Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#646760 01/09/2006 09:04
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jesli ktos zapomnial kodu, mozna wyslac maila na pomoc@betsson.com w tutule ze swoim loginem i kodem promocyjnym.

Promocja 123+123 obowiazuje tylko na zaklady sportowe.

Na jutro przygotowalismy specjalna oferte na mecz Polska - Finlandia , najnizsza marza na rynku 5% + 20 dodatkowych zakladow:

https://www.betsson.com/pl/sportsbook/

Bonus: Unibet
#646761 01/09/2006 09:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Ta a wyplaty nie chcą dać , moze nie mają na wypłate juz , limit sie skonczył na tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#646762 01/09/2006 17:27
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Banik w promocji ogorkowej osoba z najwyzszym obrotem miala dostac 999pln. Podliczyliscie juz to? Mozesz zapodac nicka kto wygral? )

#646763 02/09/2006 12:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
W poniedzialek bedzie wyloniona ta osoba.

#646764 02/09/2006 15:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Nie wiecie co to może być zleciłem wypłate z giełdy 189 zeta na MONEYBOOKERS, wszytsko ok pisze że transkacja zakończona powodzeniem czas oczekiwania 1 dzień roboczy. NA drugi dzień kasa z powrotem na koncie ????????????

#646765 02/09/2006 16:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
skan dowodu wysłałeś?

#646766 02/09/2006 23:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
skan dowodu wysłałeś?

na mB trzeba ??? myślałem ze tylko przelew na konto bankowe

#646767 03/09/2006 00:12
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Quote
skan dowodu wysłałeś?

na mB trzeba ??? myślałem ze tylko przelew na konto bankowe
no to chyba logiczne ze bardziej jest potrzebny na MB niz na przelew bankowy

#646768 03/09/2006 22:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
ja mam pytanie do banika ... jaką wy macie oferte eurooejskiego hokeja ??? chodzi mi o ligi jakie macie ... są może któreś z : czeska 1 2 3 ?? francuska ?? 2 szwajcarska ?
2 norweska 2 fińska 1 2 rosyjska 1 holenderska 1 angielska

chodzi mi zasadniczo czy w tym sezonie będą jakieś z tych lig w ofercie czy niestesty nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i pozstanie mi obstawianie ich u konkurencji ???

#646769 04/09/2006 06:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Witam
Mam pytanie czy moge przelac na konto betssona pieniazki z nie swojego konta znaczy ze kumpel mi przetransferuje kaske ??
pozdrawaim

#646770 04/09/2006 07:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
nie mozna, a kumpel niech Tobie przeleje a Ty do buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Quote
W poniedzialek bedzie wyloniona ta osoba.
no to czekamy))

#646771 05/09/2006 09:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Zwycięzca Sezonu Ogórkowego nagrodzony!

Ogłoszona w sierpniu promocja Sezon Ogórkowy dobiegła końca. Zwycięzcą został użytkownik "PAWDON", któremu gratulujemy! Nagrodą jest 1000 zł

Przypominam o aktualnej promocji 123zl+123zl ( 5 razy obrot bonusem po kursie 1.23 lub wyzszym tylko na zakladach)

Od zeszlego tygodnia w ofercie betsson 2 liga polska.

#646772 07/09/2006 10:07
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Czy to normalne że wypłata z betssona szła już tydzień (na konto) i dojść nie mogła ???
Poprzednio pieniądze miałem w ciągu 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
I rozumiem że nadal nic się nie zmieniło i kasa idzie z zagranicznego banku, czyli trzeba się liczyć na stratach przy przewalutowaniu ???

#646773 07/09/2006 10:08
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Edit: liczyć się ze stratami, oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#646774 07/09/2006 13:52
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Niestety z wyplatami z polskiego konta nic sie nie zmienilo , moze isc od 3 do nawet 7 dni roboczych.
Co do przewalutowania, majac na uwadze ze w ostatnich dniach euro poslzo lekko do gory, moze byc nawet nadplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#646775 07/09/2006 19:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Banik, masz priv

#646776 07/09/2006 19:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy promo 123zł jet dla starych tez czy tylko dla nowych?

#646777 07/09/2006 19:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Banik: jak to możliwe że od samego początku nie posiadacie w swojej ofercie GP kobitek w siatkę...

To już sporo tracicie, oj sporo...

Tóż to podstawa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#646778 07/09/2006 19:50
Dołączył: Sep 2006
Posty: 7
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 7
popieram Miśka, sporooo na tym tracicie... sporooo

#646779 07/09/2006 21:33
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
kubski promo jest tylko dla nowych.
Misiek nie mamy GP kobiet , ale mamy wybory samorzadowe w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W ofercie na weekend znajdzie sie 2 liga polska i polski zuzel.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,179 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,817
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1