|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Czesciej mozna tam trafic na najwyzszy kurs w sieci niz na najnizszy.
To co piszesz to ich Moneyline - zreszta jest w odpowiedniej kolumnie. Przy remisie jest zwrot.
Kursy "normalne" masz nie na wszystkie mecze ale na ten akurat sa:
USA (INT-FRIENDLY) -0,5 1.383 VENEZUELA/USA DRAW 4.680 VENEZUELA (INT-FRIENDLY) -0,5 8.050
Na wiekszosc meczow jest -0,5 i x2.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
To mi rozjasnilo sytuacje wiec dzieki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I ostatnie pytanie, czy ktos ostatnio wyplacal od nich kase na Moneybookers? Z tego co wyczytalem z poprzednich postow najlepiej wyplacac w poniedzialek, tylko prosze mi napisac o ktorej godzinie czasu polskiego. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Najlepiej sprawdz: http://www.5dimes.com/fundingMethods.html i dla pewnosci spytaj na live chat. Nie widzialem drugiego bucka ktory by tak czesto zmienial zasady wplat i wyplat. Potrafili pobierac 5% od wplaty z Moneybookers ale tylko przez jakies 2 czy 3 tygodnie i zaraz zrezygnowali z tego pomyslu. Teraz wyglada, na to, ze w poniedzialki mozna wyplacac za darmo po 15 u nas ale kto to wie jak jest naprawde ;-) ? Teraz maja czas between 9:00 AM ET and 11:00 PM ET. a nie wiem czy nie chodzi im o EST? W razie czego mozna sprawdzic ktora godzina jest w danej strefie: http://wwp.greenwichmeantime.com/info/timezone.htmWojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Wypłacałem kilkanascie razy, nigdy nie pobrali prowizji.Praktycznie we wszystkie dni tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
to ciekawe bo mi ostatnio sciagneli 15$
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Na Moneybookers najlepiej wypłacać w poniedziałek między godziną 15 a 19 polskiego czasu ( 9 AM - 1 PM ichniejszego czasu ) . Wtedy nie pobieraja prowizji 15 $ . W miesiącu mozna tylko jednej takiej wypłaty. Wszystkie pozostałe kosztują 15 $.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Co tam słychać w 5Dimes ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
a co ma słychać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
5d ma się dobrze. Dziś do godziny 15 będą prowadzony jakieś prace z updatem serwisu, więc w tym czasie nie będzie możliwości logowania się.
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Nie dziala...ale to co wczesniej bylo widac potwierdza teze ze lepsze jest wrogiem dobrego. W przypadku 5dimes to zelazna zasada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600 |
Tez Wam tak dziwnie funkcjonuje strona po zalogowaniu? Obrzydliwy wyglad, nie moge ustawic decimal odds, jak u jakiegos prymitywnego buka! Wszyscy tak macie? Tzn. inaczej niz przed upgrade'm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Ja tez tak mam i nie wiem jak ustawic decimal odds. Jakby ktos wiedzial to prosze o podpowiedz. Wydaje mi sie, ze moga starowac w konkursie na najbrzydsza strone w tej chwili ;-)
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
dajcie znać, jak znajdziecie przełącznik. stronka jak stronka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> design nie wzbudza zaufania. ale z nimi tak zawsze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka