Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
w tabeli w grupie E jest błąd: ja wygrałem pojedynek a nie Dyniu i to ja powinienem mieć 13 punktów sprawdź wynik, a moje ntk wynosi 3.5 pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
oki juz zmienilem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
9. Wyniki należy podać w odpowiednim temacie, najpóźniej do wtorku do godz. 21:00

Z tego co wiem to dziś dopiero jest poniedziałek

Grupa A

warka25 3:2 14honor88
ntk: 1.85 - 2.00

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Grupa D
5 kolejka

kurson - A.S.Romek 3:4
ntk: 2.05 - 3.20


Z tego co widze to mam obustronny walkower i dla mnie to jest bez sensu, bo jak można karać za nie podanie wyniku, może by tak sam organizator podliczał. Regulamin zbyt ostry jednym słowem.
Przeczytałem w regulaminie, że wyniki można podawać do wtorku do 21, także wynik proszę zaliczyć i wpisać go do tabeli.

Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
Witam pierwsza sprawa jest taka że w meczu: GR G axelek66 - dropsikk nie było 1-3, gdyż trafiłem 2 typy a więc 2-3 jak już, to raz a dwa gdzie można sprawdzić kto strzelił pierwsszy bramke w tym meczu? Można prosić o jakiś link z tym wynikiem lub screen zakładu skoro go zagrałeś dropsikk bo nigdzie tego nie moge znaleźć a jak gol padł w dogrywce do uważam, że albo zakład jest nie ważny lub przegrany tak przynajmniej jest rozliczany mecz piłki nożnej nie wiem jak w hokeju na trawie, ma to dla mnie znaczenie, gdyż przy błednym zaliczeniu tego typu nie przegrywam tego pojednyku tylko remisuję proszę o szybką odpowiedź

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
9. Wyniki należy podać w odpowiednim temacie, najpóźniej do wtorku do godz. 21:00

Z tego co wiem to dziś dopiero jest poniedziałek

Grupa A

warka25 3:2 14honor88
ntk: 1.85 - 2.00
sorka panowie mialem w weekend duzo na glowie i pomyliły mi sie dni oczywiscie do dzis wtoirek 21:00

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Quote
Quote
Grupa D
5 kolejka

kurson - A.S.Romek 3:4
ntk: 2.05 - 3.20


Z tego co widze to mam obustronny walkower i dla mnie to jest bez sensu, bo jak można karać za nie podanie wyniku, może by tak sam organizator podliczał. Regulamin zbyt ostry jednym słowem.
Przeczytałem w regulaminie, że wyniki można podawać do wtorku do 21, także wynik proszę zaliczyć i wpisać go do tabeli.
przepraszam jesli do 21:00 wtorek niebedze to wtedy jest walkower pomyliły mi sie dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Witam pierwsza sprawa jest taka że w meczu: GR G axelek66 - dropsikk nie było 1-3, gdyż trafiłem 2 typy a więc 2-3 jak już, to raz a dwa gdzie można sprawdzić kto strzelił pierwsszy bramke w tym meczu? Można prosić o jakiś link z tym wynikiem lub screen zakładu skoro go zagrałeś dropsikk bo nigdzie tego nie moge znaleźć a jak gol padł w dogrywce do uważam, że albo zakład jest nie ważny lub przegrany tak przynajmniej jest rozliczany mecz piłki nożnej nie wiem jak w hokeju na trawie, ma to dla mnie znaczenie, gdyż przy błednym zaliczeniu tego typu nie przegrywam tego pojednyku tylko remisuję proszę o szybką odpowiedź
bez urazy ale w BWIN stawiałem na gola nr. 1 strzeli hiszpania i wyswietlilo mi sie 1 gol w meczu australia licza do karnych kto pierwszy strzelia do nich braklo 3min

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Quote
Witam pierwsza sprawa jest taka że w meczu: GR G axelek66 - dropsikk nie było 1-3, gdyż trafiłem 2 typy a więc 2-3 jak już, to raz a dwa gdzie można sprawdzić kto strzelił pierwsszy bramke w tym meczu? Można prosić o jakiś link z tym wynikiem lub screen zakładu skoro go zagrałeś dropsikk bo nigdzie tego nie moge znaleźć a jak gol padł w dogrywce do uważam, że albo zakład jest nie ważny lub przegrany tak przynajmniej jest rozliczany mecz piłki nożnej nie wiem jak w hokeju na trawie, ma to dla mnie znaczenie, gdyż przy błednym zaliczeniu tego typu nie przegrywam tego pojednyku tylko remisuję proszę o szybką odpowiedź
bez urazy ale w BWIN stawiałem na gola nr. 1 strzeli hiszpania i wyswietlilo mi sie 1 gol w meczu australia licza do karnych kto pierwszy strzelia do nich braklo 3min
wynik koncowy 1-0 australia

