Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
joesakac mam sie smiac czy plakac ?zalosny jestes koles !! maly falstart druzyny na poczatku , ciezkie 3 miesiace, non stop w podrozy , mysle ze to uniemozliwi nam walke o mistrzostwo , ale o medal powalczymy , ale to nie usprawiedliwia postawy w tym meczu , no nic w nastepnej kolejce ciekawszy rywal i wazniejszy mecz bo z Naprzodem jeszcze nie 5 czy nie 10 goli strzelimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
taaa napewno

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
To czy falstart czy "wałek" to pewnie pokażą dalsze mecze Cracovii i Naprzodu. Na pewno niespodzianka dużego kalibru ale Krakowianie to już nie ten zespół co sezon temu. Zresztą powtarza się sytuacja z zeszłego roku jak Tychy-mistrz zaczął sezon nieciekawie i nie na własnym lodzie. W sumie jednak zagrali na koniec sezonu w finale. Naprzód ma naprawdę ciekawy zespół i zobaczymy jak będzie dalej.
Wg mnie najgorszą drużyną w lidze jest Sanok. Polityka klubu niby "przyszłościowa" ale dla mnie fatalna. Drużyna składająca się z juniorów, którzy na pewno w niektórych meczach powalczą, zwłaszcza w ARENIE ale brak wyników na pewno "odbije się" Sanokowi.
W niedzielę inauguracja ekstraligii w Sanoku. Mecz z Podhalem i dla mnie murowana 2.


A tak na marginesie- układało się mecze w piłkarskiej ekstraklasie, to co przeszkadza robić to samo w biednej, rzadko transmitowanej i mało kogo interesującej PLH..?

Pozdr

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
dzis tylko 2 mecze zagram bo trzeci ( Tychy-Cracovia niedane jest nam wszystkim zagrac - Bwin i bet-at-home jako jedyne dajace oferte ligi polskiej akurat tego meczu nie daly ):

KH Sanok - Wojas Podhale Nowy Targ 2 1.30 (BAW) 8/10
W ramach rywalizacji sportowej Sanok nie ma szans, Podhale wzmocnione celuje w mistrzostwo, bramkarz o polskich korzeniach zza Oceanu - Lemanowicz, grana 4 piatki, swietni Czesi szczegolnie Kacirz, Hanes i Jakesz . Zza Sanokiem przemawia tylko wspaniala publika i wlasne lodowisko ale w zeszlym roku Podhale naprawde twardo potrafilo walczyc na obcych lodowiskach.

Krynica - Unia 1 3,30 (BAW) 1,5/10
Ladny kurs , a Unia az taka mocna nie jest ( choc na Jarosa, Klisiaka i Wielocha trzeba uwazac). Do tego debiut Kryniczan w tym sezonie przed wlasna publicznoscia, a bilety taniutkie wiec komplet publicznosci moze poniesc do zwyciestwa.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
W meczu Krynica -Unia niebylbym pewny zwyciestwa gospodarzy, jeszcze nigdy nie udalo im sie wygrac z Oswiecimiem,i nie sadze aby to sie udalo dzisiaj.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
Quote
joesakac mam sie smiac czy plakac ?zalosny jestes koles !! maly falstart druzyny na poczatku , ciezkie 3 miesiace, non stop w podrozy , mysle ze to uniemozliwi nam walke o mistrzostwo , ale o medal powalczymy , ale to nie usprawiedliwia postawy w tym meczu , no nic w nastepnej kolejce ciekawszy rywal i wazniejszy mecz bo z Naprzodem jeszcze nie 5 czy nie 10 goli strzelimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Śmiać sie i płakac to mozesz nad sobą jeśli już.A poza tym ten post nie był do Ciebie.

dziś jak widać buki nie dały meczu craxy z gieksą... zastanawiające...

