Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#649891 15/09/2006 10:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
You currently have no unmatched offers
Oferta byla konkretenie na mecz Brondby v Esbjerg ktory nie wiem dlaczego wycofali z oferty.

Wojtek

Bonus: Unibet
#649892 15/09/2006 10:29
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
Jeżeli chce wypłacić na kartę to musze też wysyłac skan tej karty czy wystarczy dowód/prawko ??

#649893 15/09/2006 10:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
ja tez mialem taki blad , wplacalem przezMB , kase odjeli a w mansion widnial error, pisalem maile i cisza... w koncu wchodze na mansion i kasa jest....wiec radze co jakis czas sielogowac i sprawdzac...na maile nie odpisali nigdy...

#649894 15/09/2006 19:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
u mnie to juz trwa tydzien ;/

#649895 15/09/2006 19:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
sorry ze nie w temacie
mam pytanie czy znacie jakiegos booka gdzie moozna wplacic przez MB mniej niz 5zl bo mam na MB i chcialbym to wykorzystac

#649896 15/09/2006 19:34
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
Quote
sorry ze nie w temacie
mam pytanie czy znacie jakiegos booka gdzie moozna wplacic przez MB mniej niz 5zl bo mam na MB i chcialbym to wykorzystac

Boze.. ja bym sie wstydzil o takie cos pytac.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
"Wykorzystac" - dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To sobie doplac kartą do MB i gdzies wplac..
Tysiacpostowiec a nalog go do takich postow posuwa.. smutne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#649897 17/09/2006 16:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
czy mozecie sie zalogowac do mansiona? ja w tej chwili przy probie zalogowania otrzymuje komunikat " Technical problem"

#649898 30/09/2006 13:55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
Witam, czy w mansion exchange jezeli jest np. zakład, że wygra GP w Chinach Raikonnen i obok jset bet against , to jak zrobie na to bet against , to znaczy, ze zakładam się, że on nie wygra tego GP?

i jeszcze jedno: jeżeli obstawie jakiś zakład , to jestem pewny, że on będzie ważny, czy trzeba poczekać aż ktoś obstawi zakład na zdarzenie przeciwne do mojego (np. ja na przegrana, to ktos musi na wygrana zeby sie liczylo..)
tak to dziala?
i co oznaczaja te cyferki przy zakładach poszczegolnych?

prosze o odp
Pozdrawiam
Ka-lolek

#649899 30/09/2006 21:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Tak .

Tak samo jak w BF. Jesli jest dany kurs i dana stawka to zawierasz zaklad. Jesli nie, to mozesz wystawic oferte i wtedy czekasz az ktos to kupi.

Cyferki pogrubione to kurs , te obok to kasa.

W Mansion jest za mala plynnosc na F1. Sprobuj raczej w BF. (Ale i tak nie sprzedasz za mniejszy kurs niz to kupisz w Expie, chociaz uwzgledniajac 50% bonus cos tam na plus wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#649900 01/10/2006 15:35
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Witam, czy w chwili obecnej jest na mansion jakaś promocja dla nowych userów? Druga sprawa jak szybko rozliczają tam zakład? /dzięki

#649901 01/10/2006 16:13
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Na stronie Biggerbonus jest taka oferta, mógłby mi ktoś powiedzieć o co w niej właściwie chodzi.


Rules & Sign-up Instructions:
1. BiggerBonus must receive credit for referral. Please be sure to use link to Mansion below when signing up.
2. Promo is for NEW accounts only.
3. You must first place $100 worth of wagers before being eligible.
4. Minimum Initial Deposit: $100
5. Once account is funded and $100 worth of wagers have been placed, please submit "claim bonus" form on Bigger Bonus website.
6. Please allow 24-48 hours to confirm account and process bonus.

#649902 02/10/2006 11:35
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Coś mi się wydaje że Mansion zaczyna zarabiać w dziwny sposób
już kilkakrotnie zdarzyło mi się że kupując zakład moja oferta trafia do Offers.
Czy teraz częśćiej zdarzają się takie rzeczy.

Dodam że oferta sprzedaży była wielokrotnie większa niż kwota mojego zakładu.

Czyżby w ten sposób chcieli zarobić na prowizjach.

A może się coś zmieniło w Mansion

#649903 02/10/2006 11:38
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
MANSION Sports Exchange now with 0% fees for buyers

* MANSION Buyers bet for FREE
* Sellers pay only 0.5% of the gross win amount per bet

Na stronie nie widzę żadnej informacji o zmianach dkla kupujących.
Nie dziwiłbym się gdyby zdarzyło się to raz czy dwa razy, ale już dziś potraktowało mi tak 3 zakłady

#649904 02/10/2006 12:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Tam sa takie obroty, ze to normalne, za kilka tys oferty znika w czasie w ktorym chcesz obstawic. Pewnie tez czesc ofert jest wystawiana przez same Mansion i zdejmuja je czasami. Gracze tez czesto zdejmuja swoje ofery.

W Betfair tez czesto jest tak, ze stawiasz 500 na cos gdzie jest 5000 w ofercie i masz swoje w LAY a nie obstawione.

Wojtek

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1