|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Ktoś korzystał z Playbanks www.playbanks.com [ playbanks.com] - 100% Deposit Bonus up to 30 EUR Receive a 100% Bonus on you first deposit. All you have to do is to create a new account and make your first deposit. You will receive a 100% Bonus of Free Bets for a maximum EUR 30. Your bonus credit will appear in your account immediately. Free bets can be staked just like normal funds. The only difference is that only any eventual net winnings from Free Bets can be withdrawn. próbuje się z nimi skontaktować, ale bez skutku. mozę ktos będzie miał więcej szczęścia. kursy mają niezłe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Właśnie napisałem małe pytanko i po 2 minutach dostałem odpowiedż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Bonus dodany do konta, po kilkunastu minutach od wpłaty. Wpłata przez Moneybookers, ale z poziomu tej strony, trzeba wysłać wpłątę na [email] [email protected].[/email] Przy wypłacie będzie szczegółowa weryfikacja gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Te 30ojro to jest free bet ??? Czy zwykła gotowka dopisywana do konta !! ?? !! I jakie warunki obrotu bo na stronie nie pisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
"Free bets can be staked just like normal funds. The only difference is that only any eventual net winnings from Free Bets can be withdrawn. "
wlasnie ze pisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mozesz obstawiac te kase jak normalne srodki, ale wyplata to juz tylko ewentualnych wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
I juz po bonusie chyba bo sie nie da zarejestrowac wogole chociaz mozliwe ze im serwer padl Polacy STOP ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Właśnie miałem problemy z rejestracją z Mozilli. Z IE poszło bez problemu ale nie mogę się zalogować. Może coś z hasłem pochrzaniłem, a może mimo wszystko przeszły rejestracje z Mozilli. Teraz czekam na hasło od nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
z mozillą są kłopoty trzeba korzystać z I.explorera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
To ten bonus nie jest w całości do wypłaty ? tylko ewentualne zyski z niego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Dzięki za wyczerpującą odpowiedz , dalej z niej nic nie rozumiem , to bonus mozna wyplacac? czy tylko zyski z niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Bonus 100% to tzw free bet, nie gotowka dopisana do konta. Czyli mozna wyplacac tylko zysk z niego. Bukmacher wyplacalny!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
widze ze opcje wyplaty to tylko bank transfer?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
widze ze opcje wyplaty to tylko bank transfer? Można wypłacać na MB. Trzeba w tej sprawie napisać do suportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Oni co chwila zmieniaja regulamin obrotu bonusem. Depozyt i bonus musza byc postawione 3x , a teraz do obrotu licza sie tylko triple lub wyzsze o ako >= 2,00. Ja gralem jak jeszcze wystarczyly single o kursach >= 1,80.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
To nie jest Free bets. Po zagraniu bonusa 30 euro po kursie 2,00. mam na koncie 60 euro. Wcześniej depozyt przegrałem.
Czyli jest to zwyły bonus nie free bet.
Z tym że chtyba tak jak w bet1128 pewnie 30 euro od nich jest niewypłacalne.
Taki sticky bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Na starych zasadach te 30e bylo niewyplacalne; teraz to nie wiem.
Support maja calkiem niezly, mi 2 razy odpowiedzieli na mail w czasie krotszym niz 15 min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ja dzisiaj po dokonaniu obrotu 3x po kursie wyzszym niz 2.00 wyplacilem calosc na moneybookers tj. wraz z bonusem 30Euro w kilka minut, support naprawde na plus, ale limity sie pojawiaja ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
To nie jest Free bets. Po zagraniu bonusa 30 euro po kursie 2,00. mam na koncie 60 euro. Wcześniej depozyt przegrałem.
Czyli jest to zwyły bonus nie free bet.
Z tym że chtyba tak jak w bet1128 pewnie 30 euro od nich jest niewypłacalne.
Taki sticky bonus. Teraz jest normalny bonus 30e za 30e, obrót 3x to i to po kursie ako 3 zdarzeń powyżej 2 razem. Najlepiej wczoraj był obrót 3x ako z 3 zdarzeń każde min. 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wysłałem im maila, że chyba nie bardzo ktoś w to wejdzie, po 10 min mail że zmienili rulewsy lol. Ogólnie support szybki kursy takie sobie, można cos wyszukać, a od końca września dojdą nowe dyscypliny i więcej opcji grania (overy handi itd.) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Niech ktos napisze dokladnie czy to 30 euro bonusu po obrocie mozna wyplacac czy odejma.
|
|
|
Link skopiowany do schowka