Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
Pytanko

Ponieważ zomowiec biszop dam mi bana na mego głównego nicka,kompetnie nie wiem za co mam pytanko czy bede mógł kontynuować zabawe z tego nicka?

(O ile jeleń mi i tego nie zbanuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> )

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
jaki nick miałes ,musiał bym sie dowiedzec czy zeczywiscie biszop twojego zablokowal i dla czego

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Kiedy podliczysz przedostatnią kolejke?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Kiedy podliczysz przedostatnią kolejke?
jak przed ostatnia jeszcze 5 6.7 kolejka

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
No w poszczególnych grupach są terminarze i tam jest tylko 5 kolejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
No w poszczególnych grupach są terminarze i tam jest tylko 5 kolejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
rozpis jest puki co na 5 kolejek ale jest ich 7

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
a tabele koncze robic poniewarz do 21:00 czekałem na wyniki

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
Quote
Quote
No w poszczególnych grupach są terminarze i tam jest tylko 5 kolejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
rozpis jest puki co na 5 kolejek ale jest ich 7
Aha, no to kiedy rozliczysz 4 kolejke? Jutro?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
juz robie

Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
Grupa G

Mój najwyższy trafiony kurs to 1.95 uzyskany w tej kolejce a nie 1.85 proszę o korektę

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Cze

mam pytanie chyba w Tabeli Grupy A jest bląd Skull nie ma 10 pkt tylko 7 po ostatniej 3 kolejce mial 6 pkt a po 4 kolejce ma raptem 10 pkt cos nie tak , jak ostatnio ze mna zremisowal pojedynek

Grupa A

kazik - skull
Wynik 3:3

Prosze o wyjasnienie !?
Dzieki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Wogóle jakiś bajzel w tej Grupie A jest akurat nie u mnie tylko na miejscach które zajmują osoby 1 i 2.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Cze

mam pytanie chyba w Tabeli Grupy A jest bląd Skull nie ma 10 pkt tylko 7 po ostatniej 3 kolejce mial 6 pkt a po 4 kolejce ma raptem 10 pkt cos nie tak , jak ostatnio ze mna zremisowal pojedynek

Grupa A

kazik - skull
Wynik 3:3

Prosze o wyjasnienie !?
Dzieki.
w poprzedniej kolejce nie zaliczylem meczu wiec w tej kolejce dodalem mu mecz z poprzedniej kolejki 1-0 i terza 3-3 wiec 4 pkt razem 10pkt

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Grupa G

Mój najwyższy trafiony kurs to 1.95 uzyskany w tej kolejce a nie 1.85 proszę o korektę
bedze przy nastepnej tabeli

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Wogóle jakiś bajzel w tej Grupie A jest akurat nie u mnie tylko na miejscach które zajmują osoby 1 i 2.
niema bajzlu poniewarz odczytałem wiadomosci od skulla prosił o podliczenie jego bo niebedze mugł ja we wtorek najpierw wystawiłem tabele a dopiero puzniej go podliczyłem a ze niemam mocy edytowania jak majner prosiłem jego o poprawe ale uznalem ze jak poprawie w nastepnej tabeli bedze oki jak ktos nie wierzy sprawdzcie wyniki skulla wodpowiednim dziale i z nich wynika

1. Skull 10 10-3 3.00
2. 14honor88 9 9-2 2,30
3. kazik 7 14-13 2,50
4. delfiedor 7 12-9 1,75
5. warka25 7 11-9 2,10
6. apofis 3 9-11 3,45
7. ???? 0 0-12 0
8. sjs 0 0-12 0

Dołączył: Aug 2006
Posty: 488
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 488

Australia - Hiszpania
Typ:1 (kto strzeli pierwszego gola w meczu)

gol wpadł w dogrywce

Dołączył: Aug 2006
Posty: 488
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 488
na Bwin postawiłem i miałem zaliczone to był mecz hokeja na trawie mam nadzeje ze mi któłrys z organizatorów odpisze mopsiq , majner

Dołączył: May 2006
Posty: 484
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 484
typowalem za bolka 000 bo wyjechal a przeciwnik haz$ napisal ze wygral 2-0 a powinien byc remis 2-2

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
a jak jest w tabeli 2-2 wynik uwzgledniony

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Australia - Hiszpania
Typ:1 (kto strzeli pierwszego gola w meczu)

gol wpadł w dogrywce
typ zaliczony o ile strzliły australijki

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, burbon, forty, Sensei, JelineK, 11kera11), 893 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1