Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#647753 27/11/2006 18:41
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
ten buk to jakaś paranoja, nierozliczyli mi kuponu z wczoraj heh żałosne.

Bonus: Unibet
#647754 27/11/2006 19:13
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
ja czekam juz 10 dni wiec jesli stawiales hokej to powinienes uzbroic sie w cierpliwosc, serieA rozliczyli mi bardzo szybko ale na rozliczenie czeskiego hokeja ciagle czekam

#647755 28/11/2006 09:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
UWAGA : koles skorzystał z mojego referala ze 2tyg temu , chciał wpłacic 30E karta ale transakcja zostala odrzucona .
Dzis dostał wyciag z tej karty i ma jak woł napisane ; Playbanks 114pln (z jakims groszem) , na koncie playbanks ma do dzisiaj ZERO !!!
----------------
NIE RADZE TAM KOMUS COS WPŁACAC !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#647756 28/11/2006 22:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
prosba do kogos kto ma tam konto o zalogowanie sie i sprawdzenie co tam sie dzieje ;-)

uprzedzam , ci z zerowym kontem - duze prawdopodobienstwo blokady konta
tych z kaska zdaje sie prosza o kontakt .
brat ma zero i własnie mu zblokowali konto .
przynajmniej jest nadzieja na odzyskanie kaski ;-)

#647757 28/11/2006 22:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316

Playbanks, chyba się zwija.

Trzeba będzie pisać, żeby wypłacili kasę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#647758 28/11/2006 22:51
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
zwijaja interes!

Playbanks Closure &#8211; 29th November, 2006



It is with great regret we have to inform you that Playbanks is suspending
the sports betting operation.


As from the 29th November 2006, Playbanks betting operation will cease
trading. We will honour all unsettled bets whose result can be determined
before the 1st December 2006 - otherwise the stake will be returned in your

Playbanks Account. Any remaining funds in your Playbanks Account will be
returned to you.


We encourage you to contact us on info@playbanks.com within 7 days and
supply us with your Bank Details. Make sure you always include your Username

when corresponding with us through E-Mail. Whenever possible, withdrawals
will be sent back using the same deposit medium.

#647759 28/11/2006 23:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
to tak dla pewnosci jeszcze jak ktos tam ma "ZERO" i mogłby sie zalogowac , to tez poprosze o info czy dostał blokade ;-)

#647760 28/11/2006 23:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
a pisaliscie moze do nich kiedy opcja wyplat przez moneybookrs bedzie dostepna jak nie to sprobujcie cos napisac !
6 września napisali mi tak:

As for your second question. Yes you can withdraw by Moneybookers or by Credit Card. While it is not yet enabled through the site, just send us an e-mail and we will process your request manually. Withdrawals are normally processed within 24 hours.

Good Luck with your betting,
Playbanks Team

#647761 29/11/2006 10:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Czyli ma sie rozumieć ze beda zwracac pieniadze na konta bankowe--i w celu danych o koncie trzeba napisac do nich maila--czy zwracaja pieniadze droga taka jak sie wplacilo??

Mam nadzieje ze zwracaja takie saldo jakie sie mjalo przed zamknieciem ich interesu?? Niewazne w jakim stadium sie bylo obrotu bonusem??

Z gory dziekuje za odpowiedz

#647762 29/11/2006 11:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
No to zajebiscie .... Wplacaja na moneybookers czy tylko na konto ?

#647763 29/11/2006 11:03
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Aha i co do nich napisac w tym meilu jesli chodzi o bank jakie dane ?

#647764 29/11/2006 12:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Czyli jak to wkoncu jest wyplacaja sume z konta taka jaka byla niezaleznie o nieobruceniu bonusa? I czy wyplacaja na moneybookers czy tez trzeba podawac mailem nr konta itd.??

#647765 29/11/2006 14:20
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Quote
Czyli jak to wkoncu jest wyplacaja sume z konta taka jaka byla niezaleznie o nieobruceniu bonusa? I czy wyplacaja na moneybookers czy tez trzeba podawac mailem nr konta itd.??


nie mam pojecia pisze do tych trepow sms-y i zero odpowiedzi ! Jak oni mi zleca wyplate na konto to bede czekal z 7 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#647766 29/11/2006 16:28
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
ja miałem tam kaske i zablokowali mi konto !!

#647767 29/11/2006 16:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Prosza o kontakt a nie odpowiadaja , ciekawie ;-)
Jak komus sie uda cos wyplacic to prosze o info ;-)

#647768 29/11/2006 22:22
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Proszę o reflinka na priv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#647769 29/11/2006 22:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
chyba kolega nie doczytal do konca...

zwijaja sie i teraz problemem jest to, czy oddadza kase... napisalem rano maila, niestety pozostaje on bez odpowiedzi.

#647770 30/11/2006 11:15
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Jakie dane im wyslaliscie aby wam wplacili na konto ?

#647771 30/11/2006 11:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Imie i nazwisko, login, account number (nr rachunku bankowego), SWIFT, Reference number, adres banku i nazwa oczywiscie.

#647772 30/11/2006 11:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Jeszcze IBAN

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1