Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#642554 21/08/2006 09:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Wszelkie pytania i uwagi prosimy zgłaszać w tym temacie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
GOLDEN TOUR rusza 11 WRZEŚNIA

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Quote
GOLDEN TOUR rusza 11 WRZEŚNIA

czyli w 5 rocznice ataku na world trade center no niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
GOLDEN TOUR rusza 4 Wrzesnia

Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
czy mnie pominięto przy rozpisce na grupy bo w żadnej z nich siebie nie widze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
nie pominieto narazie sa grupy( a.b.c.d) a robie (e.f.g.h)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
proszę poprawić "green" na "greenn" dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
proszę poprawić "green" na "greenn" dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

gotowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przepraszam za blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
czemu ja jestem boc juniors? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
czemu ja jestem boc juniors? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a powinno być "buc"?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
żart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A w ogóle to jakoś dziwnie wszyscy jesteśmy z małych liter pisani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
boca juniors

przepraszam za Bład starałem sie szybko zrobic rozpiske i nie zauwarzyłem sorka zaraz dam znac majnerowi i poprawi

Krzysiekow

mam nadzeje ze to nie jest jakis duzy problem dla ciebie .Przy pisaniu rozpiski bylo duzo łatwiej i wszyscy wygladaja tak samo. Tabela jak i nastepne rundy obiecuje bedze z duzej ten kto tak ma oki

Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
pytanie do stanleya151
czemu wziołeś typ z pointbet,skoro w regulaminie nic niema na ten temat napisane że typujemy z tego buka
"17. Kursy można brać z Betandwin, Bet365, Centrebet, Fonbet, Gamebookers, Pinnacle, Sportingbet."
No chyba że zaszły jakies zmiany o których niewiem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
nie zaszły zmiany typ niewazny moze podac typ zastepczy

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Wczoraj zatypowałem ten mecz :

Quote
6.09.06 01:05
#1 ATL Braves v NY Mets
typ: 2
kurs: 2.05
buk: GB

Jednak on się nie odbył , więc mam pytanie czy czekamy aż się odbędzie , czy może mam podać typ zastępczy ?

Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
nie widzialem tych bukow regulaminie stad blad, no nic

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
mam pytanko. typki podajemy do niedzieli do godz.22-giej. i jeśli np. obstawiam over 9 w jakimś tam meczu baseballa, mecz sie kończy o 23-ciej i zakladamy ze pada wlasnie linia i jest zwrot. Wiadomo, ze w takim wypadku juz jest po czasie na podanie kolejnego typku, wiec czy mozna sie "zabezpieczyć" i jeszcze przed 22-gą zrobic tak, zeby podac typ zastępczy "w razie gdyby za ten podstawowy zakład był zwrot" ??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Quote
mam pytanko. typki podajemy do niedzieli do godz.22-giej. i jeśli np. obstawiam over 9 w jakimś tam meczu baseballa, mecz sie kończy o 23-ciej i zakladamy ze pada wlasnie linia i jest zwrot. Wiadomo, ze w takim wypadku juz jest po czasie na podanie kolejnego typku, wiec czy mozna sie "zabezpieczyć" i jeszcze przed 22-gą zrobic tak, zeby podac typ zastępczy "w razie gdyby za ten podstawowy zakład był zwrot" ??

W poprzedniej edycji można tak było robić, teraz w regulaminie nie widze wzmianki aby było to zabronione, a już napewno można tak zrobić jak przeciwnik podał 5 swoich typów.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
mam pytanko. typki podajemy do niedzieli do godz.22-giej. i jeśli np. obstawiam over 9 w jakimś tam meczu baseballa, mecz sie kończy o 23-ciej i zakladamy ze pada wlasnie linia i jest zwrot. Wiadomo, ze w takim wypadku juz jest po czasie na podanie kolejnego typku, wiec czy mozna sie "zabezpieczyć" i jeszcze przed 22-gą zrobic tak, zeby podac typ zastępczy "w razie gdyby za ten podstawowy zakład był zwrot" ??

przed 22.00 mozna podac typ rezerwowy.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
dzięki chłopaki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Mam pytanko bo niewiem jak liczy sie handicapy w tenisie a minaowicie pierszwy typ drugiej kolejki Warka25 - Apofis
chodzi o handi +4 a wynik był 6-3 7-6 zatem 4 pkt były....

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,670 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,613
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1