|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4 |
Pytanko
Ponieważ zomowiec biszop dam mi bana na mego głównego nicka,kompetnie nie wiem za co mam pytanko czy bede mógł kontynuować zabawe z tego nicka?
(O ile jeleń mi i tego nie zbanuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> )
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
jaki nick miałes ,musiał bym sie dowiedzec czy zeczywiscie biszop twojego zablokowal i dla czego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
Kiedy podliczysz przedostatnią kolejke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Kiedy podliczysz przedostatnią kolejke? jak przed ostatnia jeszcze 5 6.7 kolejka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
No w poszczególnych grupach są terminarze i tam jest tylko 5 kolejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
No w poszczególnych grupach są terminarze i tam jest tylko 5 kolejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rozpis jest puki co na 5 kolejek ale jest ich 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
a tabele koncze robic poniewarz do 21:00 czekałem na wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,146 |
No w poszczególnych grupach są terminarze i tam jest tylko 5 kolejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rozpis jest puki co na 5 kolejek ale jest ich 7 Aha, no to kiedy rozliczysz 4 kolejke? Jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
Grupa G
Mój najwyższy trafiony kurs to 1.95 uzyskany w tej kolejce a nie 1.85 proszę o korektę
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
Cze
mam pytanie chyba w Tabeli Grupy A jest bląd Skull nie ma 10 pkt tylko 7 po ostatniej 3 kolejce mial 6 pkt a po 4 kolejce ma raptem 10 pkt cos nie tak , jak ostatnio ze mna zremisowal pojedynek
Grupa A
kazik - skull Wynik 3:3
Prosze o wyjasnienie !? Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Wogóle jakiś bajzel w tej Grupie A jest akurat nie u mnie tylko na miejscach które zajmują osoby 1 i 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Cze
mam pytanie chyba w Tabeli Grupy A jest bląd Skull nie ma 10 pkt tylko 7 po ostatniej 3 kolejce mial 6 pkt a po 4 kolejce ma raptem 10 pkt cos nie tak , jak ostatnio ze mna zremisowal pojedynek
Grupa A
kazik - skull Wynik 3:3
Prosze o wyjasnienie !? Dzieki. w poprzedniej kolejce nie zaliczylem meczu wiec w tej kolejce dodalem mu mecz z poprzedniej kolejki 1-0 i terza 3-3 wiec 4 pkt razem 10pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Grupa G
Mój najwyższy trafiony kurs to 1.95 uzyskany w tej kolejce a nie 1.85 proszę o korektę bedze przy nastepnej tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Wogóle jakiś bajzel w tej Grupie A jest akurat nie u mnie tylko na miejscach które zajmują osoby 1 i 2. niema bajzlu poniewarz odczytałem wiadomosci od skulla prosił o podliczenie jego bo niebedze mugł ja we wtorek najpierw wystawiłem tabele a dopiero puzniej go podliczyłem a ze niemam mocy edytowania jak majner prosiłem jego o poprawe ale uznalem ze jak poprawie w nastepnej tabeli bedze oki jak ktos nie wierzy sprawdzcie wyniki skulla wodpowiednim dziale i z nich wynika 1. Skull 10 10-3 3.00 2. 14honor88 9 9-2 2,30 3. kazik 7 14-13 2,50 4. delfiedor 7 12-9 1,75 5. warka25 7 11-9 2,10 6. apofis 3 9-11 3,45 7. ???? 0 0-12 0 8. sjs 0 0-12 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 488 |
Australia - Hiszpania Typ:1 (kto strzeli pierwszego gola w meczu)
gol wpadł w dogrywce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 488 |
na Bwin postawiłem i miałem zaliczone to był mecz hokeja na trawie mam nadzeje ze mi któłrys z organizatorów odpisze mopsiq , majner
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 484 |
typowalem za bolka 000 bo wyjechal a przeciwnik haz$ napisal ze wygral 2-0 a powinien byc remis 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
a jak jest w tabeli 2-2 wynik uwzgledniony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Australia - Hiszpania Typ:1 (kto strzeli pierwszego gola w meczu)
gol wpadł w dogrywce typ zaliczony o ile strzliły australijki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|