|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jesli ktos zapomnial kodu, mozna wyslac maila na pomoc@betsson.com w tutule ze swoim loginem i kodem promocyjnym. Promocja 123+123 obowiazuje tylko na zaklady sportowe. Na jutro przygotowalismy specjalna oferte na mecz Polska - Finlandia , najnizsza marza na rynku 5% + 20 dodatkowych zakladow: https://www.betsson.com/pl/sportsbook/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Ta a wyplaty nie chcą dać , moze nie mają na wypłate juz , limit sie skonczył na tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Banik w promocji ogorkowej osoba z najwyzszym obrotem miala dostac 999pln. Podliczyliscie juz to? Mozesz zapodac nicka kto wygral? )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
W poniedzialek bedzie wyloniona ta osoba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Nie wiecie co to może być zleciłem wypłate z giełdy 189 zeta na MONEYBOOKERS, wszytsko ok pisze że transkacja zakończona powodzeniem czas oczekiwania 1 dzień roboczy. NA drugi dzień kasa z powrotem na koncie ????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
na mB trzeba ??? myślałem ze tylko przelew na konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
na mB trzeba ??? myślałem ze tylko przelew na konto bankowe no to chyba logiczne ze bardziej jest potrzebny na MB niz na przelew bankowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71 |
ja mam pytanie do banika ... jaką wy macie oferte eurooejskiego hokeja ??? chodzi mi o ligi jakie macie ... są może któreś z : czeska 1 2 3 ?? francuska ?? 2 szwajcarska ? 2 norweska 2 fińska 1 2 rosyjska 1 holenderska 1 angielska
chodzi mi zasadniczo czy w tym sezonie będą jakieś z tych lig w ofercie czy niestesty nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i pozstanie mi obstawianie ich u konkurencji ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Witam Mam pytanie czy moge przelac na konto betssona pieniazki z nie swojego konta znaczy ze kumpel mi przetransferuje kaske ?? pozdrawaim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
nie mozna, a kumpel niech Tobie przeleje a Ty do buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W poniedzialek bedzie wyloniona ta osoba. no to czekamy))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Zwycięzca Sezonu Ogórkowego nagrodzony!
Ogłoszona w sierpniu promocja Sezon Ogórkowy dobiegła końca. Zwycięzcą został użytkownik "PAWDON", któremu gratulujemy! Nagrodą jest 1000 zł
Przypominam o aktualnej promocji 123zl+123zl ( 5 razy obrot bonusem po kursie 1.23 lub wyzszym tylko na zakladach)
Od zeszlego tygodnia w ofercie betsson 2 liga polska.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Czy to normalne że wypłata z betssona szła już tydzień (na konto) i dojść nie mogła ??? Poprzednio pieniądze miałem w ciągu 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I rozumiem że nadal nic się nie zmieniło i kasa idzie z zagranicznego banku, czyli trzeba się liczyć na stratach przy przewalutowaniu ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Edit: liczyć się ze stratami, oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Niestety z wyplatami z polskiego konta nic sie nie zmienilo , moze isc od 3 do nawet 7 dni roboczych. Co do przewalutowania, majac na uwadze ze w ostatnich dniach euro poslzo lekko do gory, moze byc nawet nadplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy promo 123zł jet dla starych tez czy tylko dla nowych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Banik: jak to możliwe że od samego początku nie posiadacie w swojej ofercie GP kobitek w siatkę...
To już sporo tracicie, oj sporo...
Tóż to podstawa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 7 |
popieram Miśka, sporooo na tym tracicie... sporooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
kubski promo jest tylko dla nowych. Misiek nie mamy GP kobiet , ale mamy wybory samorzadowe w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W ofercie na weekend znajdzie sie 2 liga polska i polski zuzel.
|
|
|
Link skopiowany do schowka