|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Od piątku trwa weryfikacja moich dokumentów. Ja im maila poganiającego a oni przepraszają za opóźnienia. Za kilka godzin minie tydzień jak im skany wysłałem. To normalne u tego "super buka" ??? W pinnaclu taka operacja trwała dwie godziny....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
A wyslales im dokumenty takie jak trzeba? Mialem podobny problem z Centrebet - wyslalem nie takie rachunki jak chceili i cos sie przyblokowalo. Zanim zweryfikowali moje dokumenty minelo z 10 dni i wyslalem kilka maili z innymi skanami rachunkow.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Wysłałem tak jak chcieli, skany karty i dowodu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
dowód niby komuś uzali ale wyraźnie piszą że chcą paszport lub prawo jazdy, swego czasu paszport weryfikowali w 15 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
To muszę paszport wyrobić żeby pieniądze wypłacić??? Bez jaj... Dowód to chyba też dokument tożsamości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Sam widzisz, ze nie wyslales takich dokumentow jak wymagaja. I pewnie jeszcze robiles depozyt karta a to czasem tez znacznie opoznia weryfikacje dokumentow.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Od piątku trwa weryfikacja moich dokumentów. Ja im maila poganiającego a oni przepraszają za opóźnienia. Za kilka godzin minie tydzień jak im skany wysłałem. To normalne u tego "super buka" ??? W pinnaclu taka operacja trwała dwie godziny.... Tydzien to rzeczywiscie za dlugo... Ja robilem pierwszy depozyt karta, potem jeszcze przez mb, a przed wyplata wyslalem im skany karty i starego dowodu (rowniez strone z adresem) i za dwa dni mialem juz kase na mb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Ja wplacalem przez mb i weryfikowalem skanem nowego dow osob i kasa nie szla dluzej niz 24h na mb... teraz moze poprostu maja wiekszy ruch i stad opoznienia w weryfikacjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Ja wplacalem przez mb i weryfikowalem skanem nowego dow osob i kasa nie szla dluzej niz 24h na mb... teraz moze poprostu maja wiekszy ruch i stad opoznienia w weryfikacjach. przez NT chyba nawed niema weryfikacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
wie ktos moze ile aktualnie wynosi handicap na Pistsburg aby zakwalifikowac sie do promocji ? bo z tego co widze przy zawieraniu zakladu jest do wyboru -4 lub -4,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
wie ktos moze ile aktualnie wynosi handicap na Pistsburg aby zakwalifikowac sie do promocji ? bo z tego co widze przy zawieraniu zakladu jest do wyboru -4 lub -4,5. -4.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
wie ktos moze ile aktualnie wynosi handicap na Pistsburg aby zakwalifikowac sie do promocji ? bo z tego co widze przy zawieraniu zakladu jest do wyboru -4 lub -4,5. -4.5 Promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakładu obstawionego w Mansion Sportsbook. Jedynie w Mansion Exchange jest mozliwosc wyboru handicapu -4,5 czy to 4. Promocja trwa jeszcze pare godzin, a pozniej zostaje przerwana na czas meczow przedsezonowych. Wznowiona ma byc w poniedzialek po poludniu, tylko ciekawi mnie jaki wtedy bedzie główny handicap. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
-4,5 jest faktycznie tylko widoczne w pierwszym etapie zawiarania zakladu. ale jak juz klikniesz na Pittsburgh Steelers i add bets to wtedy masz do wyboru stawke jak chcesz postawic. masz tam rozwijalna liste, gdzie jest do wyboru -4,5 lub -4
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Jeżeli ktoś ma zamiar bawić się w tą promocję to powinien przeczytać cały wątek o Mansion (była już dokładnie wyjaśniana sprawa handicapu). No chyba, że dla kogoś to drobne i stawia je lekką ręką.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
handicap zmienial sie 2 razy: od 5 do 4,5 , sam stawiajac zaklad w sportsbooku bylem zdziwiony ze w fazie 2 obstawiania zakladu jest wybor ( lista rozwijalna ) na 4,5 lub 4. stad moja wapliwosc i pytanie na tym forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
faktycznie byl watek o tym ze trzeba grac 4,5 i ze przy 4 nie zwracja. musialem to przeoczyc choc czytalem wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Witam, chciałbym się upewnić co trzeba przesłać do MANSION przed wypłatą? skan dowodu i/lub paszport czy jak? U góry ktoś pisał o jakiejś karcie... o co chodziło?
i jeszcze jedno pytanei: długo trwa weryfikacja? pozdrawiam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
jak wplacasz karta to trza skan karty...to chyba logiczne? a jak mb to starczy dokoment ze zdjeciem. Trwa roznie...od kilku h do kilku dni... Latwiej bylo przeczytac kilka postow niz pytac po raz n-ty o to samo... :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka