|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
jest tutaj jescze ten pan 'cwaniak' co nie moze grac za 4 tys w expekcie LOL ? Czekam nadal na tego maila co wyslali do ciebie ze nie mozesz zagrac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Czy fakt, że taki temat umiera, nie świadczy o forum mało korzystnie. A myślałem, ze już dorobimy się tematu z listą buków i ich limitów, chyba, że ktoś zna ciekawe linki w sieci.
|
|
|
Link skopiowany do schowka