|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jaga mocnym składem gra sparing z Zagłębiem Lubin. 62 minuta, wygrywamy 3-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
60k, pacyfek to zaraz skomentuje  Aczkolwiek Pazdanowi nie żałuję akurat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Jaga mocnym składem gra sparing z Zagłębiem Lubin. 62 minuta, wygrywamy 3-0. kurs z rana @2,10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
komentowac nie bede Legia płaci 100 koła msc człowiekowi co jest wolniejszy od Ryska Kalisza{Rysiek to niezły jebaka ,nasz black to blado przy nim wyglada}to Pazdanowi 60 dych sie nalezy .
a jak wiecie powazam takich ludzi jak Pazdan
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Nie ma meczu Krasnodaru na live bo bym zaraz skontrował po golu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Tazen podobno bilety Wam się na pniu rozeszły na Litwę. Wyjazd gruby Wam sie szykuje. Pewnie ze dwa razy tyle co biletów bez wejściówek pojedzie. Wesoło będzie tam w Szawlu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
sekulski juz strzela dla jagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
I dupa, nie zrobili overa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Oby Dziekan się mylił w tej swojej ocenie Pazdana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen podobno bilety Wam się na pniu rozeszły na Litwę. Wyjazd gruby Wam sie szykuje. Pewnie ze dwa razy tyle co biletów bez wejściówek pojedzie. Wesoło będzie tam w Szawlu. No bilety poszły w moment, póki co 800. Gospodarzy będzie raczej garstka więc może dostaniemy jakieś dodatkowe, osobiście jadę bez wejściówki. Raczej zapamiętają nas na tej wiosce i jeszcze bardziej ich podkurwimy w stosunku do Polaków. Myślę, że spokojnie 2000 nas będzie, albo i więcej. Większa napinka u nas na Cypr i oby ewentualne dalsze wojaże, bo za granicą można pozwolić sobie na więcej, przez co jako ekipa będziemy mogli troszeczkę się odkuć po ostatnich latach. Jedynie szkoda, że jak mamy wyjazd do Warszawy, gdzie mamy bliżej, to nie możemy tysiąca uzbierać. No ale to problem wszystkich ekip w ostatnim czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jeszcze co do Pazdana to lata plotka, że nie będzie mógł grać przeciwko Jadze w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10 |
Ojama w pierwszym składzie Sarps...co niektórzy pamiętają takiego napadziora ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pazdan przechodzi do Warszawy
Kosecki zostaje w Warszawie
Kosecki mial zarabiac w Gdansku 50 koła msc haha
dla mnie to on jest wart max 10 koła a jak sie nie podoba to wypierdalaj na solarium  chyba w Rozi  ja pierdolę odpaliłem sobie tego gamonia w wyszukiwarce i zastanawiam się jak pusta musi być ta "polska kim kardashian" że wyszła za takiego matołka. Wydziabane własne nazwisko na przedramieniu, tandetna dziara na klacie pokazuje tylko jaką ten koleś ma papke w głowie. O jego grze nie wypowiadam się bo szkoda męczyć własną głowę w poszukiwaniu najbardziej wyszukanych obraźliwych słów na świecie. ale za to porządek w szatni robi , bije długowłosych za bicie pani  @Witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Tak sobie patrzę na obecną panią Kosecką i nie mogę wymyślić co jej się stało w górną wargę? Ktoś ją ugryzł? Kopnął? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10 |
młode makarony jakie pierdolnięcie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
młode makarony jakie pierdolnięcie...  jak na razie leją córy Albionu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
żona Koseckiego z wygladu plastik na bank nie potrafi zrobic pierogów ruskich o krokietach to nawet nie bede pisał ale moze ma dziewczyna dobre serce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
biczu polecasz cos z tv na dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Osa ją ugryzła  dzisiaj w tv to 1:30 Chile Vidal ma wjechać Ferrari 458 Italia na boisko 22:30 mój ulubiony serial 07 zgłoś się Drive Hard albo Stulatek, który wyskoczył za okno i zniknął na C Plus na tvp kultura dzisiaj bardaszka na filmboxie 22:55 zabójczy cel z Stevenem Senegalem ulubieńcem Fecha zaraz po JeanCValudeVanDamme
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|