prawnej ! Brak jest jej,bo taka podstawa prawna NIE ISTNIEJE ! Sami widzicie więc,że Urząd Celny NIE DYSPONUJE żadnymi dowodami przeciwko nam,a chce nas zastraszyć ! Na przesłuchaniu NIE WOLNO SIE BAĆ,bo strach pozbawia nas logicznego myslenia i odpowiadania na zadawane pytania !
Bardzo dobrym wyjściem jest,aby na przesłuchanie,stawic się z wynajętym przez nas ADWOKATEM.Koszt wynajęcia papugi może być w granicach ( nie orientuje się dokładnie ) mysle nie więcej jak 200 zł.Przesłuchanie ,gdzie śledczy nie ma żadnych dowodów,może trwać nie dłużej jak jak 30-45 minut...stracimy te 200 zł,ale UC,Prokuratura,lub sąd będzie musiał umorzyc sprawę z BRAKU DOWODOW WINY ! I wtedy to MY możemy zacząć działać ! Można podać do sądu z powództwa cywilnego Urząd Celny o zwrot kosztów poniesionych przez nas,za bezpodstawne prowadzenie nam sprawy,przeproszenie nas itp....przemyslmy to i nie bójmy się ! / jaja /
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
"jeżeli jest to pierwsze wezwanie,to nie możemy byc wezwani w charakterze podejrzanego.Podejrzanym w świetle obowiązującego prawa,jest się wtedy,gdy przedstawiono nam NA PIŚMIE zarzuty" nie pisz bzdur kolego, podejrzanym jesteś już gdy zostało wydane postanowienie o przedstawieniu zarzutów, a nie gdy zostało ci ono ogłoszone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
No,możesz mieć rację...tak jak pisałem wcześniej,prawnikiem nie jestem...:( Wydawało mi się,że najpierw,gdy sledczy ewidentnie nie ma w sprawie żadnych dowodów,powinniśmy byc przesłuchani w charakterze świadka ? Ale,jeżeli się mylę,to przepraszam za błąd.Reszta mojego wywodu raczej prawidłowa ? / jaja /
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
The Boss - a tak przy okazji,to miło poznać forumowicza z prawie 14 letnim stażem na mecz.pl.Wyrazy szacunku i pozdrówka  / jaja /
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
 z tym odszkodowaniem to tez na wyrost, bo jezeli dysponuja, ze byly jakies przelewy, maja uzasadnione podejrzenie, że grales na zakładach i popełniłeś przestępstwo, wykroczenie, nie ma tu nic bezpodsawnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Ciekawi mnie jedynie skad sie wzial taki okres akurat od 14.07 do 07.11 ?? Jedyne logiczne wytlumaczenie jest takie ze sa to daty brzegowe pierwszej i ostatniej wplaty/wyplaty do/z buka na konto bankowe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|