a tak poza tym to racje ma ralf ze swoim "marginesem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skoro w piłce sie udało ustawiać mecze pare lat , skoro w serie A udało sie ustalać mistrza już pzred sezonem to czemu miało by sie nie udać kręcić wałków w PLH??
z resztą jak wiemy były już akie próby (bodajze gieksa katowice miała coś z tym wspólnego:] m.in dlatego naziemne buki wycofaly PLH z oferty :]

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
@Vonseb przyznaje ci racje z tym oswiecimiem, kiedys musial byc ten pierwszy raz i trafilo na dzisiejszy dzien.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
KH Sanok - Wojas Podhale Nowy Targ 2 1.30 (BAW) 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1-5
Krynica - Unia 1 3,30 (BAW) 1,5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 5-3
Magia lodowiska zadzialala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a tak na powaznie to jeszcze nie raz oswiecimianom przyjdzie przezyc gorycz porazki w tym sezonie.

Ogolnie kolejka raczej ciekawa.
Cracovia przegrala z Tychami 3-6 co bylo raczej do przewidzenia
Stoczniwiec z TKH Torun 3-4 co daje do myslenia ze Torun wyraznie mierzy w 1-sza czworke
a Naprzod u siebie ogral 3-1 faworyzowane i wygladajace dosyc solidnie przed sezonem Zaglebie S.

Czekamy na nastepna kolejke i mam nadzieje ze kursy beda juz na wszystkie mecze.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Torun dla mnie nie jest zaskoczeniem ze akurat wygrywaja , wiadomym jest ze walcza w tym sezonie o medal co nie udalo sie rok temu a moglo byc blisko , Cracovia zbyt mala kadra , treningi w zlych warunkach , z krakowa do katowic , z katowic na wyjazdy , potem do krakowa , znowu do katowic , tak sie nie da grac , nie wiem kiedy bedziemi mieli " hale " w koncu gotowa na dany termin rozpoczecia ligi , ale jeszcze duuuzo meczy przed nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawi postawa druzyny z Janowa , po ich postawie widze ze Sanok nie ma co liczyc na utrzymanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I DOBRZE !!

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
To ze Torun bedzie walczyl i celem minimum bedzie bycie w 4-ce to bylo wiadomo , ale wygrac w Gdansku - oto im zawsze bylo ciezko. W zeszlym sezonie im sie to nie udalo 2 przegrane i remis.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
Quote
...

dziś jak widać buki nie dały meczu craxy z gieksą... zastanawiające...
...
chciałbym tylko sprostować:

nie z gieksą tylko jak już z giekaesem GKS.

gieksa to zawsze była jest i będzie ta katowicka. Tyski jest GKS !!!


A co do kolejki powiem tak.
Tychy-Cracovia - po cichu tak liczyłem - Cracovia chyba podobnie będzie grać w tym sezonie jak Tychy w poprzednim a więc na początku bardzo słabo - z wiadomych przyczyn

Stoczniowiec - Toruń - Stawiałem na Toruń - szkoda tylko że po dogrywce :/

Krynica - Unia - nie liczylem na taki wynik. Mimo że Unia teraz gra słabo to nie wierzyłem że Krynica bez żadnych wzmocnień odegra jakąś rolę w tym meczu

Sanok - Podhale - takiego wyniku chyba każdy się spodziewał

Naprzód - Sosnowiec - myślałem że Zagłebie lepiej będzie się spisywać - narazie rozczarowują. Naprzód jak narazie bardzo dobrze

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Cracovia wystapila w Tychach dwoma piatkami , gramy w dalszym ciagu bez 6 zawodnikow ze skladu , trenujemy w katowicach , mieszkaja w krakowie , graja w katowicach i na wyjazdach TRAGEDIA !! ALE BEDZIE LEPIEJ

Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
managerart napisał:
Quote
W meczu Krynica -Unia niebylbym pewny zwyciestwa gospodarzy, jeszcze nigdy nie udalo im sie wygrac z Oswiecimiem,i nie sadze aby to sie udalo dzisiaj.