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Quote
Quote
Witam pierwsza sprawa jest taka że w meczu: GR G axelek66 - dropsikk nie było 1-3, gdyż trafiłem 2 typy a więc 2-3 jak już, to raz a dwa gdzie można sprawdzić kto strzelił pierwsszy bramke w tym meczu? Można prosić o jakiś link z tym wynikiem lub screen zakładu skoro go zagrałeś dropsikk bo nigdzie tego nie moge znaleźć a jak gol padł w dogrywce do uważam, że albo zakład jest nie ważny lub przegrany tak przynajmniej jest rozliczany mecz piłki nożnej nie wiem jak w hokeju na trawie, ma to dla mnie znaczenie, gdyż przy błednym zaliczeniu tego typu nie przegrywam tego pojednyku tylko remisuję proszę o szybką odpowiedź
bez urazy ale w BWIN stawiałem na gola nr. 1 strzeli hiszpania i wyswietlilo mi sie 1 gol w meczu australia licza do karnych kto pierwszy strzelia do nich braklo 3min
wynik koncowy 1-0 australia
jak i dla ciebie tak i dla mnie lepszy był by remis ale jestem organizatorem z majnerem i nie smaczne jest robienie sobie jajec z golden tour sprawiedliwy wynik jest 2-3

Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
Moment moment mopsiq po pierwsze nie robie sobie jaj ani z ciebie ani z majnera czytaj ze zrozumieniem mój post poprzedni, który napisałem spytałem czy dropsikk mógłby pokazać screen zakładu skoro go zagrał bo to są jego słowao on go grał w realu dlatego go oto poprosiłem, po pierwsze dlatego, że nigdzie nie można sprawdzić tego wyniku gdyż cieżko znaleźć w wynikach takie udziwnienia a chce mieć pewność co do tego zakładu a po drugie ja wogóle nie widziałem żeby w BAW był "hokej na trawie" no chyba że pod jakąś inną nazwą ale jaką dlatego pytam gdyż poprostu chciałbym to wiedzieć chyba mam do tego prawo, nigdy nie grałem tej dyscypliny więc pytam. A po trzecie wysłałem priva do dropsika z tą samą informacją jak post wyżej żeby podesłał mi link z tym wynikiem lub screena zakładu skoro grał go w realu. Jak do tej pory się nie odezwał jeśli nie ma nic do ukrycia to dziwie się jego zachowaniu a jeśli tak no to sorry, ale brzydze się kłamstwem. Wiesz to że ty stawiałeś na Hiszpanie to akurat mnie nie zadowala bo była dogrywka w tym meczu i tak jak wspomniałem być może zakład był zawarty tylko na regulaminowy czas gry. Jeśli możesz to podaj mi linka mopsiq z regulaminem BAW na hokej na trawie jak to jest rozliczane ja tego wogóle nie moge znaleźć, wogóle niemoge znaleźć w ofecie hokeja na trawie.

Aha i jeszcze jedna rzecz, prosiłem o poprawienie najwyższego trafionego kursu tydzień temu na 1.95 i niezostało to zmienione, więc proszę jeszcze raz.

Pozdrawiam i mam nadzieje że sprawa wyjaśniona zostanie do końca tak żeby była czysta i klarowna.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Mopsiq pomyliłes się w tabeli grupy B, powinienem mieć 10pkt a nie 7.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Witam

Wygrałem pojedynek tej kolejki 3-2 a zaliczono mi w małych punktach bilans 3-8????????? Proszę o większą rzetelność.

Pozdro

Dołączył: Jan 2006
Posty: 702
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 702
Rowniez mala pomylka w grupie H
seniu26- ntk 1,85 a nie jak napisales 1,7. Prosze o korekte

