Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
To chyba tez zalezy od buka, ale wydaje mi sie ze zwrot

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Quote
Mam pytanko bo niewiem jak liczy sie handicapy w tenisie a minaowicie pierszwy typ drugiej kolejki Warka25 - Apofis
chodzi o handi +4 a wynik był 6-3 7-6 zatem 4 pkt były....

Przecież to był typ na Hyung-Taik Lee który miał w zapasie jeszcze +4 gemy handicapu a na dodatek jeszcze wygrał 6:3 7:6 więc tak jakby w tym pojedynku wygrał różnicą +8 gemów więc nie wiem o co ci c`mon polecam regulamin jakiegokolwiek buka na temat handicapów w tenisie lub wogóle handicapów myśle że warto wiedzieć co to wogóle jest.


Pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
spoko warka w temacie tenisa jestem na bakier z handicapami więc sie nie nerwuj tylko pytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
K
ksu Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
W tabeli grupy H jest błąd ... ELDORADO ma 4pkt. a nie 6pkt.
pozdro.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
K
ksu Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
oraz moje ntk=2.05

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
oki juz poprawiam przepraszam za bład

Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
mój ntk wynosi 1.85 a nie jak jest błędnie w tabeli 1.95 (grupa E)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
oki poprawie jutro w tabeli

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
GR F
4. AMSTERDAM 6 10-3 3,10

Proszę o korekte.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Gr F
Amsterdam - Ambronh
Wynik: 5-0 walkower (rywal nie typował)
ntk: 1.75 - 0

sam napisales rywal nie typowal wiec walkower 3-0 a nie 5-0 wiec bilans 8-3 a nie 10-3

pozdrow.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Przecież trafiłem 5 typów i tak powinno być mi zaliczone. W poprzedniej edycji też dawano 3-0 za walkower a potem to zmieniono, że ile się trafi tyle się dostaje do wyników. Bo według mnie to jest nieuczciwe jeśli ktoś nic nie trafi a za walkower dostanie 3-0, a jak trafi 5 typów to 3-0. A po za tym nie jest w regulaminie o tym powiedziane.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Przecież trafiłem 5 typów i tak powinno być mi zaliczone. W poprzedniej edycji też dawano 3-0 za walkower a potem to zmieniono, że ile się trafi tyle się dostaje do wyników. Bo według mnie to jest nieuczciwe jeśli ktoś nic nie trafi a za walkower dostanie 3-0, a jak trafi 5 typów to 3-0. A po za tym nie jest w regulaminie o tym powiedziane.
ale musialo by byc w obie strony, jesli trafił bys 1 typ to napewno bys sie nie kucil ze walkower jest 3-0 a nie 1-0 walkower to walkower 3-0 i niepodlega dyskusji pozdr.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
8. shiva 0 7-11 1,90

ntk powinien wynosic 2,45

z góry dzięki za poprawe

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
8. shiva 0 7-11 1,90

ntk powinien wynosic 2,45

z góry dzięki za poprawe
wiem niedopatrzenie przy robieniu tabeli zmienie w nastepnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pozdr.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Mam pytanie jeszcze odnośnie walkowerów:
Jeżeli ja nie trafię ani jednego wyniku, a przeciwnik ani jednego typu nie poda, to jaki powinien byc wynik? 0:0 czy 3:0 (walkower)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
walkower 3-0

Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Quote
walkower 3-0

DZIĘKI za super szybką odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Quote
walkower 3-0

DZIĘKI za super szybką odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
akurat przechodziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
1
veteran
veteran
1 Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
mam takie pytanko

Grałem mecz druzyn A - B
Na drużynę B był kurs 1,6 a na druzyne A - 3.00

W typ wpisałem druzyne gospodarzy a tak faktycznie grałem gości i w kurs wpisałem 1,6.

Co w przypadku takiego rzeczowego błędu?
Fakt że akurat i tak wygrałem tą runde ale pytam z ciekawości jak mam naliczyc ten typ czy jako pudło czy jednak trafiony.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
jesli dales na gospodarzy 1 a w rzeczywistosci wygrali goscie 2 na których ^chciałeś^ dac to niestety typ musi byc nie zaliczony fakt ze kurs mugł sie nie zgadzac ale miescił sie w granicach minimum 1,6 bo w rzeczywistosci kurs niema takiego znaczenia jak typ 1X2 wiec jak dałes na 1 a wygrała 2 wiec typ nietrafiony

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel, donic), 710 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1