|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Normalnie zarzuciłby mu rasizm, ale że to wielki Rafa Grzebalec, to bambus siedzi cicho hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2014
Posty: 1,047 |
I serenka juz pocisnie mecz jak zawsze ospale chodzi na koniec wygra Roland Garos
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Rafa zaczął a na ES2 rozgrzewka Mitu-Ruda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Uuu matko Julka ten sam kaliber co Petka  Petko grała z kontuzją, a Julka to zwykły pustak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
I serenka juz pocisnie mecz jak zawsze ospale chodzi na koniec wygra Roland Garos No Stephens nasrane w głowie ostro dała jej się odbudować w 2 secie grajac fatalnie taktycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
dziś tych z eurosportu popierdzieliło
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Rafa zaczął a na ES2 rozgrzewka Mitu-Ruda  Piękna i bestia na ES2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Normalnie zarzuciłby mu rasizm, ale że to wielki Rafa Grzebalec, to bambus siedzi cicho hehe Czarny dał Grzebalcowi ostrzeżenia za przeciąganie przerw między piłkami i BARDZO DOBRZE. Bo te jego rytuały to  Najwyższa pora to ukrócić i również to wycie rżniętych suk jak Aza czy Szpara  Ich meczy przez takie gówna nie da się normalnie oglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Normalnie zarzuciłby mu rasizm, ale że to wielki Rafa Grzebalec, to bambus siedzi cicho hehe Czarny dał Grzebalcowi ostrzeżenia za przeciąganie przerw między piłkami i BARDZO DOBRZE. Bo te jego rytuały to  Najwyższa pora to ukrócić i również to wycie rżniętych suk jak Aza czy Szpara  Ich meczy przez takie gówna nie da się normalnie oglądać A to popieram akurat. Dzisiaj pierwszy raz chyba od roku oglądałem Szpare i już mam zryty łeb na cały dzień przez to wycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Trzeba też zrozumieć zawodników. Buki/sponsorzy karzą im w ważnych momentach przedłużać, coby ludzie więcej zagrali live, no to ten se grzebie, ten się 3 razy wyciera, ten klepie piłeczkę 150 razy a sędzia ich upomina, no to się wk....ają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Teraz Serena kilka pocisków wystrzeliła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Trzeba też zrozumieć zawodników. Buki/sponsorzy karzą im w ważnych momentach przedłużać, coby ludzie więcej zagrali live, no to ten se grzebie, ten się 3 razy wyciera, ten klepie piłeczkę 150 razy a sędzia ich upomina, no to się wk....ają. sbo bet ma umowe z FEdem czy z nole?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Ja tam nie wiem, kij ich tam wie. Co do Grzebalca to nieźle znerwicowany chłopak. Nie dość, że grzebie, wyciera się co piłkę, to jeszcze co serwis odgarnia z czoła za uszy włosy, których już nie ma parę lat  Nie dziwię się, że go upominają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Ciekawe co się stało z tymi jego włosami?  Na avatarze Gogeta widać, że miał gęstą czuprynę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Ciekawe co się stało z tymi jego włosami?  Na avatarze Gogeta widać, że miał gęstą czuprynę  Wiadomo, że wyleciały mu od koksów. Na środku już mu łysinę widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Ciekawe co się stało z tymi jego włosami?  Na avatarze Gogeta widać, że miał gęstą czuprynę  Wiadomo, że wyleciały mu od koksów. Na środku już mu łysinę widać. Na podkreślenie wagi moich słów, siłacz walnie pięścią w stół (to taki cytat, kto wie z czego znaczy, że nie jest małolatem) ![[Linked Image from usatftw.files.wordpress.com]](https://usatftw.files.wordpress.com/2014/10/gty_456590430_67750812.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 249
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 249 |
Trzeba też zrozumieć zawodników. Buki/sponsorzy karzą im w ważnych momentach przedłużać, coby ludzie więcej zagrali live, no to ten se grzebie, ten się 3 razy wyciera, ten klepie piłeczkę 150 razy a sędzia ich upomina, no to się wk....ają. każą też karać takich gimbusów analfabetów co nie wiedzą co to jest ortografia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Przecież się poprawił. Rafa jak jedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
Mitu @13,0 (za drobne) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|