Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
radeke #6428558 09/03/2015 18:15
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by radeke
Chyba bardziej tu pasuje niż do śmieszne...
Bogaci Arabowie srają polskim modelkom do ryja za kasę [wykop.pl] kopara

...tatusiowie pewnie pękają z dumy blush

a jak któregoś dopadła grypa żołądkowa smirk

Bonus: Unibet
Conrad #6428688 09/03/2015 21:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Tusk spotyka się z Obamą i jedna z głównych wiadomosći że rozmowa będzie bez tłumaczy. Przecież nikt myślący nie powie że Tusk może swobodnie rozmawiać na lekkie tematy używając języka angielskiego, nie mówiąc o rozmawach międzynarodowych.

Dziś w TokFM jeden z ekspertów ocenaijących 100 dni Pana Tuska na nowym stanowisku p-odpoaiwał że może by należało by wynając agencję do poprawy wizerunku byłego premiera. Pytanie nie lepiej wybrać było takiego który ma wizerunek?

Ten sam ekspert chwalił Pana Juncker jaką to ma świetną opinię, sprawność działania, rozmach itp świtną prasę w Niemczech. I uwaga argumentem na to było to że mówi po niemiecku. ?????
A czy nieoficjalnie podobno Pan Tusk świetnie mówi po niemiecku, Pobobno tak świetnie prowadził rozmowy z Panią Merkel, z Panem Putinem. To chyba też powiniem mieć świetną prasę w Niemczech. Chyba że ten niemiecki, uczony z katalogów samochodowy, jest taki jak jest.

Są gdzieś moze w internecie próbki niemieckiego w wykonaniu byłego premiera?

Aro #6428713 09/03/2015 22:31
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by Aro
Originally Posted by radeke
Chyba bardziej tu pasuje niż do śmieszne...
Bogaci Arabowie srają polskim modelkom do ryja za kasę [wykop.pl] kopara

...tatusiowie pewnie pękają z dumy blush

a jak któregoś dopadła grypa żołądkowa smirk

to mają wtedy poranną kawe z ekspresu wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,693
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,693
Likes: 12
Byla sobie swietna Polska strona Gastronauci .Mozna bylo spokojnie wybrac dobra knajpe w kazdym miescie na podstawie w 90% opinii prawdziwych osob i 49 na 50 bylo OK . Sprzedali strone jakiemus zjebanemu Zomato . Wchodze wpisuje Sandomierz i nie ma .Kurwa w Polsce nie ma Sandomierza puke puke puke

No Ja pierdole

Conrad #6430896 14/03/2015 12:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
tez mnie wkurza to dziwne zomato - zawsze pozostaje tripadvisor wink

Mitul #6432712 17/03/2015 11:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258


http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,17579349,Lincz_w_kolejce_do_gry__Tlum_wyl_z_radosci.html#Czolka3Img

Conrad #6436812 25/03/2015 07:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

Conrad #6436824 25/03/2015 10:12
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672
Likes: 10
Czy w takim kraju chciałeś żyć co tylko z nazwy jeszcze twój, gdzie czerwoni płaczą na grobach tych, których sami zabili by żyć.

Conrad #6436836 25/03/2015 12:23
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
http://www.radiogdansk.pl/index.php...-to-nie-az-tak-powazne-przestepstwo.html

to jeszcze kurde lepsze, niepoczytalny, bandyta z Monciaka niepoczytalny, podpalacz aut niepoczytalny...

Strach już wychodzić z domu w tym kraju bo sami nienormalni na ulicach i bezkarnie mogą robić co chcą!

Conrad #6439453 30/03/2015 10:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
http://forsal.pl/artykuly/862216,policjanci-w-polsce-boja-sie-z-mysliwych-stali-sie-zwierzyna.html

Policja taka biedna, juz nie jest tak dobrze jak za czasow zomo.

Conrad #6439596 30/03/2015 18:25
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Kolejna z nielicznych czarnych owieczek w PZPN smile

http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,17682979,Skandal_w_Irlandii__Dzialacz_PZPN_Kazimierz_Gren_aresztowany_.html#Czolka3Img

Koleś cale życie pasie się za państwowe pieniądze, czyli kazdego z nas i jeszcze mu mało.

Nie ma innej metody na żarłoczne świnie niż likwidacja korta. Wymiana świń nic nie daje.

