Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#649691 30/08/2006 19:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org]

Bonus: Unibet
#649692 31/08/2006 08:04
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Od piątku trwa weryfikacja moich dokumentów. Ja im maila poganiającego a oni przepraszają za opóźnienia. Za kilka godzin minie tydzień jak im skany wysłałem. To normalne u tego "super buka" ???
W pinnaclu taka operacja trwała dwie godziny....

#649693 31/08/2006 08:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
A wyslales im dokumenty takie jak trzeba? Mialem podobny problem z Centrebet - wyslalem nie takie rachunki jak chceili i cos sie przyblokowalo. Zanim zweryfikowali moje dokumenty minelo z 10 dni i wyslalem kilka maili z innymi skanami rachunkow.

Wojtek

#649694 31/08/2006 08:24
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Wysłałem tak jak chcieli, skany karty i dowodu...

#649695 31/08/2006 09:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
dowód niby komuś uzali ale wyraźnie piszą że chcą paszport lub prawo jazdy, swego czasu paszport weryfikowali w 15 minut

#649696 31/08/2006 09:19
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
To muszę paszport wyrobić żeby pieniądze wypłacić??? Bez jaj...
Dowód to chyba też dokument tożsamości.

#649697 31/08/2006 11:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Sam widzisz, ze nie wyslales takich dokumentow jak wymagaja. I pewnie jeszcze robiles depozyt karta a to czasem tez znacznie opoznia weryfikacje dokumentow.

Wojtek

#649698 31/08/2006 12:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Quote
Od piątku trwa weryfikacja moich dokumentów. Ja im maila poganiającego a oni przepraszają za opóźnienia. Za kilka godzin minie tydzień jak im skany wysłałem. To normalne u tego "super buka" ???
W pinnaclu taka operacja trwała dwie godziny....

Tydzien to rzeczywiscie za dlugo...
Ja robilem pierwszy depozyt karta, potem jeszcze przez mb, a
przed wyplata wyslalem im skany karty i starego dowodu (rowniez strone z adresem) i za dwa dni mialem juz kase na mb.

#649699 31/08/2006 12:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Ja wplacalem przez mb i weryfikowalem skanem nowego dow osob i kasa nie szla dluzej niz 24h na mb... teraz moze poprostu maja wiekszy ruch i stad opoznienia w weryfikacjach.

#649700 31/08/2006 13:44
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Ja wplacalem przez mb i weryfikowalem skanem nowego dow osob i kasa nie szla dluzej niz 24h na mb... teraz moze poprostu maja wiekszy ruch i stad opoznienia w weryfikacjach.

przez NT chyba nawed niema weryfikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#649701 31/08/2006 18:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
wie ktos moze ile aktualnie wynosi handicap na Pistsburg aby zakwalifikowac sie do promocji ? bo z tego co widze przy zawieraniu zakladu jest do wyboru -4 lub -4,5.

#649702 31/08/2006 19:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
wie ktos moze ile aktualnie wynosi handicap na Pistsburg aby zakwalifikowac sie do promocji ? bo z tego co widze przy zawieraniu zakladu jest do wyboru -4 lub -4,5.
-4.5

#649703 31/08/2006 19:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
Dzieki:)

#649704 31/08/2006 19:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
Quote
wie ktos moze ile aktualnie wynosi handicap na Pistsburg aby zakwalifikowac sie do promocji ? bo z tego co widze przy zawieraniu zakladu jest do wyboru -4 lub -4,5.
-4.5

Promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakładu obstawionego w Mansion Sportsbook. Jedynie w Mansion Exchange jest mozliwosc wyboru handicapu -4,5 czy to 4. Promocja trwa jeszcze pare godzin, a pozniej zostaje przerwana na czas meczow przedsezonowych. Wznowiona ma byc w poniedzialek po poludniu, tylko ciekawi mnie jaki wtedy bedzie główny handicap. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#649705 31/08/2006 19:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
-4,5 jest faktycznie tylko widoczne w pierwszym etapie zawiarania zakladu. ale jak juz klikniesz na Pittsburgh Steelers i add bets to wtedy masz do wyboru stawke jak chcesz postawic. masz tam rozwijalna liste, gdzie jest do wyboru -4,5 lub -4

#649706 31/08/2006 21:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Jeżeli ktoś ma zamiar bawić się w tą promocję to powinien przeczytać cały wątek o Mansion (była już dokładnie wyjaśniana sprawa handicapu). No chyba, że dla kogoś to drobne i stawia je lekką ręką.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#649707 31/08/2006 22:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
handicap zmienial sie 2 razy: od 5 do 4,5 , sam stawiajac zaklad w sportsbooku bylem zdziwiony ze w fazie 2 obstawiania zakladu jest wybor ( lista rozwijalna ) na 4,5 lub 4. stad moja wapliwosc i pytanie na tym forum

#649708 31/08/2006 23:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
faktycznie byl watek o tym ze trzeba grac 4,5 i ze przy 4 nie zwracja. musialem to przeoczyc choc czytalem wszystko

#649709 01/09/2006 16:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
Witam,
chciałbym się upewnić co trzeba przesłać do MANSION przed wypłatą?
skan dowodu i/lub paszport czy jak? U góry ktoś pisał o jakiejś karcie... o co chodziło?

i jeszcze jedno pytanei: długo trwa weryfikacja?
pozdrawiam:)

#649710 01/09/2006 17:28
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
jak wplacasz karta to trza skan karty...to chyba logiczne?
a jak mb to starczy dokoment ze zdjeciem. Trwa roznie...od kilku h do kilku dni...
Latwiej bylo przeczytac kilka postow niz pytac po raz n-ty o to samo... :/

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1