|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
To chyba tez zalezy od buka, ale wydaje mi sie ze zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Mam pytanko bo niewiem jak liczy sie handicapy w tenisie a minaowicie pierszwy typ drugiej kolejki Warka25 - Apofis chodzi o handi +4 a wynik był 6-3 7-6 zatem 4 pkt były.... Przecież to był typ na Hyung-Taik Lee który miał w zapasie jeszcze +4 gemy handicapu a na dodatek jeszcze wygrał 6:3 7:6 więc tak jakby w tym pojedynku wygrał różnicą +8 gemów więc nie wiem o co ci c`mon polecam regulamin jakiegokolwiek buka na temat handicapów w tenisie lub wogóle handicapów myśle że warto wiedzieć co to wogóle jest. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
spoko warka w temacie tenisa jestem na bakier z handicapami więc sie nie nerwuj tylko pytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808 |
W tabeli grupy H jest błąd ... ELDORADO ma 4pkt. a nie 6pkt. pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
oki juz poprawiam przepraszam za bład
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916 |
mój ntk wynosi 1.85 a nie jak jest błędnie w tabeli 1.95 (grupa E)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
oki poprawie jutro w tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
GR F 4. AMSTERDAM 6 10-3 3,10
Proszę o korekte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Gr F Amsterdam - Ambronh Wynik: 5-0 walkower (rywal nie typował) ntk: 1.75 - 0
sam napisales rywal nie typowal wiec walkower 3-0 a nie 5-0 wiec bilans 8-3 a nie 10-3
pozdrow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Przecież trafiłem 5 typów i tak powinno być mi zaliczone. W poprzedniej edycji też dawano 3-0 za walkower a potem to zmieniono, że ile się trafi tyle się dostaje do wyników. Bo według mnie to jest nieuczciwe jeśli ktoś nic nie trafi a za walkower dostanie 3-0, a jak trafi 5 typów to 3-0. A po za tym nie jest w regulaminie o tym powiedziane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Przecież trafiłem 5 typów i tak powinno być mi zaliczone. W poprzedniej edycji też dawano 3-0 za walkower a potem to zmieniono, że ile się trafi tyle się dostaje do wyników. Bo według mnie to jest nieuczciwe jeśli ktoś nic nie trafi a za walkower dostanie 3-0, a jak trafi 5 typów to 3-0. A po za tym nie jest w regulaminie o tym powiedziane. ale musialo by byc w obie strony, jesli trafił bys 1 typ to napewno bys sie nie kucil ze walkower jest 3-0 a nie 1-0 walkower to walkower 3-0 i niepodlega dyskusji pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
8. shiva 0 7-11 1,90
ntk powinien wynosic 2,45
z góry dzięki za poprawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
8. shiva 0 7-11 1,90
ntk powinien wynosic 2,45
z góry dzięki za poprawe wiem niedopatrzenie przy robieniu tabeli zmienie w nastepnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
Mam pytanie jeszcze odnośnie walkowerów: Jeżeli ja nie trafię ani jednego wyniku, a przeciwnik ani jednego typu nie poda, to jaki powinien byc wynik? 0:0 czy 3:0 (walkower)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
DZIĘKI za super szybką odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
DZIĘKI za super szybką odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> akurat przechodziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234 |
mam takie pytanko
Grałem mecz druzyn A - B Na drużynę B był kurs 1,6 a na druzyne A - 3.00
W typ wpisałem druzyne gospodarzy a tak faktycznie grałem gości i w kurs wpisałem 1,6.
Co w przypadku takiego rzeczowego błędu? Fakt że akurat i tak wygrałem tą runde ale pytam z ciekawości jak mam naliczyc ten typ czy jako pudło czy jednak trafiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
jesli dales na gospodarzy 1 a w rzeczywistosci wygrali goscie 2 na których ^chciałeś^ dac to niestety typ musi byc nie zaliczony fakt ze kurs mugł sie nie zgadzac ale miescił sie w granicach minimum 1,6 bo w rzeczywistosci kurs niema takiego znaczenia jak typ 1X2 wiec jak dałes na 1 a wygrała 2 wiec typ nietrafiony
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|