Conrad #6439604 30/03/2015 18:35
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
A wy drodzy kibice dalej bierzcie udział w losowaniach, kombinujcie jak zdobyć bilety, przepłacajcie itp. Finasujcie piłkarzy którzy zarabiają w miesiac wiecej wiecej niż wy przez cały rok ( liga polska, klasa światowa to przelicznik tygodniówka przeciwko całe życie), finasujcie pasożytów działaczy, przepłacajcie za prąd czy wegiel aby firmy państwowe miały gdzie topić kasę.

Conrad #6442863 07/04/2015 17:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
jakim trzeba byc debilem ..to nie ja bo policja napisala ze bylem na granatowo, no a ja mialem inny dres ... no i innych nie zlapali wiec to dowodzi ze ja nie sprzedawalem

no jaki tuman


Działacz z Podkarpacia przedstawił opinię, że padł ofiarą intrygi. Wymienił szereg podejrzanych jego zdaniem zbiegów okoliczności, na przykład fakt zatrzymania jego, a nie polskich i irlandzkich "koników" działających pod stadionem. Wskazał też nieprawidłowości w artykułach prasowych. Na przykład informację, że był w granatowych ubraniach, gdy w rzeczywistości miał na sobie czarne (zaprezentował garderobę dziennikarzom). Greń sugerował też zależności pomiędzy redakcjami a PZPN.

Conrad #6442865 07/04/2015 17:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
i taka jest cala kopana ... od trampkarzy... okregowki...kopaczy...sedziow po dzialaczy ... czy to pzpn czy uefa czy fifa

ale kibice nadal beda sie cieszyc ze kopacze zagrali i prawie obronili czestochowe w spotkaniu z liderem rankingu fifa - irlandia

kazow #6442867 07/04/2015 17:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
kazow nie ma co sie przejmowac jakims prostakiem

powoli ,bardzo powoli ale idziemy do przodu np w szkoleniu dzieci i to za kilkanascie lat przyniesie owoce

co do meczu w Irlandii to ja nie chce ogladac takiej druzyny na euro

to był antyfutbol,bez zadnego pomyslu ,długie pilki na jebał pies albo w aut

tak graja druzyny zakładowe a nie ludzie co graja za gruby szmal

Conrad #6442919 07/04/2015 19:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Właśnie że jest się czym przejmowaś. Zero toleracji dla patologii. A patologię kulturalną i umysłową reprezentuje Pań Greń. Od kilkudziesięciu lat ten Pan jest tolerowany w kręgach piłkarskich i żeby to była ta przysłowiowa czarna owca, a takich Panów Greniów jedynie pocieszenie że na miejszą skalą są dziesiatki.

Greń ustosunkował się do tego nagrania smile


Conrad #6443154 08/04/2015 09:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja to bym powiedzial ze swojego czasu mister gren byl uznawany za tego nowowczesnego i wlaczacego z betonem w zwiazku

Conrad #6443765 09/04/2015 01:51
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Żałosne jest to,że w Irlandii przed sądem przyznał się do sprzedaży biletów przed stadionem, a teraz próbuje się wybielić. Dziwię się,że jeszcze w żadnym wywiadzie nikt mu wprost tego nie wypomniał i nie poprosił o komentarz do tego.

kazow #6443778 09/04/2015 09:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by kazow
ja to bym powiedzial ze swojego czasu mister gren byl uznawany za tego nowowczesnego i wlaczacego z betonem w zwiazku

"nie wydaje mnie sie "

Gren od dzien dobry był "obciachem".
Pamietacie kilka lat wstecz jak łacha z Kazia darł Boniek


Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by pacyfista
"nie wydaje mnie sie "
Gren od dzien dobry był "obciachem".
Pamietacie kilka lat wstecz jak łacha z Kazia darł Boniek


To było jeszcze zanim Greń wygrał Bońkowi wybory. Potem była komitywa z Bońkiem, a teraz po wewnętrznych wojenkach wracamy do punktu wyjścia.
Wytykając hipokryzję Bońkowi Greń ma akurat bardzo dużo racji. A o "ustawianiu" przez Basałaja pod siebie dziennikarzy w środowisku pismaków słychać nie od dziś. Jak ktoś napisze cokolwiek krytycznego o związku czy prezesie, to się Boniek obraża. Śmietanke spijają klakierzy w stylu Włodarczyka.

Tu kilka ciekawych słów:

od 9:20

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, aker, forty), 742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1