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Mopsiq pomyliłes się w tabeli grupy B, powinienem mieć 10pkt a nie 7.
poprawiłem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Moment moment mopsiq po pierwsze nie robie sobie jaj ani z ciebie ani z majnera czytaj ze zrozumieniem mój post poprzedni, który napisałem spytałem czy dropsikk mógłby pokazać screen zakładu skoro go zagrał bo to są jego słowao on go grał w realu dlatego go oto poprosiłem, po pierwsze dlatego, że nigdzie nie można sprawdzić tego wyniku gdyż cieżko znaleźć w wynikach takie udziwnienia a chce mieć pewność co do tego zakładu a po drugie ja wogóle nie widziałem żeby w BAW był "hokej na trawie" no chyba że pod jakąś inną nazwą ale jaką dlatego pytam gdyż poprostu chciałbym to wiedzieć chyba mam do tego prawo, nigdy nie grałem tej dyscypliny więc pytam. A po trzecie wysłałem priva do dropsika z tą samą informacją jak post wyżej żeby podesłał mi link z tym wynikiem lub screena zakładu skoro grał go w realu. Jak do tej pory się nie odezwał jeśli nie ma nic do ukrycia to dziwie się jego zachowaniu a jeśli tak no to sorry, ale brzydze się kłamstwem. Wiesz to że ty stawiałeś na Hiszpanie to akurat mnie nie zadowala bo była dogrywka w tym meczu i tak jak wspomniałem być może zakład był zawarty tylko na regulaminowy czas gry. Jeśli możesz to podaj mi linka mopsiq z regulaminem BAW na hokej na trawie jak to jest rozliczane ja tego wogóle nie moge znaleźć, wogóle niemoge znaleźć w ofecie hokeja na trawie.

Aha i jeszcze jedna rzecz, prosiłem o poprawienie najwyższego trafionego kursu tydzień temu na 1.95 i niezostało to zmienione, więc proszę jeszcze raz.

Pozdrawiam i mam nadzieje że sprawa wyjaśniona zostanie do końca tak żeby była czysta i klarowna.
ja cie rozumie ja tez do niego pisalem ale chyba jeszcze go nie bylo na mecz pl kursik ci zmienie w nowej tabeli http://samsungworldcup.worldhockey.org/vsite/vcontent/page/custom/0,8510,5153-178426-195645-39580-262883-custom-item,00.html gdze znajdzesz wynik poszperalem i znalazlem ale zobaczymy co dropsikk napisze

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
W grupie D ma miejsce dosyć specyficzna sytuacja:

Otóż jeden z uczestników A.S.Romek przez pierwsze 4 kolejki oddawał mecze bez walki i jego przeciwnicy zainkasowali "darmowe" 3 punkty.

Po czym w 5 kolejce, akurat na mecz ze mną Romek nagle się przebudził i podał w końcu 5 typów (całkiem niezłych) i tym samym wygrał ten pojedynek.

A żeby było jeszcze śmieszniej w 6 kolejce Romek znowu zapomina o konkursie i kolejny uczestnik inkasuje darmowe 3 punkty.

Mimo, że to tylko zabawa zadam niewinne pytanie: czy to jest sprawiedliwe, że tylko jeden z 6 rywali musi walczyć, a reszta inkasuje punkty bez walki?

Uprzedzając ewentualne pretensje, że nie potrafię przegrywać wyjaśniam, że wielokrotnie przegrywałem róznego rodzaju pojedynki, ale jeśli odbywało się to wg sprawiedliwych zasad. Ba, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zawsze brałem stronę rywala (wszak to tylko zabawa).

W tym przypadku jestem przekonany, że gdyby Romek grał solidnie od początku do końca odebrałby punkty nie tylko jednemu rywalowi...

W zasadzie w każdym konkursie na tym forum (PLK, EEL, TT) uczestnicy którzy odpuszczają 2-3 pierwsze rundy zostają z konkursu usunięci i tabele nie uwzglęniają ich w klasyfikacji.

W regulaminie wyczytałem:

19. Wszystkie sporne kwestie i sytuacje, które mogą zdarzyć się podczas trwania konkursu, a które nie zostały uwzględnione w regulaminie rozpatruje i reguluje organizator konkursu.

Liczę na taką dodatkową regulację.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
na dzien dzisiejszy moge powiedziec tylko tyle, ze w tym tygodniu szykuja sie pewne zmiany w konkursie, ale o tym dopiero w okolicach srody, czwartku. sprawy walkowerow tez sa rozpatrywane. oczywiscie zmiany beda dotyczyc tej edycji.

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
na dzien dzisiejszy moge powiedziec tylko tyle, ze w tym tygodniu szykuja sie pewne zmiany w konkursie, ale o tym dopiero w okolicach srody, czwartku. sprawy walkowerow tez sa rozpatrywane. oczywiscie zmiany beda dotyczyc tej edycji.

Dzisiaj jest sobota, dobiega końca ostatnia kolejka edycji, i ...?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
...i wlasnie jestem w trakcie tworzenia nowych tabel.
jezeli ktoras z osob wiecej niz 3 spotkania oddala walkowerem jest automatycznie usuwana z konkursu i jej wyniki sa anulowane (tak, jakby wogole ta osoba nie brala udzialu w konkursie).
poza tym jeszcze jedna kwestia, nie wiem czy nie wazniejsza. ale o tym jutro, albo moze ejszcze dzisiaj poznym wieczorem.

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1