Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#646860 19/09/2006 06:23
Dołączył: Sep 2006
Posty: 25
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 25
Banik chyba masz zapelniona skrzynke bo pw nie idzie

Bonus: Unibet
#646861 19/09/2006 10:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Banik - opróżnij skrzynkę
Btw: jest zgoda na realizację zagadnień o których rozmawialiśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr)

#646862 19/09/2006 12:01
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
zalozylem konto w betssonie jakis czas temu (w maju) ale nie robilem depozytu do tej pory.
Czy moge zalapac sie na ten bonus 555zl od depozytu przez mBank?

#646863 19/09/2006 15:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
o co chodzi z tym 555 zł ? Gdzie jest jakieś info na temat tej promocji ?

#646864 19/09/2006 15:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Pare postow wczesniej. Można zajrzec...

#646865 19/09/2006 17:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
Śmieszny Buk wplacilem a bonusa nie dostalem napisali ze ktos z mojego ip juz zakladal konto to sa jakies jaja.
Wiec kase wyplacilem odrazu nie dam imm zarobic cwaniakom.
Nie polecam

#646866 19/09/2006 20:42
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ja mam neostrade i mi napisali ze na tym adresie IP bylo juz kilka bonusow. Ciekawe jak to mozliwe. Rozumiem, ze raz moze sie IP powtorzyc ale nie kilka razy. Tak jakby szukali pretekstu, zeby nie dac kasy. Bo jak ktos ma neostrade to od razu podejrzany. Fajne podejscie do klienta...

#646867 20/09/2006 14:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Gdzie jest jakieś info na stronie betsson.com o tej promocji "1-2-3 Start" ? Macie może link chociarz do jakiejś innej strony gdzie piszą o tej promocji i jest <b>AKTUALNY</b>, orginalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, regulamin.


Znalazłem regulamin na punters.pl ale nie wiem czy jest aktualny, bo jak znam życie to regulaminy się lubią zmieniać. M.in. chodzi mi o punkt regulaminu:

8.
e. Wpiszą hasło: "punters" w rubryce "Kod promocyjny" podczas rejestracji konta na www.betsson.com [betsson.com] (w przypadku gdy użytkownik nie wpisze kodu promocyjnego, powinien wysłać e-mail na adres pomoc@betsson.com z "punters 123 PLN" w temacie podając przy tym swój login na konto Betsson.com.

hasło: "punters" ?
no i aktualne info o wymaganym obrocie...

#646868 20/09/2006 15:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Aktualny regulamin jest dostępny pod adresem: http://www.betsson.com/promocje/123start/ i oczywiście różni się tak jak przewidywałem od tego nieaktualnego na punters.pl


Mianowićie teras trzeba obrócić 5-cio krotnie KWOTĄ BONUSU I DEPOZYTU,

#646869 20/09/2006 15:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Zmienił się również minimalny kurs po którym trzeba obrócić całą sumę - 1.33.

5 X 123 + 5 X 123 = 1230 zł po min 1.33 w ciągu jednego miesiąca przy kapitale 246 zł to nie jest jusz taka SPOKOJNIUTKA sprawa.







Widze, że zmienianie regulaminów podczas trwania promocji jest ostatnio na topie =\
Szkoda tylko, że warunki zawsze zmieniają się na gorsze =\

#646870 20/09/2006 15:45
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
Ja mam neostrade i mi napisali ze na tym adresie IP bylo juz kilka bonusow. Ciekawe jak to mozliwe. Rozumiem, ze raz moze sie IP powtorzyc ale nie kilka razy. Tak jakby szukali pretekstu, zeby nie dac kasy. Bo jak ktos ma neostrade to od razu podejrzany. Fajne podejscie do klienta...

tez mialem kiedys problem z IP mojego kompa, ktos z serwisu mi powiedzial ze neostrada i sieci akademickie maja zmienne IP, czy cos takiego

#646871 20/09/2006 15:56
Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
ja też tak miałem. osiedlowa sieć i któryś z sąsiadów był szybszy. lipa z tym bukmacherem straszna. gdyby nie bonus, to bym się tam nie zapisywał.

#646872 20/09/2006 15:57
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Quote
Śmieszny Buk wplacilem a bonusa nie dostalem napisali ze ktos z mojego ip juz zakladal konto to sa jakies jaja.
Wiec kase wyplacilem odrazu nie dam imm zarobic cwaniakom.
Nie polecam
ta promocja to chyba "na sztuke" byla bo mi rowniez z tego powodu nie dopisano bonua
nie bardzo rozumiem sens promocji z ktorej (prawie) nikt nie moze skorzystac
no coz, polityka firmy...

mam tylko pytanie czy mozna od razu wyplacic pieniadze bez obracania nimi??

#646873 20/09/2006 16:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
jesli to nie bonus to tak.
jesli wplacisz dzisaij np 100zl jutro mozesz je wyplacic.

#646874 20/09/2006 16:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Czy w betsson jest dostępna waluta PLN ? Na ich w FAQ jest napisane:


" 2. W jakich walutach mogę obstawiać?
Obecnie można obstawiać w 8 różnych walutach. Należą do nich: norweskie korony, dolary amerykańskie, duńskie korony, szwedzkie korony, euro i angielskie funty. W niedługim czasie zostaną dodane kolejne (w tym złotówki). "

#646875 20/09/2006 16:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Czy w betsson jest dostępna waluta PLN ? Na ich w FAQ jest napisane:


" 2. W jakich walutach mogę obstawiać?
Obecnie można obstawiać w 8 różnych walutach. Należą do nich: norweskie korony, dolary amerykańskie, duńskie korony, szwedzkie korony, euro i angielskie funty. W niedługim czasie zostaną dodane kolejne (w tym złotówki). "

Stary PLN jak byk jest sam mam u nich konto i w PLN

www.betsson.pl [betsson.pl]

Jak masz konto w mBANKU to masz wplaty przez mTransfer w 1 minu bez prowizji

#646876 21/09/2006 16:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Zmienił się również minimalny kurs po którym trzeba obrócić całą sumę - 1.33.

5 X 123 + 5 X 123 = 1230 zł po min 1.33 w ciągu jednego miesiąca przy kapitale 246 zł to nie jest jusz taka SPOKOJNIUTKA sprawa.







Widze, że zmienianie regulaminów podczas trwania promocji jest ostatnio na topie =\
Szkoda tylko, że warunki zawsze zmieniają się na gorsze =\

Do 27.09 w betsson obowiazuja "stare" warunki obrotu 5 x 123 kurs min. 123

#646877 21/09/2006 17:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Czyli jeżeli dobrze rozumuje to jak wpłace kase np 24 to mimo że będe tam grał przez miesiąc i podczas nowego regulaminu, to MNIE obowiązuje jeszcze stary ?

#646878 21/09/2006 21:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
TAK

#646879 22/09/2006 06:48
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Zaraz , zaraz bo już się pogubiłe (pytam dal formalnosci)
Wpłaciłem kase wczoraj wieczorem mTransferem (mBank) na konto w Betssonie. Jaki kurs mnie obowiązuje , 1,23 czy 1,33 ??

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1