Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#646800 11/09/2006 21:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Limity indywidualne sa wada wogole u bukmacherow... i to jest temat na szersza dyskusje w osobnym watku, a kontynuujac topic betssona - jestes pierwszym graczem z Polski o ktorym dowiedzialem sie ze ma indywidualny limit.

Bonus: Unibet
#646801 11/09/2006 21:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
WK ale zaszczyt cie spotkał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#646802 11/09/2006 21:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Limity indywidualne sa wada wogole u bukmacherow... i to jest temat na szersza dyskusje w osobnym watku, a kontynuujac topic betssona - jestes pierwszym graczem z Polski o ktorym dowiedzialem sie ze ma indywidualny limit.

Pewnie sa - u jednych maniejszą u innych wieksza u kilku uniemozliwiaja granie. Mam nadzieje, ze w Betsson tak nie bedzie i te 2,08 euro to nie bedzie norma.

Mysle, ze gdybys nie pisal, ze nie ma limitow indywidualnych to bym tego zakladu za ktory limity dostalem (nie jestem pewien czy za ten ale staralem sie nie grac kontrowersyjnych kursow / meczow - raz czy dwa mi sie zdarzylo) nie zagral. Jakby sie cos dalo zrobic, zeby te limity zwiekszyc to bede wdzieczny.

Pozdrowienia

Wojtek

#646803 12/09/2006 06:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
jestes pierwszym graczem z Polski o ktorym dowiedzialem sie ze ma indywidualny limit.
Hahahahahahahahahahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#646804 12/09/2006 08:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Quote
jestes pierwszym graczem z Polski o ktorym dowiedzialem sie ze ma indywidualny limit.
Hahahahahahahahahahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tak - fajnie życ w nieświadomości ;-)

Ja prawde mówiąc wiedziałem, że nie jestem pierwszy. I pewnie nie ostatni.

Wojtek

#646805 13/09/2006 11:24
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Kanał !!! W dalszym ciągu nie otrzymałem przelewu z betssona i zaczynam sprawę widzieć w czarnych barwach, bo niby dlaczego jeśli nie doszedł w kilka dni to miałby dojść teraz, po dwóch tygodniach ...
Prosiłem support o sprawdzenie co się dzieje to traktują mnie jak idiotę: "a może wypłacał pan nie na swoje konto?", "a może dane pan źle wpisał?". Dopiero po kolejnym mailu: "sprawę przekazaliśmy do działu finansowego"...
Odzyskam pieniądze (mam nadzieję) i podziękuje już tej firmie ...

Quote
Ja pierwsze dwie wypłaty z betssona miałem 3/4 dni. A teraz jakiś żart. Na pytanie co się dzieje z kasą (wypłata na konto) uzyskałem odpowiedź że przelew zagraniczny może iść do 7 dni roboczych (kpina - z mansiona szedł 2 dni, z bwinu 3 dni, oba transgraniczne) ale teraz nie mogą sprawdzić i mam się odezwać w poniedziałek ???????
DUŻY MINUS !

#646806 13/09/2006 13:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Banik, GP kobitek nie mieliście, bo ponoć lepsze jakieś tam wybory...

Ale spytaj tam kolegów, jak można nie mieć oferty na w kosza kobiet?

Bo to chyba lekka kpina, dla nas grających.

Ja akurat tam pieniędzy nie posiadam, ale kolega prosił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#646807 13/09/2006 22:29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
Banik czy jest obecnie jakas promocja na betsson oprocz 123zl?

z gory dzieki za odp...

#646808 14/09/2006 06:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
jesli masz konto w Mbanku to mozesz sie zarejestrowac z ich strony i masz 100% do 555PLN

#646809 14/09/2006 06:52
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523

Gdzie znalazłeś informację dotyczącą tej promocji. Jeśli możesz podaj link.

#646810 14/09/2006 07:00
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Już znalazłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Sorki za dwa posty.

Regulamin promocji:

1.Promocja "m-Betsson-Transfer" jest organizowana przez Betsson Ltd. z siedzibą w Londynie (Wielka Brytania), na należącej do firmy serwisie internetowym www.betsson.com. [betsson.com.] Wszelkie dane na temat firmy dostępne są pod adresem www.betsson.com. [betsson.com.] Betsson działa zgodnie z udzielonymi przez Wielką Brytanię zezwoleniami i prawem angielskim.

2.Promocja została zaakceptowana dniu 01.09.2006 przez Betsson Ltd.

3.Promocja polega na przyznaniu 100% bonusu wartości pierwszej wpłaty na konto Betsson. Maksymalna kwota bonusu to 555 zł.

4.Bonusy w przypadku spełnienia wszystkich warunków promocji przez użytkownika zostaną przelane na jego konto Betsson do 36 godzin od momentu przyjęcia wpłaty przez Betsson.com.

5.Bonus do czasu spełnienia warunków promocji jest własnością Betsson.

6.Promocja trwa od 12.09.2006 do 19.09.2006, przy czym organizator zastrzega sobie zakończenie promocji w każdej chwili informując o tym swoich użytkowników na niniejszej stronie internetowej.

