Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#647653 02/11/2006 14:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
Eee no ok że refy skasowane ale jak już to chyba wszystkim by wypadało.. tego pana na górze 3 strony też...
ale ten pan zrobił przelew gdzie trzeba i jego link sie pocieszył życiem pare godzin więcej...:)
a poważnie to sorry za przeoczenie

Bonus: Unibet
#647654 02/11/2006 16:40
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
jak to jest z obrotem tego bonusu i ogolnie depozytu u nich? jak wplacilem 25$ i dostalem drugie 25$ jako bonus. Zagralem (triple min. kurs 2.0) i przegralem.Czyli teraz juz moge normalnie obstawiac bez wymogow kursowych, bo bonus przegralem?
Zwykle reguły bonusowe należy spełnić by móc wypłacić,
To czy przegrałeś czy nie nie ma znaczenia.
Chyba że przegrasz wszystko (co jest "zalecane" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)
Znaczenie ma że chcesz wypłacić.

Kasa nie jest dzielona na bonus i depozyt.
Chciałeś bonus, to dostałeś i by coś wypłacić,
to musisz zrobić wymagany obrót.

Ja przy takich bonusach gram swoje (single)
aż "przegram" ("wygram" u innego buka).

#647655 02/11/2006 17:08
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
eh.. to niezle przekrety.

#647656 03/11/2006 15:18
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Na wczesniej stronie, widzialem, ze ktos mial maly problem z kwota 40e na zaklad, czy teraz tez zdarzaja sie tam problemy z takimi "astronomicznymi" kwotami, czy normalnie przyjmuja ?

#647657 03/11/2006 18:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8
Jak dlugo czekaliscie na ten bonus? Wplacilem wczoraj 30 euro i nadal mi nie dopisali :/ Tez tyle czekaliscie?

p.s. Jesli ktos chce reflinka to --> priv.

#647658 03/11/2006 19:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Quote
eh.. to niezle przekrety.

To nie przekret, tylko jedyny sposob na wyplacenie niewyplacalnego bonusa. W dodatku sposob dla nich bardzo korzystny, bo przeciez zostawiany im nasz depozyt.

#647659 03/11/2006 19:30
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Quote
Jak dlugo czekaliscie na ten bonus? Wplacilem wczoraj 30 euro i nadal mi nie dopisali :/ Tez tyle czekaliscie?

p.s. Jesli ktos chce reflinka to --> priv.

ja czekalem ponad 24h, az w koncu do nich napisalem i od razu dopisali.

Tez nie chce mi sie bawic w obracanie na takich warunkach, znalazlem sobie prawie sure beta i mam nadzieje ze tu przegram.

Jak chcecie refa to na priv

#647660 04/11/2006 12:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Prosze o reflinka na priv, kto pierwszy ten lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#647661 07/11/2006 17:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
For some reason we never received your request. We have triggered the request ourselves, and now the bonus should appear in your Playbanks Account within a few minutes

Dostałem taką odpowiedz jak wyslalem maila z prośbą o bonusa . Z tego co tu zdążyłem odczytać to oni napisali że nigdy nie otrzymywali tej akceptacji warunków umowy , ciężko mi sie z tym zgodzic gdyż te warunki zaakceptowałem od razu po rejestracji , , ile trwa dodawanie bonusa? zdeponowalem dzis po poludniu .

#647662 07/11/2006 17:39
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
napisali, ze za pare minut dopisza przeciez, i tak masz dobrze mi dopisali po 25h godzinach jak do nich napisalem

#647663 09/11/2006 10:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Potrzebuje reflinka czekam na priv

#647664 09/11/2006 15:47
Dołączył: Nov 2006
Posty: 12
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 12
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by wHiTe_StAr; 09/11/2006 22:02.
#647665 09/11/2006 17:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
[quote]Potrzebuje reflinka czekam na priv

chyba kolega nie do kńca skumał o co chodzi z privami, post powyżej of course do usunięcia

ps. Mój link do refa znajduje sie w moim profilu. To chyba najprostsze rozwiązanie problemu z refami playbanks.

#647666 09/11/2006 20:34
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
witam
poprosze refere linka na priv

#647667 09/11/2006 20:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 12
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 12
Quote
witam
poprosze refere linka na priv

wyslany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#647668 09/11/2006 23:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
J
member
member
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
ok wyslijcie mi tez,
kto pierwszy... tongue

#647669 10/11/2006 08:01
Dołączył: Nov 2006
Posty: 12
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 12
[color:"red"] nie mam siły sie z kolegą użerać,poszedł wniosek o bana [/color]

Last edited by wHiTe_StAr; 10/11/2006 09:55.
#647670 10/11/2006 08:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
J
member
member
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 144
o to sorry, ale oczywiscie jade z twojego, pozdro

#647671 10/11/2006 09:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Quote
ok wyslijcie mi tez,
kto pierwszy... tongue


masz zapchana skrzynke
qrwa gościu a ty co jesteś tu na specjalnych zasadach?
Jasno chyba napisano żebhy nie umieszczać reflinków w temacie, raz ci wykasowano a ty znowu?

#647672 10/11/2006 11:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
prosze o referal - linka na priv chcialbym sie zarejestrowac i pograc tam troszke a noż sie uda cos wygrac.

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, burbon, aker), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1