Wspaniały joke! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak widać bardzo mało się interesujesz tym sportem, bądź bardzo krótko. Zapewniam Cie KTH z Unią wygrało i to nie jednokrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zanim coś napiszesz zastanów sie dwa razy i nie pleć głupot jak nie wiesz<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
@sedzia moze moje zrodla nie sa wystarczajace, bo najczesciej korzystam ze stronki betexplorer i tam wyczytalem takie informacje ze od 2001 roku krynica nie wygrala no chyba ze po dogrywce im sie udalo, a 2001 to juz 5 lat temu wiec dawno ;-) na lodowisku roznie bywa! A Polska liga to sie od niedawna zaczalem interesowac.Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
managerart napisał:

Quote
wyczytalem takie informacje ze od 2001 roku krynica nie wygrala no chyba ze po dogrywce im sie udalo

To dlaczego piszesz że nigdy ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podam tylko kilka wyników:
07.12.1999(*) KTH Krynica - Unia Oświęcim 3-2
(*mecz z dnia 28.11.1999)
19.12.1999 Unia Oświęcim - KTH Krynica 1-4
15.12.2000 KTH Krynica - Unia Oświęcim 8-1
12.01.2001 Unia Oświęcim - KTH Krynica 1-4
21.12.2001(*) Unia Oświecim - KTH Krynica 3-4
(*mecz z dnia 16.12.2001)
18.01.2002 KTH Krynica - Unia Oświęcim 1-0
Nie wspominając o sezonie 1998/1999 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


managerart pozdro dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PS. Dobrze że zacząłeś sie interesować tym sportem bo warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
Jutro czeka nas jeden pojedynek. Mianowicie Cracovia Kraków - Podhale Mowy Targ. Mecz rozgrywany w Małym Spodku bez publiki. Nie ma co sie oszukiwac, w tym meczu zwyciezcą będą górale. Meczu wygrać nie można grając na 4 obrońców i 8 napadziorów. Do bramki Craxy prawdopodobnie wróc Radziszewski (pijak :P). Jednak po przeciwnej stronie bedzie miał równorzędnego konkurenta ( a nawet lepszego). Lemanowicz ma forme, do tego skuteczność napastników Nowego Targu stawia ich w doskonałej sytuacji. Kurs jest zachecający:

Cracovia 2.80 X 5.00 Wojas Podhale Nowy Targ 1.80

Zobaczymy jak to wszystko się ułoży ale sądze że Podhale N.T. bedzie miało po tym meczy 9 pkt.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Zgadzam się z przedmówcą. Podhale ma jutro duże szanse na wygraną i sam za niewielki grosz się na nich skuszę...
Pozdr

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ostrzegam przed tym meczem ,przyszedl czas na win mistrza ,i powoli wszystko wroci do normy (czy dzis nie wiem ale ja juz probuje ) , kurs przesadzony i ja stawiam na swoich , Cracovia win 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
mecz cracovia - podhale jest przelozone na 19 wrzesnia
"Nie dziś, a za tydzień ComArch/Cracovia zmierzy się z Wojasem/Podhalem. "Szarotki" poszły mistrzom Polski na rękę i zgodziły się na przełożenie meczu na przyszły wtorek"

Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
Teraz to nie bedzie juz tak kolorowo. Za tydzień Nowy Targ nie bedzie juz takim faworytem jakim miał byc dzisaj. Zapewne wrócą zawodnicy, którzy sa obecnie niedysponowani no i pewnie zdąży się rozwiązać problem z zawodnikami wypozyczonymi. Zobaczymy co obie drużyny pokażą w weekend.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Pamietamy porazke Cracovii 3-5 z Naprzodem po kursie 20 - czasami nie rozumiem po co wystawiaja takie gowna jak Cracovia przeciez na tym moga tylko zostac bardzo ostro zrobieni w h...a przez zawodnikow, dzialaczy i znajomych zainteresowanych klubow - jaki sens ma dla bwin wystawianie takich gówien? Chyba straca wiecej na grze wtajemniczonych niz zarobia na naiwnych dwuzlotuwkowiczach poprawcie mnie moze sie myle??

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1