|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 25 |
Banik chyba masz zapelniona skrzynke bo pw nie idzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Banik - opróżnij skrzynkę Btw: jest zgoda na realizację zagadnień o których rozmawialiśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
zalozylem konto w betssonie jakis czas temu (w maju) ale nie robilem depozytu do tej pory. Czy moge zalapac sie na ten bonus 555zl od depozytu przez mBank?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
o co chodzi z tym 555 zł ? Gdzie jest jakieś info na temat tej promocji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Pare postow wczesniej. Można zajrzec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
Śmieszny Buk wplacilem a bonusa nie dostalem napisali ze ktos z mojego ip juz zakladal konto to sa jakies jaja. Wiec kase wyplacilem odrazu nie dam imm zarobic cwaniakom. Nie polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ja mam neostrade i mi napisali ze na tym adresie IP bylo juz kilka bonusow. Ciekawe jak to mozliwe. Rozumiem, ze raz moze sie IP powtorzyc ale nie kilka razy. Tak jakby szukali pretekstu, zeby nie dac kasy. Bo jak ktos ma neostrade to od razu podejrzany. Fajne podejscie do klienta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Gdzie jest jakieś info na stronie betsson.com o tej promocji "1-2-3 Start" ? Macie może link chociarz do jakiejś innej strony gdzie piszą o tej promocji i jest <b>AKTUALNY</b>, orginalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />, regulamin. Znalazłem regulamin na punters.pl ale nie wiem czy jest aktualny, bo jak znam życie to regulaminy się lubią zmieniać. M.in. chodzi mi o punkt regulaminu: 8. e. Wpiszą hasło: "punters" w rubryce "Kod promocyjny" podczas rejestracji konta na www.betsson.com [ betsson.com] (w przypadku gdy użytkownik nie wpisze kodu promocyjnego, powinien wysłać e-mail na adres pomoc@betsson.com z "punters 123 PLN" w temacie podając przy tym swój login na konto Betsson.com. hasło: "punters" ? no i aktualne info o wymaganym obrocie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Aktualny regulamin jest dostępny pod adresem: http://www.betsson.com/promocje/123start/ i oczywiście różni się tak jak przewidywałem od tego nieaktualnego na punters.pl Mianowićie teras trzeba obrócić 5-cio krotnie KWOTĄ BONUSU I DEPOZYTU,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Zmienił się również minimalny kurs po którym trzeba obrócić całą sumę - 1.33.
5 X 123 + 5 X 123 = 1230 zł po min 1.33 w ciągu jednego miesiąca przy kapitale 246 zł to nie jest jusz taka SPOKOJNIUTKA sprawa.
Widze, że zmienianie regulaminów podczas trwania promocji jest ostatnio na topie =\ Szkoda tylko, że warunki zawsze zmieniają się na gorsze =\
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54 |
Ja mam neostrade i mi napisali ze na tym adresie IP bylo juz kilka bonusow. Ciekawe jak to mozliwe. Rozumiem, ze raz moze sie IP powtorzyc ale nie kilka razy. Tak jakby szukali pretekstu, zeby nie dac kasy. Bo jak ktos ma neostrade to od razu podejrzany. Fajne podejscie do klienta... tez mialem kiedys problem z IP mojego kompa, ktos z serwisu mi powiedzial ze neostrada i sieci akademickie maja zmienne IP, czy cos takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 183 |
ja też tak miałem. osiedlowa sieć i któryś z sąsiadów był szybszy. lipa z tym bukmacherem straszna. gdyby nie bonus, to bym się tam nie zapisywał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Śmieszny Buk wplacilem a bonusa nie dostalem napisali ze ktos z mojego ip juz zakladal konto to sa jakies jaja. Wiec kase wyplacilem odrazu nie dam imm zarobic cwaniakom. Nie polecam ta promocja to chyba "na sztuke" byla bo mi rowniez z tego powodu nie dopisano bonua nie bardzo rozumiem sens promocji z ktorej (prawie) nikt nie moze skorzystac no coz, polityka firmy... mam tylko pytanie czy mozna od razu wyplacic pieniadze bez obracania nimi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
jesli to nie bonus to tak. jesli wplacisz dzisaij np 100zl jutro mozesz je wyplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Czy w betsson jest dostępna waluta PLN ? Na ich w FAQ jest napisane:
" 2. W jakich walutach mogę obstawiać? Obecnie można obstawiać w 8 różnych walutach. Należą do nich: norweskie korony, dolary amerykańskie, duńskie korony, szwedzkie korony, euro i angielskie funty. W niedługim czasie zostaną dodane kolejne (w tym złotówki). "
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Czy w betsson jest dostępna waluta PLN ? Na ich w FAQ jest napisane:
" 2. W jakich walutach mogę obstawiać? Obecnie można obstawiać w 8 różnych walutach. Należą do nich: norweskie korony, dolary amerykańskie, duńskie korony, szwedzkie korony, euro i angielskie funty. W niedługim czasie zostaną dodane kolejne (w tym złotówki). " Stary PLN jak byk jest sam mam u nich konto i w PLN www.betsson.pl [ betsson.pl] Jak masz konto w mBANKU to masz wplaty przez mTransfer w 1 minu bez prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Zmienił się również minimalny kurs po którym trzeba obrócić całą sumę - 1.33.
5 X 123 + 5 X 123 = 1230 zł po min 1.33 w ciągu jednego miesiąca przy kapitale 246 zł to nie jest jusz taka SPOKOJNIUTKA sprawa.
Widze, że zmienianie regulaminów podczas trwania promocji jest ostatnio na topie =\ Szkoda tylko, że warunki zawsze zmieniają się na gorsze =\ Do 27.09 w betsson obowiazuja "stare" warunki obrotu 5 x 123 kurs min. 123
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Czyli jeżeli dobrze rozumuje to jak wpłace kase np 24 to mimo że będe tam grał przez miesiąc i podczas nowego regulaminu, to MNIE obowiązuje jeszcze stary ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Zaraz , zaraz bo już się pogubiłe (pytam dal formalnosci) Wpłaciłem kase wczoraj wieczorem mTransferem (mBank) na konto w Betssonie. Jaki kurs mnie obowiązuje , 1,23 czy 1,33 ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka