szkoda tylko, że robił będzie w takim gównie jakim jest wp, choć może dzięki jego obecności coś się zmieni ale śmiem wątpić, tak czy inaczej pewnie za parę miesięcy dam wp drugą szansę, bo na chwile obecną portal ten idealnie pasuje do tematu...
Jak tryeba podjc powan deczyj to ich nie ma, jak trzeba zeznawać to to przecież oni są stworzeni do wyższych celów ale jak sztab PR doradzi że trzeba byc cool to nie ma problemu aby przyjśc do mneij lub bardziej głupkowatego talk show
Propaganda na tych zdjęciach Dziś w radiu słyszałem że Niemcy, Norwedzy, Dunczycy przyjeżdzają do nas się leczyć i bardzo sobie chwalą. Moze swój prowiant biorą
U na na służbie zdrowia sie nie oszczędza Pani premier stwierdziął że wystarczy wykazać że pieniądze na pakiet onkologiczny są potrzebne i pieniądze sie znajdą.
Propaganda na tych zdjęciach Dziś w radiu słyszałem że Niemcy, Norwedzy, Dunczycy przyjeżdzają do nas się leczyć i bardzo sobie chwalą. Moze swój prowiant biorą
U na na służbie zdrowia sie nie oszczędza Pani premier stwierdziął że wystarczy wykazać że pieniądze na pakiet onkologiczny są potrzebne i pieniądze sie znajdą.
Żadna propaganda, może nie we wszystkich szpitalach jest taka "bieda" ale w większości faktem jest że wyżywienie szpitalne jest uboższe niż w więzieniu.
Ostatnio miałem okazję przekonać się jak wygląda szpitalne jedzenie. Na zdjęciu poniżej "Zestaw" kolacyjny, chyba jeden z bogatszych jakie dostałem w czasie pobytu w szpitalu ale chyba też jeden z najdziwniejszych. Nie jedna osoba pewnie się zastanowi co z czym zjeść, czy chleb obłożyć skórkami od jabłka czy skorupką od jajka
Co wy chcecie? Składniki na talerzu liga światowa. Nie od dziś wiadomo że - pieczywo mamy najlepsze na świecie kromeczki - jabłka to już ciężko coś więcej napisać,że najlepsze na świecie, nawet Putin żałuje że nałożył na nie embargo - przemysł mleczarki najlepszy naświecie, gdyby nie nasi rolnicy europa nie miałaby mleka - kury mistrzostwo, jajka pierwsza klas
Propaganda na tych zdjęciach Dziś w radiu słyszałem że Niemcy, Norwedzy, Dunczycy przyjeżdzają do nas się leczyć i bardzo sobie chwalą. Moze swój prowiant biorą
U na na służbie zdrowia sie nie oszczędza Pani premier stwierdziął że wystarczy wykazać że pieniądze na pakiet onkologiczny są potrzebne i pieniądze sie znajdą.
Żadna propaganda, może nie we wszystkich szpitalach jest taka "bieda" ale w większości faktem jest że wyżywienie szpitalne jest uboższe niż w więzieniu.
Ostatnio miałem okazję przekonać się jak wygląda szpitalne jedzenie. Na zdjęciu poniżej "Zestaw" kolacyjny, chyba jeden z bogatszych jakie dostałem w czasie pobytu w szpitalu ale chyba też jeden z najdziwniejszych. Nie jedna osoba pewnie się zastanowi co z czym zjeść, czy chleb obłożyć skórkami od jabłka czy skorupką od jajka
eee, nie przesadzajcie, tragedii nie ma. Przecież w szpitalu się nic nie robi to gdzie te kalorie spalić. Poza tym nie można za bardzo jelit zapchać, tylko wszystko z rozsądkiem, bo często nie można np. po operacji wstawać to na ch#% se robić problem z łazienką ?
Poza tym, miałem też 2 razy kurczak, jakiś sos z mięsa drobiowego, zawsze do obiadu zupka (np. pomidorówka, barszcz czerwony), często jabłko. Śniadanie to zawsze z 4 kromki pieczywa, kawałek masła, jajko i z 4 plastry wędliny (tania jakaś, ale zmieniała się cały czas). Najgorzej pierwszy dzień aby na pory jedzenia się przestawić, bo 8, 13 i 17 i cały wieczór do rana człowiek głodny ale nie jest najgorzej
No cóż, u mnie (Białystok) kiepsko karmili. Od niedzieli do piątku schudłem jakieś 2-3 kilo. Dwa dni normalnie jeść dawali, później po zabiegu papkowate wszystko dostawałem. Mój kompan z sali który stawił się na drutowanie szczęki od razu zawczasu przyciągnął z sobą zgrzewkę jogurta pitnego (stały klient na oddziale, lubi wiejskie zabawy ;)). Pierwsza kolacja - 3 kromki chleba, 3 plastry podejrzanej wędliny i cuś do picia, śniadanie - 3 kromki chleba i jakiś serek do smarowania + picio, obiad - woda o smaku jakiejść zupy, gołąbek i ziemniaki chyba i picio. Dieta papkowata to do znudzenia jakiś pseudo rosół i jakby przecier z marchwi?? (czerwnonowate było)+ ziółka chyba. Raz jeden jedyny dali coś w gatunku deseru w postaci budyniu. Owoców nigdzie nie widziałem na oddziale. Co do fachowości lekarzy nie mam zastrzeżeń, pomogli. Szama jednak to porażka. Normalnemu zdrowemu chłopowi będzie non stop w brzuchu burczało.
Biorąc pod uwagę muzyczkę istny Bron Hill. Spychacz to jest mistrz drugiego planu. Jak ktoś zauważył spuchacz jest kwintesencją prezdentury Pana Bronisława.
A tu lemingi urzędnicze dowożone na spotkanie wyborcze. Tak wyglądają spotkania z "obywatelami"
Jako że w Gdyni nie dało się skombinować paru wywrotek Prezydent nadał Śródmieściu Gdyni ( dwie ulice na krzyż) rangę pomnika historii.