7.Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników posiadających konto osobiste w mBanku, którzy:

a. Mają powyżej 18 lat

b. Założą konto na www.betsson.com [betsson.com] podając prawdziwe dane osobowe i adresowe

c. Zgodzą się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betsson Ltd. i jej partnerów.

d. Dokonają wpłaty na konto Betsson minimum 50 PLN

e. Wpiszą hasło: "mBank" w rubryce "Kod promocyjny" podczas rejestracji konta na www.betsson.com. [betsson.com.]

8.Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 użytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP, jednego członka rodziny.

9.Promocja nie może być łączona z żadną inną promocją na www.betsson.com [betsson.com], oprócz promocji w Kasynie i Pokerze.

10.Przed dokonaniem wypłaty, należy obrócić kwotą bonusu oraz dokonaną wpłatą pięciokrotnie, inwestując ją w zakłady sportowe, na które kurs (lub suma kursów) nie jest mniejszy niż 1,55. Z kwoty bonusu oraz kwoty wpłaconej do wysokości, której został wypłacony bonus nie można korzystać na Giełdzie Zakładów, w Kasynie i Pokerze, dopóki nie zostanie wykonany wymagany obrót. W przypadku, gdy użytkownik chce skorzystać z promocji oferowanych na tych produktach, powinien zgłosić ten fakt wysyłając wiadomość na adres [email][email protected].[/email] Obrót należy wykonać w ciągu 2 miesięcy.

11.Jeżeli uczestnik dokona wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, traci prawo do bonusów bezpowrotnie i bonus zostaje mu odebrany.

12.Betsson Ltd zastrzega sobie prawo do wstrzymania kwoty bonusowej, jej odebrania wraz z zyskami z niej, a nawet zamknięcia konta gracza użytkownikom, którzy łamią zasady promocji.

13.Wypłaty bonusu z konta można dokonać poprzez dostępny rodzaje wypłat po uprzednim wysłaniu na adres payments@betsson.com skanów dokumentów tożsamości (obu stron nowego D.O. lub strony 1,2,3,6 starego D.O.) oraz w przypadku wpłaty dokonanej kartą również skanów karty kredytowej.

14.Betsson ltd zastrzega sobie także prawo do zmiany regulaminu w czasie trwania promocji.

15.Wszelkie uwagi na temat promocji należy kierować mailem na adres [email][email protected].[/email]

16.Regulamin promocji będzie dostępny na stronie http://www.betsson.pl/promocje/mBank.


Z tym obrotem to jest lekkie przegięcie, jakbym wpłacił te 555zł to wymagany obrót wynosi 5550zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Warunki nie napawają optymizmen i wątpie zeby zachęciły jakiegoś nowego klienta.

#646811 14/09/2006 07:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
obrot jak obrot, ale gdzie ci daja 100% bonus do 555 PLN...

#646812 14/09/2006 07:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
szkoda że kiedyś się połakomiłem na 123, dzis by było o ponad 400 pln wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#646813 14/09/2006 07:37
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
mam pytanie dot. tej promocji w mBanku. CZy jeśli mam jużzałożone wczęsniej konto w Betssonie to nie moge skorzystać z tej promocji ? CZy jest ona tylko dla nowych użytkowników ??
pozdrawiam

#646814 14/09/2006 08:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
szkoda że kiedyś się połakomiłem na 123, dzis by było o ponad 400 pln wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

poczatkowo tez tak pomyslalem ale w koncu mi wyszlo ze nic nie stracilem, bo kilka promocji w bettsonie mnie juz objelo:
- 123 PLN
- 333 PLN
- 100 PLN
- 40 PLN na pokera

#646815 14/09/2006 08:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Jejku pietroc, niedlugo otworze lodowke i tam tez bedziesz :-)

sorry za OT

#646816 14/09/2006 10:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Jejku pietroc, niedlugo otworze lodowke i tam tez bedziesz :-)

sorry za OT

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#646817 14/09/2006 13:39
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523

Było przez jakiś czas ok z kursami na MLB a dziś znów nie ma oferty, choć pierwsze mecz już o 18.30.
Wszystkie buki wystawiły tylko nie ten!!

#646818 14/09/2006 14:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
po jakim czasie po wplaceniu kasy dodaja bonus?

#646819 14/09/2006 17:28
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Dostałem odpowiedź z supportu że moje zlecenie wypłaty-przelew (wypłacałem na konto w mBanku) wróciło z powrotem do betssona, czyli przelew został odrzucony przez mBank. Miał ktoś kiedyś takową sytuację ???
Sprawdziłem jeszcze raz wszystkie dane - konto moje, numer rachunku w ibanie i swift prawidłowy, wypłata nie pierwsza (fakt że wcześniej wypłacałem na inteligo, ale chytry (niestety) jestem a oni kasują 11,99 PLN za przelew transgraniczny, a wypłaty na kartę blokują na miesiąc).
Mieliście kłopoty z mBankiem (przy wypłacie na konto - ja tam wypłacam po raz pierwszy)???

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 1,635 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1