Jak bede wplacal pieniadze za pomoca przelewu bankowego to ile strace pieniedzy,zakladajac ze wplace 120 PLN ?
Jesli dokonasz wplaty przez mtransfer ( jezli posiadasz konto w mbanku ) pienaidze bedziewsz mial bez prowizji po 15 minutach na koncie w betsson
Mozesz takze skorzystac z wplaty poprzez przelewy24:
Wejdz w opcjach wplat na "przelewy24" wpisz kwote jaka chcesz wplacic , zatwierdz.
Otworzy sie okno "przelewy24" i teraz tak:
1) Jesli posiadasz konto interetowe to wybierz swoj bank z listy , kliknij "
dalej " i dokonaj wplaty. Po zatwierdzeniu pieniadze na koncie w betsson bedziesz mial po 5 minutach.
2) Jesli nie masz konta bankowego on-line w oknie "przelewy 24" wybiarz "
utworz przedplate "
Pojawi sie lista 16 bankow do ktorych mozesz wplacic , wybiarz "drukuj przedplate" i albo wydrukujesz gotowy blankiet, albo spiszesz numer konta wraz (bardzo wazne!) z tytulem wplaty , ktorym jest odpowiedni kod ( numer transakcji )
Jednoczesnie zapisujesz sobie haslo przedplaty ( u gory nad lista bankow )
Po dokonaniu wplaty ponownie logujesz sie do betssona , wybierasz "wplac pieniadze" , nastepnie "przelewy24" wpisuejsz ta sama kwote.
W oknie przelewy24 wybierasz "zaplac poprzez utworzana przedpalte" wpisaujesz numer transkacji i haslo , ktore spisales wczesniej i po zatwierdzeniu pieniadze trafiaja na Twoje konto w betsson...
Tak wiec nawet jesli nie masz konta on-line , a w poblizu masz oddzial z 16 najbardziej popularnych bankow w Polsce, kase w betssonie mozesz miec nawet po 1 h.