|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
nie widze informacji o tej promocji na ich stronce:/ byc moze juz nieaktualna Juz ladnie znalazlem:) Bonus "match-play" znacza ze dany bonus nie zostaje od razu dopisany do konta, tylko dopiero po spelnieniu odpowiednich warunkow (obrotow)? Po spelnieniu warubnkow i dopisania wreszcie bonusu do konta, mozna go od razu wyplacic, czy znowu trzeba go po przynaniu obracac? Z gory dziekuje za odpowiedzi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Dalej wyplaty realizowane sa w poniedziałek po południu ? Jesli tak to musze poczekac az do 17 tego miesiaca. Dzieki z góry za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Dzieki za odpowiedz. Czyli musze czekac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Piomil jako expert tenisowy pewnie wiesz o ktorej wystawiana jest oferta na turnieje ATP badz WTA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Piomil jako expert tenisowy pewnie wiesz o ktorej wystawiana jest oferta na turnieje ATP badz WTA. Valencie single wystawią ok 9 a Houston 12-13 tak jak wczoraj. Narazie tylko deble. Sam czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Dopiero o 9:00? No to nie zagram nic w takim razie. Dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Piomil jako expert tenisowy pewnie wiesz o ktorej wystawiana jest oferta na turnieje ATP badz WTA. Na europejskie turnieje, w ktorych dzien rozpoczyna sie od 11 kursy wystawiane sa na 2-3 h przed rozpoczeciem pierwszego spotkania ale od razu z handi. Przy turniejach w USA najpierw wystawiaja zwykle bety na jakies 5-6 h przed rozpoczeciem pierwszego spotkania a po paru h dokladaja handi czy inne figle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Takze macie problemy z logowaniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 117 |
Witam
Czy ktoś się orientuje czy dopisują dodatkowy bonus (50$) z rejestracji poprzez biggerBonusua ,bo ostatnio rejestrowałem sie w BetJamaica i po fakcie okazało się ze bonus z Bigger jest nieaktualny.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Co do pytania powyzej nie jestem pewny, ja sie zapisywalem normalnie a pozniej kliknelem w promocje odpwiednia i bonus otrzymalem
Wyplaty takze robione w tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
witam,cos nie moge znlaesc..gdzie moge sprawdzic swoje dane osobowe wlacznie z mailem??dawno temu konto tam zakladalem i chcialbym teraz sprawdzic te dane..dzieki za szybka odpowiedz!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528 |
Co do pytania powyzej nie jestem pewny, ja sie zapisywalem normalnie a pozniej kliknelem w promocje odpwiednia i bonus otrzymalem
Wyplaty takze robione w tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> mają aktualnie promocje dla nowych użytkowników od pierwszego depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
witam,cos nie moge znlaesc..gdzie moge sprawdzic swoje dane osobowe wlacznie z mailem??dawno temu konto tam zakladalem i chcialbym teraz sprawdzic te dane..dzieki za szybka odpowiedz!! mankiet , chyba nie ma takiej możliwosci, ewentualnie na live chacie z nimi porozmawiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
jesli mam taki zakald: Apr-29 111 POLAND (INT) +½ 2.050 6:00 AM 112 AUSTRIA (INT) -½ 1.741
to jesli jest remis to rozlciza mi jako zwyciestwo Polski? czy to jest jakis dziwny asian i sa inne zasady
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Apr-29 111 POLAND (INT) +1/2 2.050 6:00 AM 112 AUSTRIA (INT) -1/2 1.741
mialo byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
zwykły azian -0.5 - +0.5, rozlicza jako wygraną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Jezeli ktos gra w 5dimes to prosze o wyjasnienia dlaczego kursy na piłke nożną są najniższe w całej sieci bukmacherów. Chyba, ze przy remisie zwracaja stawke, tak jak w koszu, tylko, ze bez dogrywki. Bo kto mi wytlumaczy takie kursy:
Venezuela- USA : 6,7 - 1,12 Draw: 4,68
lub
NORTHERN IRELAND- RUMUNIA: 4,7- 1,21 Draw: 3,85
Prosze o krotkie wyjasnienie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka