|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Wszelkie pytania i uwagi prosimy zgłaszać w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
GOLDEN TOUR rusza 11 WRZEŚNIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
GOLDEN TOUR rusza 11 WRZEŚNIA czyli w 5 rocznice ataku na world trade center no niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
GOLDEN TOUR rusza 4 Wrzesnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916 |
czy mnie pominięto przy rozpisce na grupy bo w żadnej z nich siebie nie widze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
nie pominieto narazie sa grupy( a.b.c.d) a robie (e.f.g.h)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599 |
proszę poprawić "green" na "greenn" dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
proszę poprawić "green" na "greenn" dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> gotowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przepraszam za blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
czemu ja jestem boc juniors? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
czemu ja jestem boc juniors? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a powinno być "buc"?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> żart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A w ogóle to jakoś dziwnie wszyscy jesteśmy z małych liter pisani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
boca juniors
przepraszam za Bład starałem sie szybko zrobic rozpiske i nie zauwarzyłem sorka zaraz dam znac majnerowi i poprawi
Krzysiekow
mam nadzeje ze to nie jest jakis duzy problem dla ciebie .Przy pisaniu rozpiski bylo duzo łatwiej i wszyscy wygladaja tak samo. Tabela jak i nastepne rundy obiecuje bedze z duzej ten kto tak ma oki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227 |
pytanie do stanleya151 czemu wziołeś typ z pointbet,skoro w regulaminie nic niema na ten temat napisane że typujemy z tego buka "17. Kursy można brać z Betandwin, Bet365, Centrebet, Fonbet, Gamebookers, Pinnacle, Sportingbet." No chyba że zaszły jakies zmiany o których niewiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
nie zaszły zmiany typ niewazny moze podac typ zastepczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Wczoraj zatypowałem ten mecz : 6.09.06 01:05 #1 ATL Braves v NY Mets typ: 2 kurs: 2.05 buk: GB Jednak on się nie odbył , więc mam pytanie czy czekamy aż się odbędzie , czy może mam podać typ zastępczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
nie widzialem tych bukow regulaminie stad blad, no nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
mam pytanko. typki podajemy do niedzieli do godz.22-giej. i jeśli np. obstawiam over 9 w jakimś tam meczu baseballa, mecz sie kończy o 23-ciej i zakladamy ze pada wlasnie linia i jest zwrot. Wiadomo, ze w takim wypadku juz jest po czasie na podanie kolejnego typku, wiec czy mozna sie "zabezpieczyć" i jeszcze przed 22-gą zrobic tak, zeby podac typ zastępczy "w razie gdyby za ten podstawowy zakład był zwrot" ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
mam pytanko. typki podajemy do niedzieli do godz.22-giej. i jeśli np. obstawiam over 9 w jakimś tam meczu baseballa, mecz sie kończy o 23-ciej i zakladamy ze pada wlasnie linia i jest zwrot. Wiadomo, ze w takim wypadku juz jest po czasie na podanie kolejnego typku, wiec czy mozna sie "zabezpieczyć" i jeszcze przed 22-gą zrobic tak, zeby podac typ zastępczy "w razie gdyby za ten podstawowy zakład był zwrot" ?? W poprzedniej edycji można tak było robić, teraz w regulaminie nie widze wzmianki aby było to zabronione, a już napewno można tak zrobić jak przeciwnik podał 5 swoich typów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
mam pytanko. typki podajemy do niedzieli do godz.22-giej. i jeśli np. obstawiam over 9 w jakimś tam meczu baseballa, mecz sie kończy o 23-ciej i zakladamy ze pada wlasnie linia i jest zwrot. Wiadomo, ze w takim wypadku juz jest po czasie na podanie kolejnego typku, wiec czy mozna sie "zabezpieczyć" i jeszcze przed 22-gą zrobic tak, zeby podac typ zastępczy "w razie gdyby za ten podstawowy zakład był zwrot" ?? przed 22.00 mozna podac typ rezerwowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
dzięki chłopaki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Mam pytanko bo niewiem jak liczy sie handicapy w tenisie a minaowicie pierszwy typ drugiej kolejki Warka25 - Apofis chodzi o handi +4 a wynik był 6-3 7-6 zatem 4 pkt były....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|