jak to jest z obrotem tego bonusu i ogolnie depozytu u nich? jak wplacilem 25$ i dostalem drugie 25$ jako bonus. Zagralem (triple min. kurs 2.0) i przegralem.Czyli teraz juz moge normalnie obstawiac bez wymogow kursowych, bo bonus przegralem?
Zwykle reguły bonusowe należy spełnić by móc wypłacić,
To czy przegrałeś czy nie nie ma znaczenia.
Chyba że przegrasz wszystko (co jest "zalecane" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)
Znaczenie ma że chcesz wypłacić.
Kasa nie jest dzielona na bonus i depozyt.
Chciałeś bonus, to dostałeś i by coś wypłacić,
to musisz zrobić wymagany obrót.
Ja przy takich bonusach gram swoje (single)
aż "przegram" ("wygram" u innego buka).