Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 25 1 2 9 10 11 12 13 24 25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Adam_Mitra
Komor @ 2,50 w Williamhill hmmm

postawisz i nagle zaczną znikać ważne głosy... grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Żaby chyba chcą wykolegować Bourg z awansu do 2 ligi dla Strasbourga.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Quote
Komisja Ligi ukarała Legię trzema meczami zakazu wyjazdowego za odpalenie rac i przerwanie meczu z Jagiellonią Białystok - informuje serwis legioniści.com


W środę Legia wygrała 1:0 z Jagiellonią w 33. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. W 77. minucie spotkanie zostało na kilka minut przerwane z powodu unoszącego się nad boiskiem dymu z rac i innych środków pirotechnicznych odpalonych przez kibiców mistrza Polski.

W piątek rano, jak poinformował serwis legioniści.com Komisja Ligi podjęła decyzję o ukaraniu Legii trzymeczowym zakazem wyjazdowym dla zorganizowanych grup kibiców. Będzie on obowiązywał na dwóch pozostałych wyjazdowych spotkaniach mistrzów Polski w rundzie finałowej oraz w meczu Legii w Białymstoku w przyszłym sezonie.

W najbliższą sobotę obrońcy tytułu zagrają w Szczecinie z Pogonią, a w przedostatniej kolejce zmierzą się w Gdańsku z Lechią.
Może Legia pojawi się do 2020 w Białymstoku, chociaż może być ciężko

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Hawk!

Mnie się coś wydaje, że sporo ludzi, którzy na bredzisława patrzeć nie mogą pójdą na niego zagłosować tylko dlatego, żeby duda nie był prezydentem. To tak a propos tego kursu u Williama Hilla.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Adam_Mitra
Komor @ 2,50 w Williamhill hmmm
nie polecam
laugh laugh laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
W Hillu 2.5 na komora, a w fortunie na obu 1.8, gdyby nie podatek to bylby ladny surebet smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Queensland o3.5 HT @2.00

boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Dziabor
Queensland o3.5 HT @2.00

boks

dol

Liberes U21 o1.5 HT @1.53

boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by Dziabor
Queensland o3.5 HT @2.00

boks

dol

Liberes U21 o1.5 HT @1.53

boks

1:1

kasa

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
w Melbourne o2.5 FT @1,90

boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To jak już cytujesz - Tazen - to ja też zacytuje, wypowiedź Bońka odnośnie sędziowania w tym meczu.

"- Nie było ani jednego poważnego błędu sędziów, a jedynie dwa epizody, które poróżniły kibiców obu klubów i wywołały dyskusję. Mam tu na myśli niby rzut karny dla Jagiellonii i rzut karny dla Legii. Wedle mojej oceny, w drugim przypadku "jedenastka" była ewidentna. Jeżeli jakikolwiek piłkarz na świecie powiększy obszar ciała poprzez wysuniętą rękę i piłka trafi w tą rękę, to mamy rzut karny.
Proszę zauważyć, że coraz więcej obrońców na całym świecie w momencie interwencji stara się chować ręce za siebie. Dlatego tutaj nie mam wątpliwości - ocenia pracę sędziów w rozmowie z RMF FM Zbigniew Boniek.


- Dyskusja toczy się odnośnie rzutu karnego dla Jagiellonii, ale jestem przekonany, że sędziowie nie popełnili błędu - dodaje prezes PZPN.

Boniek wyjaśnił także dlaczego wnioskował o zawieszenie sędziów. W przypadku sędziego liniowego Piotra Sadczuka chodzi o wyjaśnienie, dlaczego i w jakich okolicznościach zdał egzamin sędziowski w drugim terminie. W przypadku arbitra głównego Pawła Gila sytuacja jest inna. - Do niego nie ma zastrzeżeń, ale uznałem, że po tak trudnym meczu i nagonce, jaka się wytworzyła, dla jego psychiki lepiej będzie odpocząć dziesięć dni niż gwizdać już w najbliższej kolejce. Tym bardziej, że mówimy tu o sędzim międzynarodowym, którego UEFA wstępnie wyznaczyła do prowadzenia meczu eliminacji mistrzostw Europy w połowie czerwca. Dlatego moim obowiązkiem było zapewnienie mu kilku dni spokoju, tak żeby do następnych spotkań przystępował znów w wysokiej formie - powiedział Zbigniew Boniek."

I to by było na tyle. smile


Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Dziabor
w Melbourne o2.5 FT @1,90

boks

1:2

kasa

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
over 1,5 HT Renhe @ 3,00 kula

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Ha ha właczyłem sobie siatke kobiet Chiny-Iran a te z Iranu w nakryciach głowy graja i w spodniach laugh masakra

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
o3.5 Liberec U21 @1,80

boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Dziabor
o3.5 Liberec U21 @1,80

boks

nie uznany Liberec

boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
W Libercu po gola boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
I sie młodzi nie popisali

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Skorpion BB
I sie młodzi nie popisali

no słabo z bramkami

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Shijiazhuang Yongchang o0.5 FT @1,80

boks

Strona 11 z 25 1 2 9 10 11 12 13 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, JelineK, $-man, alfa), 1,353 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,739
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1