|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
 miałem pisac Pajac. Kownacki wczoraj pod koniec dogrywki nieatakowany przez nikogo, popisał się no look passem do kolegi stojącego jakieś 5 metrów obok..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
o. 2.5 HT !  @3,550 lekko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 9 |
To były wnioski płynące z historii, nie było, nie ma i nie będzie żadnego narodu śląskiego, to tylko mrzonki grupy oszołomów, którym się wydaje, że są pępkiem świata. I to jest zdanie 37,5 mln Polaków. Jeżeli się do nich nie zaliczasz, to siedź cicho i nie zgrywaj mądrali, bo skończycie jak Łemkowie i Bojkowie z Bieszczadów. Polska już nie istnieje, o czym mówią nawet Wasi politycy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
To były wnioski płynące z historii, nie było, nie ma i nie będzie żadnego narodu śląskiego, to tylko mrzonki grupy oszołomów, którym się wydaje, że są pępkiem świata. I to jest zdanie 37,5 mln Polaków. Jeżeli się do nich nie zaliczasz, to siedź cicho i nie zgrywaj mądrali, bo skończycie jak Łemkowie i Bojkowie z Bieszczadów. o ... kur... zaczyna się  Polskie bagno Polska już nie istnieje, o czym mówią nawet Wasi politycy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Polska już nie istnieje, o czym mówią nawet Wasi politycy  Nie nasi, ale tacy farbowani jak folksdojcze ze Śląska, których wypowiedzi są dużo "lepsze" niż te na które się powołujesz I zalecam trochę mniej środków halucynogennych ... zresztą nie musiałeś się przelogowywać akagi ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
o. 2.5 HT !  @3,550 lekko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Den Bosch o 1,5 HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 (0-0) - Powyżej 0.5 Hannover 96 v Hertha Berlin (1. połowa - Azjatycka suma goli) 10/04/2015 Brak 2.400 Odbędzie się to Niemiaszki , bo skoro Polska juz nie istnieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
zresztą nie musiałeś się przelogowywać akagi ...  Ktoś ci przyjebał laserem po oczach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
zresztą nie musiałeś się przelogowywać akagi ...  Ktoś ci przyjebał laserem po oczach ? nooo Polacy, katolicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
zresztą nie musiałeś się przelogowywać akagi ...  Ktoś ci przyjebał laserem po oczach ? Laserem to ja, a nie mi ... jeśli zrozumiałeś aluzję po polsku ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 9 |
Polska już nie istnieje, o czym mówią nawet Wasi politycy  Nie nasi, ale tacy farbowani jak folksdojcze ze Śląska, których wypowiedzi są dużo "lepsze" niż te na które się powołujesz I zalecam trochę mniej środków halucynogennych ... zresztą nie musiałeś się przelogowywać akagi ...  Sienkiewicz jest z Kielc czyli Wasz. Wy wiecznie bedziecie skłóceni a Ślązacy zawsze się zjednoczą i to Was boli  Narazie to dopłacacie do kopalń jak my dopłacalismy całe lata na was 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 (1-0) - Powyżej 1.5 Wisła Kraków v Górnik Zabrze (1. połowa - Azjatycka suma goli) 10/04/2015 Brak 2.500 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Laserem to ja, a nie mi ... jeśli zrozumiałeś aluzję po polsku ...  Ciekawe... Kontynuuj, kontynuuj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Wy wiecznie bedziecie skłóceni a Ślązacy zawsze się zjednoczą i to Was boli A kogo kurwa obchodzi jak Wy się "jednoczycie"? A ty wiesz jak Cyganie są ze sobą zjednoczeni w swoim taborze i czy kogoś to obchodzi? A ty wiesz, jak ja się "zjednoczę" ze swoją starą, to fiu fiu - tylko kogo to obchodzi? Tyle samo nas obchodzi wasze "zjednoczenie". My Polacy, naród z prawdziwego zdarzenia, będziemy sobie robili co chcemy bo jesteśmy w swoim kraju, w swoim bagienku i jak chcemy się porzucać błotkiem to nasza polska sprawa i gówno komu do tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 9 |
Wy wiecznie bedziecie skłóceni a Ślązacy zawsze się zjednoczą i to Was boli A kogo kurwa obchodzi jak Wy się "jednoczycie"? A ty wiesz jak Cyganie są ze sobą zjednoczeni w swoim taborze i czy kogoś to obchodzi? A ty wiesz, jak ja się "zjednoczę" ze swoją starą, to fiu fiu - tylko kogo to obchodzi? Tyle samo nas obchodzi wasze "zjednoczenie". My Polacy, naród z prawdziwego zdarzenia, będziemy sobie robili co chcemy bo jesteśmy w swoim kraju, w swoim bagienku i jak chcemy się porzucać błotkiem to nasza polska sprawa i gówno komu do tego  Tylko agresja z was kipi jak widać  Nie bez przyczyny jak sądzę. Bo wiecie, że sienkiewicz ma racje. EOT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
Dundalk o0,5HT @2,2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|