Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#647593 28/08/2006 08:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Ktoś korzystał z Playbanks

www.playbanks.com [playbanks.com] - 100% Deposit Bonus up to 30 EUR
Receive a 100% Bonus on you first deposit. All you have to do is to create a new account and make your first deposit. You will receive a 100% Bonus of Free Bets for a maximum EUR 30. Your bonus credit will appear in your account immediately.

Free bets can be staked just like normal funds. The only difference is that only any eventual net winnings from Free Bets can be withdrawn.

próbuje się z nimi skontaktować, ale bez skutku.
mozę ktos będzie miał więcej szczęścia.
kursy mają niezłe.

Bonus: Unibet
#647594 28/08/2006 08:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Właśnie napisałem małe pytanko i po 2 minutach dostałem odpowiedż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#647595 28/08/2006 09:06
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Bonus dodany do konta, po kilkunastu minutach od wpłaty. Wpłata przez Moneybookers, ale z poziomu tej strony, trzeba wysłać wpłątę na [email][email protected].[/email] Przy wypłacie będzie szczegółowa weryfikacja gracza.

#647596 28/08/2006 10:32
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Te 30ojro to jest free bet ??? Czy zwykła gotowka dopisywana do konta !! ?? !! I jakie warunki obrotu bo na stronie nie pisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#647597 28/08/2006 10:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
"Free bets can be staked just like normal funds. The only difference is that only any eventual net winnings from Free Bets can be withdrawn. "

wlasnie ze pisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

mozesz obstawiac te kase jak normalne srodki, ale wyplata to juz tylko ewentualnych wygranych.

#647598 28/08/2006 11:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
I juz po bonusie chyba bo sie nie da zarejestrowac wogole chociaz mozliwe ze im serwer padl
Polacy STOP ??

#647599 28/08/2006 11:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Właśnie miałem problemy z rejestracją z Mozilli.
Z IE poszło bez problemu ale nie mogę się zalogować.
Może coś z hasłem pochrzaniłem, a może mimo wszystko przeszły rejestracje z Mozilli.
Teraz czekam na hasło od nich.

#647600 28/08/2006 12:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
z mozillą są kłopoty trzeba korzystać z I.explorera.

#647601 09/09/2006 13:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
To ten bonus nie jest w całości do wypłaty ? tylko ewentualne zyski z niego?

#647602 09/09/2006 16:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
tak

#647603 10/09/2006 08:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Dzięki za wyczerpującą odpowiedz , dalej z niej nic nie rozumiem , to bonus mozna wyplacac? czy tylko zyski z niego

#647604 10/09/2006 08:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Bonus 100% to tzw free bet, nie gotowka dopisana do konta.
Czyli mozna wyplacac tylko zysk z niego. Bukmacher wyplacalny!

#647605 17/09/2006 06:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
widze ze opcje wyplaty to tylko bank transfer?

#647606 17/09/2006 10:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
widze ze opcje wyplaty to tylko bank transfer?
Można wypłacać na MB. Trzeba w tej sprawie napisać do suportu.

#647607 17/09/2006 14:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Oni co chwila zmieniaja regulamin obrotu bonusem.
Depozyt i bonus musza byc postawione 3x , a teraz do obrotu licza sie tylko triple lub wyzsze o ako >= 2,00.
Ja gralem jak jeszcze wystarczyly single o kursach >= 1,80.

#647608 17/09/2006 14:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
To nie jest Free bets.
Po zagraniu bonusa 30 euro po kursie 2,00. mam na koncie 60 euro. Wcześniej depozyt przegrałem.

Czyli jest to zwyły bonus nie free bet.

Z tym że chtyba tak jak w bet1128 pewnie 30 euro od nich jest niewypłacalne.

Taki sticky bonus.

#647609 17/09/2006 15:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Na starych zasadach te 30e bylo niewyplacalne; teraz to nie wiem.

Support maja calkiem niezly, mi 2 razy odpowiedzieli na mail w czasie krotszym niz 15 min.

#647610 17/09/2006 16:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
ja dzisiaj po dokonaniu obrotu 3x po kursie wyzszym niz 2.00 wyplacilem calosc na moneybookers tj. wraz z bonusem 30Euro w kilka minut, support naprawde na plus, ale limity sie pojawiaja ;/

#647611 17/09/2006 17:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
To nie jest Free bets.
Po zagraniu bonusa 30 euro po kursie 2,00. mam na koncie 60 euro. Wcześniej depozyt przegrałem.

Czyli jest to zwyły bonus nie free bet.

Z tym że chtyba tak jak w bet1128 pewnie 30 euro od nich jest niewypłacalne.

Taki sticky bonus.

Teraz jest normalny bonus 30e za 30e, obrót 3x to i to po kursie ako 3 zdarzeń powyżej 2 razem. Najlepiej wczoraj był obrót 3x ako z 3 zdarzeń każde min. 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wysłałem im maila, że chyba nie bardzo ktoś w to wejdzie, po 10 min mail że zmienili rulewsy lol. Ogólnie support szybki kursy takie sobie, można cos wyszukać, a od końca września dojdą nowe dyscypliny i więcej opcji grania (overy handi itd.)
Pozdrawiam

#647612 17/09/2006 19:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Niech ktos napisze dokladnie czy to 30 euro bonusu po obrocie mozna wyplacac czy odejma.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,089 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1